1

Oj bez przesady. Byłem na weselu gdzie disco polo by policzył na palcach jednej ręki stolarza i ludzie bawili się zarąbiście. Dużo polskiej i zagranicznej muzyki od lat 60 aż po współczesne i to same tzw "szlagiery".

1

Srna odmówił FcB, Roberto obniżył loty i nie widać szans na kupno typowego prawego obrońcy to i Vidal okazuje się być dobrym w potrzebie. Na bezrybiu i rak ryba.

0

Leo Luis i Paco co ich dziś łączy.

0

A za chwilę będzie płacz że Iniesta przemęcxony itp.

1

Lucho zajedzje tego Denisa.

1

Jest coś niesamowitego w tym filmie że gdy leci gdzieś na tv to zawsze staram się go obejrzeć.

0

Że takie coś wychodzi poza szatnię i zarząd to strzelanie sobie w stopę.

0

A to co nie oglądasz meczu.

1

Busi jak swojemu to zjeb... Podanie a przeciwnikowi to na cm poda.

1

Dogrania Iniesty ostatnio nie powalają.

0

Za takie zagranie u syna w drużynie trener zarzucał z boiska

2

Z tymi dryblingami to go poniosło.

0

Qr..... Ale mają dogrania rlto szok.

0

Ale ten Paco cieniuje dziś :/

2

No i za późno i za drogo. On i Vremalen tanie kupowanie . A za kasę za tych dwóch na pewno na rynku był ktoś młodszy lepszy i mniej podatny na kontuzje.

1

Czekam kiedy ich przekręcą kilka razy to co wtedy będą mówić.

0

A ja słyszałem że jak Polak najedzony to leniwy. A propos 500+ jakby to było w kwocie wolnej od podatku to było by lepsze rozwiązanie.

0

A kto chciał takich transferów kto zamiast kupić typowego PO czy ŚO szuka zamienników w pomocnikach itp. Lucho stał się takim samym zakładnikiem swojego systemu który już nie działa jak Pep tiki taki która każdy miał już rozłożoną na czynniki pierwsze.

0

Bo w FcB zawsze szukają zamienników na daną pozycję vide Masche, Roberto, Vidal itp. Nie wiem czy to też jest filozofia FCB ale ostatnio pokazuje że jest to do du..Y.

0

Jak pisał że leżał na podłodze tak teraz pod stołem ujada.

0

Na kiego czeka w tym polu karnym Suarez.

0

Strzały w środek bramki. Masche złe wybicie później ręka ale po co Umtiti.

0

Mają straszny problem z dokładnością dogrania piłki.

0

Co zjeb..........

0

Suarez "spalony" demon szybkości i dryblingu.

0

Może powie coś śmiesznego na pomeczowe i konferencji.

2

Trzech obrońców żaden nie zrobił wślizgu.

2

Ney po co podać po co strzelać lepiej stracić.

3

Każdy jedzie po Gomesie a to co robi ostatnio Suarez to jest dopiero tragedia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?