kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polecam. http://opinie.wp.pl/o-waclaw-oszajca-owsiak-niepokoi-nasze-sumienia-6080077136913537a
1
Oj bez przesady. Byłem na weselu gdzie disco polo by policzył na palcach jednej ręki stolarza i ludzie bawili się zarąbiście. Dużo polskiej i zagranicznej muzyki od lat 60 aż po współczesne i to same tzw "szlagiery".
1
Srna odmówił FcB, Roberto obniżył loty i nie widać szans na kupno typowego prawego obrońcy to i Vidal okazuje się być dobrym w potrzebie. Na bezrybiu i rak ryba.
0
Leo Luis i Paco co ich dziś łączy.
0
A za chwilę będzie płacz że Iniesta przemęcxony itp.
1
Lucho zajedzje tego Denisa.
1
Jest coś niesamowitego w tym filmie że gdy leci gdzieś na tv to zawsze staram się go obejrzeć.
0
Że takie coś wychodzi poza szatnię i zarząd to strzelanie sobie w stopę.
0
A to co nie oglądasz meczu.
1
Busi jak swojemu to zjeb... Podanie a przeciwnikowi to na cm poda.
1
Dogrania Iniesty ostatnio nie powalają.
0
Za takie zagranie u syna w drużynie trener zarzucał z boiska
2
Z tymi dryblingami to go poniosło.
0
Qr..... Ale mają dogrania rlto szok.
0
Ale ten Paco cieniuje dziś :/
2
No i za późno i za drogo. On i Vremalen tanie kupowanie . A za kasę za tych dwóch na pewno na rynku był ktoś młodszy lepszy i mniej podatny na kontuzje.
1
Czekam kiedy ich przekręcą kilka razy to co wtedy będą mówić.
0
A ja słyszałem że jak Polak najedzony to leniwy. A propos 500+ jakby to było w kwocie wolnej od podatku to było by lepsze rozwiązanie.
0
A kto chciał takich transferów kto zamiast kupić typowego PO czy ŚO szuka zamienników w pomocnikach itp. Lucho stał się takim samym zakładnikiem swojego systemu który już nie działa jak Pep tiki taki która każdy miał już rozłożoną na czynniki pierwsze.
0
Bo w FcB zawsze szukają zamienników na daną pozycję vide Masche, Roberto, Vidal itp. Nie wiem czy to też jest filozofia FCB ale ostatnio pokazuje że jest to do du..Y.
0
Jak pisał że leżał na podłodze tak teraz pod stołem ujada.
0
Na kiego czeka w tym polu karnym Suarez.
0
Strzały w środek bramki. Masche złe wybicie później ręka ale po co Umtiti.
0
Mają straszny problem z dokładnością dogrania piłki.
0
Co zjeb..........
0
Suarez "spalony" demon szybkości i dryblingu.
0
Może powie coś śmiesznego na pomeczowe i konferencji.
2
Trzech obrońców żaden nie zrobił wślizgu.
2
Ney po co podać po co strzelać lepiej stracić.
3
Każdy jedzie po Gomesie a to co robi ostatnio Suarez to jest dopiero tragedia.