0

Na pewno nie wybił by piłki tak idiotycznie która można było spokojnie złapać w polu karnym.Ale to nie jedne złe wybicie MATS-a w tym meczu.

0

co po kupieniu na wczasy ich wyślesz do stycznia. sprzedaż ale w styczniu SR,PR,Adriano,Munir.

0

Masche cień na swojej pozycji.

0

Ale fatalnie dziś zagrywał nogą nie patrzył jak i gdzie lepiej podać tylko pałował na Adriano.A pierwsza brama mogła w)&^% każdego i załamać .

0

Kupić to mogą i 6 ale grać nie moga i to nie jest już wina LE.

1

Pedro najlepszy hmmm musiałem przysnąć na początku meczu.

0

No wiesz na AB, FCSewilla,Valencję,AM,RSSS nie wspomnę RM nie wystawiał bym lekko rezerwowego składu. Przekonał się o tym i Pep,Tito,Martino i sam LE i znowu sytuacja się powtarza.

0

Ale co zrobili takiego w/w wymienieni. Pierwszy gol MATS,następny SR blok Alvesa i wysoki Masche trzecia bramka trik Adriano i "przytomne" wybicie Daniego A. no a czwarta bramka całokształt dwóch ostatnich meczów DA bezsensowny faul w polu karnym i tyle.

0

1. Podziękować Sandro R. za ban na transfery i to widać .Wychowankowie daleko od klasy SB,AI,XH,CP czy GP.
2.Jak LE powiedział że takie przygotowania jak wyjazd do usd nie służą dobrze drużynie.
3. Trochę błędna rotacja na ten mecz mógł zostawić trochę bardziej doświadczonych w pomocy.
4. pajacowanie MATS zaczyna irytować.
5.SR za wysokie progi nawet na ławkę rezerwowych w Barcelonie.
6.Pedro jedna bramka w SPE a dziś bezproduktywny.
7.No i Masche na którym zawiodłem się najbardziej .Przez to że nie gra na swojej pozycji zagubił swój instynkt w grze DP.
8. Słaby występ Adriano i Alvesa .
9.Rafihnia strat tyle że mógłby obdzielić Xaviego na kilka kolejek.
Czekać na Ardę,A.Vidala czy nawet Suareza i jakieś dobre wzmocnienia styczniu.

1

No cóż jak nie teraz to kiedy.

1

Mam nadzieję że Masche nie będzie dziś grał jako śo. Bo po co w końcu jest Bartra i Verma nie wspomnę o niezabranym Mathieu.

3

Takie mecze z takim wynikiem trzeba zabijać a nie lekceważyć przeciwnika w tym bardziej takie drużyny jak Sevilla ,RSSS,AM czy AB.Wystarczy jakiś jeden niepotrzebny błąd i robi się nieciekawie .

1

LE powinien już na stałe wybić sobie z głowy Masche na śo po co jest Bartra ,Verma cz Mathieu.

0

Wiesz z tym walczeniem w ostatnich latach to nie było za wesoło. W pewnym momencie niektórzy wyglądali jakby byli robieni miękką kichą.Co to strzałów z dystansu on przynajmniej jej użył parę razy i to nawet z dobrym skutkiem a u innych były problemy nawet z samą decyzją strzału.

0

Ale czy to on jest tak naprawdę teraz do kreowania gry czy Iniesta w spadku po Xavim. Nam brakowało takiego gościa co zapieprza walczy i nie narzeka a mało tego ma rakietę w nodze i strzela ważne bramki (np. rewanż z MC i finał LM) to mało . Arda też jest walczak i tego nam brakowało w starciach z twardymi drużynami. Narzekacie na Ivana ale dla mnie więcej dał niż miętki Cesc i szklany Thiago.

1

"... im więcej wolności tym więcej kontroli..." dezerter

0

Piosenka dla Boatenga (taka wioska ale co tam) "..wstań powiedz nie jesteś sam..."

0

hehe wystarczy po jednej i z zerem na tyłach.

0

Bastian S. ale nie wiem czy italianiec dał mu żółtko.

6

Każdy z napastników FCB ma swoją drużynę LM na rozkładzie w fazie pucharowej.

15

Ivan walczak > Cesc ciepłe kluchy :)

0

Czy mnie pamięć nie myli ale kiedyś była taka myśl w FCB żeby kupić J.Kłoda Boateng.

0

Podobna sytuacja była z Lewym i Alvesem , faul żółtko a tu nic.

0

A teraz wstawcie za Ivana np Fabregasa.

0

Z wiochy.pl jedna z wypowiedzi Stefana Effenberg o Guardioli ;- Bayern zawsze ma 65-70 proc. posiadania piłki i chce być stroną atakującą. Ale w poprzednim sezonie w Madrycie nie zdało to egzaminu. Carlo Ancelotti dokonał wtedy taktycznego mistrzostwa i powalił Guardiolę na kolana.

1

W tamtym roku Bayern też w lidze grał na w poły rezerwami po zdobyciu mistrzostwa.Przyszedł Real i po było po Bayernie a teraz dodatkowo mają jeszcze szpital w drużynie. A i Pep pokazał w tamtym roku że nie na wszystko ma antidotum.

0

Ney ma mecze gdzie swoją postawą lekceważeniem i złymi decyzjami irytuje.

0

Tylko z jakiej pozycji do meczu startuje FC Porto a w jakiej sytuacji była FC Barcelona.ŚP trener któremu pewnie nie w głowie było LM najlepszy zawodnik z kontuzją i pod formą z dziura w obronie. To były strzępy zespołu i drużyny więc nie ma co tu porównywać tym bardziej że BM to wtedy była maszyna.

0

Widzę że niektórzy myślą że ze szkółki co roku będą wychodzić piłkarze pokroju Puyola,Xaviego,Iniesty czy Sergio B. Ale widać że takie pokolenia trafiają się raz na kilka lat. Co do Ivana to też nie mam zastrzeżeń. Neymar czasami to co robi to przerost formy nad treścią.

12

Za 10 to musi być pewnie jeden z lepszych na świecie . Oszczędzali na śo, później na pomocnikach teraz na po. Jak Messi się zepnie to będzie hasał od po przez pomoc kończył na ataku. Bronił rozgrywał asystował wykańczał. coraz bardziej widać że na CR pracuje cały Real a on tylko strzela nie musi martwić się obroną pomocą czy rozegraniem i asystami ma ludzi o tego a tu Barca ma od tego prawie wszystkiego Leo. żeby tak nie zmarnowali tych 3-4 lat zainwestowali w klasowych obrońców czy pomocników to Messi po 3-4 bramki haratał by w każdym meczu a tak sam nieraz musi ciągnąć ten wóz a inni się na niego tylko oglądają.Szkoda bo LM zdeklasował by w strzelonych bramkach w LL czy LM już dawno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?