kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wjedzie pewnie Luis S na skrzydło i będzie dogrywał do łamagi Pedro na drugim skrzydle.
0
źle się dzieje w (państwie duńskim) FC Barcelonie.Rozumiem żeby nie mieli Leo-sia , Neymara itp to by mogli grać piach ale to co robią z od dłuższego czasu to woła o pomstę do nieba.
0
Manciti oi coś im się nie wiedzie w LM. Yaya T i Fernandini po czerwieni.
0
czy oddadzą w końcu strzał na bramkę. Bo znowu są okazje do strzału a tu klepka i klepka .Qrcze parkiet chcą połozyć na polu karnym Ajaxu.
1
Co za czasy obrońca kiwa Messiego nie odwrotnie.
0
No i Busi nokaut 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10.z boiska id do Tańca z gwizdami
0
Masakra nawet jakby mieli Kompanego czy Thiago Silve to i tak Masche by grał jako środkowy obrońca.
0
Trza na tacę dać z tego powodu,
0
Ciekawe czy Sb będzie walczył czy powłóczył. Nihil novi.
0
Tak info za Futbol News ;"..Kusi go Man City, namawia Bayern, a on marzy o... Barcelonie" "Marco Reus wcale nie musi trafić do Bayernu Monachium. Manchester City oferuje gwieździe Borussii Dortmund gigantyczną kasę. Na Etihad Stadium Reus miałby zarabiać 13 mln euro rocznie! A sam piłkarz chciałby grać... jeszcze gdzie indziej." Dobrze by było. :)
1
Qrcze te wypowiedzi jego są jak ciepłe kluchy.Ble ble ble nasz styl nasza filozofia itp. mowa trawa jakby powiedział towarzysz Jasiński.
0
I tu właśnie leży pies pogrzebany.
0
"Żeby nie słupek żeby nie poprzeczka" itp.
0
7 Alexis Sanchez Arsenal po 10 kolejkach a ileż to goli nastrzelał don Pedro koszmar z krainy deszczowców.
0
A gdzie to teraz jest Fabs i dlaczego. tam i o dziwo wiedzą na jakiej pozycji go wystawić żeby robił to co robi najlepiej . A tu dp niskiego wzrostu gra jako śo, śn jako boczny itp. kwiatki.
2
"Co się stałą z Naszą Barcą pyta kibic w ciepłych kapciach..."
0
patrząc na grę FCB I RM to myślimy logicznie niektórym z LE chyba tego brakuje .
0
No co Ty na niego a niby z jakiej to okazji.
1
Chyba się tego nie doczekamy za tej kadencji.
0
"że po tym meczu Enrique zrozumie, że musi coś zmienić." Już po dwóch poprzednich nic nie zrozumiał to i po ty nic nie zrozumie. Skład na następny mecz FC Barcy będzie podobny do tego.
1
Ciekawe ile Real z nimi przegra. :(((
0
To ile kosztuję każdy z naszego trio z ataku a ile gość który ośmieszył obronę Barcy.
0
Z Realu wyj..... by piłke na aut a nie kombinował jak koń pod górę i tyle.I tak jest za każdą razem zamiast oddalić zagrożenie to oni je jeszcze bardziej "zaogniają".
0
Sprzedać padakę bez prawa reklamacji. :)
0
Tu bez formy jest kilku zawodników:GP,SB;DA;AI;XH no i LM.Ale w FCB gra się chyba za zasługi i za nazwisko a jak nie to foch.
0
Pique ostatnimi czasy ma ważniejsze sprawy na głowie co tam będzie sobie d..... zawracał jakimiś meczykami.Więcej gada poza boiskiem niż na nim robi.
0
Szczególnie gdy jeden obrońca jest wiecznie kontuzjowany (to już 4 miesiąc gdy nie gra no chyba że FCB kupiła go po to żeby dobrze się z rehabilitował za ciężką kasę) no i gość zagadka Douglas. Mach-acra.
1
Obrona obroną i pomoc pomocą ale co zrobili Ney i Leo (Luis jak na taki rozbrat z piłka to i tak pokazał się z lepszej strony niż oni dwaj). To że Ney strzeli ale co poza tym nic brak szybkich rajdów w bocznych sektorach udane dryblingi które by przynosiły korzyść dla drużyny a nie sztuka dla sztuki mozna policzyć na palcach jednej ręki (u pracownika tartaku) a Messi no cóż gość (mimo wszystkiego co zrobiła dla FCB) ma chyba wyj..... ne na wszystko straty ,brak szybkości i udanych dryblingów strzałów z daleka przeciąganie w dograniu piłki do zawodnika lepiej ustawionego apatyczność w obronie i pressingu . Coś chyba za bardzo ma parcie na przegonienie rekordu T.Zarry za wszelką cenę no i swoje robi zamieszanie z urzędem skarbowym i świadomością kary wiezienia (pewnie zawias) ale utrata grubszej kasy z jego oszczędności na pewno jest nieunikniona. A tak a propos Alexis 2 bramki a Pedro dwa potknięcia robi różnicę.
0
Alves, Pique ,Pedro i ostatnimi czasy Sergio B. Iniesta chyba tylko ciężka kontuzja zmusi trenera żeby nie wstawić ich na mecz. A tak ich słaba forma nie jest żadną przeszkodą do gry w pierwszym składzie.
2
Ale to jest prawda Busi od dłuższego czasu jest mocną pod formą Masche pokazał w kilku meczach jak powinno się obecnie grać na tej pozycji. A Busi kółeczko strata brak zaangażowania no i przy Masche widać że jest miękką kicho robiony (waleczność ).