0

No w Białystoku na pewno by im przemówili do tych czasem pustych łbów..)

2

Nie chcę być złym prorokiem ale żeby ten sezon nie skończył się totalną kompromitacją. Z taką grą,skutecznością,dokładnością już stracili LM czekać jak mogą stracić MH a i jeszcze PK gdzie Sevilla może ich na końcu zesłać z nieba do piekła.I zamiast trypletu zostanie frajerstwo roku.
Ale co tam "...to tylko mecz piłkarski, nic się nie stało, życie toczy się dalej...."

0

Kr .... dokładność zegarmistrza ostatni wszyscy mają .To powinna być brama jeśli tak dalej pójdzie to oni dziś tego meczu nie wygrają.

0

Kiwka Luisa poraża.

0

Wolny to jedno ale który to już jego babol. Fajny zawodnik ale na swojej optymalnej pozycji a nie tam gra gdzie nigdy nie był szkolony. Ale tak to jest że na pozycję które nie są ich normalnymi pozycjami wpuszcza się zawodników o zgoła innych predyspozycjach i możliwościach. A ławka rezerwowych to jak na FCB to jest totalna tragedia ta ławka wygląda jak zespól z dołu tabeli o małym budżecie.

0

Nie no fajnie graja walczą demolują itp. Gdzie tam ich krytykować to nie po kibicowsku. No chyba że by byli w Polsce to by zebrali parę jopów jak ostatnio piłkarze Jagii.

0

Messi kiedyś taką sytuację z główką wykończył by inaczej.Inna sprawa jak ktoś od początku swojej kariery piłkarskiej nie jest typowym prawym obrońcom czy środkowym obrońcom itp to nigdy takim prawdziwym nie zostanie.I robienie takiego dziadostwa w obronie ostatnimi czasy w FCB normalnie zaczyna przerażać.

1

Obecnie suma transferowa oscyluje wokół 30-40 milionów euro, co jest kwotą, której Barça nie ma zamiaru brać pod uwagę.To kogo i za ile chcą kupić.

0

A Munir czy on jest w stanie dać coś dobrego drużynie (jak Pedro swojego czasu) i czy Alves to jeszcze pierwszy skład czy powoli na ławkę czy może do opchnięcia .

1

Jeśli miałeś tylko to do napisania to mogłeś sobie darować.

0

Jak myślicie kto jest na wylocie z FCB.

0

Ale to on po tak ważnym meczy wyskoczył z taką durnotą.Zamiast w ciszy domowych pieleszy zastanowić się ile ja z siebie dałem w tym meczu i czy jestem pewien że mogłem dać więcej czy najzwyczajniej nie wyszło mi te spotkanie. Na boisku co raz słabszy za to w necie co raz śmieszniejszo-filozoficzny.

3

Taki śmieszek że dla jaj na mecz z AM założył halówki i rozjeżdżały mu się nogi jak kobiecie lekkiego prowadzenia .

0

No właśnie a dlaczego FCB raz by mogła awansować po słabym meczu. A ile razy grali pięknie a odpadali albo tracili punkty i co nie zasłużyli wtedy. A tu zaraz słabo grali nie zasłużyli itp.

0

Podobno najprostsze rozwiązania są najlepsze.

0

Ale ile razy FCB grała z drużynami które trafiły raz a pózniej zajezdnia autobusowa. I co to tez było sprawiedliwe.Jakby trafili to co w tym złego by było.

0

Qrde mi podatek od talonów zabiorą i od dofinansowania za wczasy i do kultury i sportu. A tu kapustę trzepią i kręcą na rózne strony.Mimo że lubię Messiego to tak jego jak i innych powinni solidnie ukarać.

0

Taa jakby miał dziś w obronie Alvesa,Albę czy Masche to też by tak grali idealnie w obronie. Nam brakuje takich obrońców jak ma AM i tyle. Z sezonu na sezon i z meczu ma mecz coraz słabszy Alves,Alba który wie że nie ma konkurencji na swoją pozycję i Masche ( mimo że walczak) to nigdy nie będzie rasowym ŚO no i wzrost też odgrywa tu dużą rolę.

0

Gdzieś LE popełnił błąd tak samo jak nie wyciągnął wniosków z ubiegłorocznej porażki z RSSS i w tym, roku też tam poległ. Tak i tu nie dał efektu zaskoczenia jak z RM w pierwszym meczu. No ale dopóki nie będzie klasowych zmienników to ciężko będzie coś ugrać na 3 fronty . Kiedyś na ławce siedział TH,HL itp a teraz Munir ,Sandro itp gracze którzy nie powinni nawet wejść do pierwszej drużyny.

0

Bo może trzeba mieć w odwodzie napastników w europy.Nie muszą zapieprzać na drugą półkulę ze zmianą czasu i z dwoma dniami odpoczynku.

0

To prawda Pierwszy skład oki ale to co na ławce to sodomia i gomoria.A co jest najlepsze mamy trzech śo a dalej tam gra niski dp któremu nie można zarzucić woli walki ale śo z krwi i kości to nigdy nie będzie. A to co FCB miała na ławce w zastępstwo Alby i MSN to jak na taki klub to powiem szczerze zwykłe pośmiewisko. Ale FCB od dawna nie może kupić dobrych zmienników .

2

To chyba LE kibiców oszukiwał z forma itp.

0

To prawda zamiast ją w trybuny to on pod nogi żeby przed autem ratować.

0

To nie sędzia przy pierwszej straconej bramce nie wywalił piłki na oślep na środek boiska nie patrząc czy ktoś jest z zawodników FCB. A zrobił to Jordi zamiast wyje.... w trybuny jak to robili zawodnicy AT to ten się wykazał idiotyczna interwencją. Gdzie każdy trener wkłada do głowy żeby nie wybijać piłki w środek.

0

Bo Alves halówki założył. Rakieta no cóż słabo.Może przez to że włosy obciął (razem z jajami :0 ).

0

Mnie ciekawi kogo pozbędą się latem a kogo kupią. Adriano,Sandro,Munir,Douglas to jednak za wysokie progi na FCB. Tu trzeba zawodników którzy coś wniosą do gry jeśli wejdą a nie tylko zaznaczą swoją obecność w protokole meczowym tylko tym że byli. Jak to powiedział Leonidas To jest Sparta . Tak i takim słabym i przeciętnym zawodnikom jak w/w też można powiedzieć dziękujemy ale tu jest Barca i nam trzeba dobrych zmienników a nie statystów.

0

Tylko przez większość sezonu to CR7 a Messi zapieprzał. To w Realu na niego pracują a w FCB to Messi pracuje na innych. Swoje też robią podróże na mecze rep. CR7 jest prawie w domu MNS na drugiej półkuli ze zmianą czasu i 2 dniami odpoczynku.

0

Jakis czas temu to styczeń i luty był do dupy.

1

Wiecznie nie ale kurde no nie można nie wykorzystywać sytuacji i walić takie babole. A strat to mieli całą masę .I przykro to stwierdzić ale Andres w tym brylował. Bardzo dużo nie dokładych zagrań i znowu przesadne holowanie piłki które kończyło się zazwyczaj stratami.

0

Kurde nieraz piłę trzeba wywalić w trybuny a nie ją wywalać bez pojęcia na środek boiska gdzie nie nikogo ze swojej drużyny (Alba) reszta też nie lepsza MNS jak pisałem nie dali drużynie nic z przodu byli bez wyrazu.Przemęczenie u nich na pewno wystąpiło ale to trenerzy powinni wiedzieć że zawodnicy z Ameryki Południowej mają o tyle gorzej że muszą przelatywać duże odległości na mecze reprezentacji co europejczykom nie grozi. Więc można by w drużynie mieć napastników z europy (vide Real Athletico itp.)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?