2

Wjedzie pewnie Luis S na skrzydło i będzie dogrywał do łamagi Pedro na drugim skrzydle.

0

źle się dzieje w (państwie duńskim) FC Barcelonie.Rozumiem żeby nie mieli Leo-sia , Neymara itp to by mogli grać piach ale to co robią z od dłuższego czasu to woła o pomstę do nieba.

0

Manciti oi coś im się nie wiedzie w LM. Yaya T i Fernandini po czerwieni.

0

czy oddadzą w końcu strzał na bramkę. Bo znowu są okazje do strzału a tu klepka i klepka .Qrcze parkiet chcą połozyć na polu karnym Ajaxu.

1

Co za czasy obrońca kiwa Messiego nie odwrotnie.

0

No i Busi nokaut 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10.z boiska id do Tańca z gwizdami

0

Masakra nawet jakby mieli Kompanego czy Thiago Silve to i tak Masche by grał jako środkowy obrońca.

0

Trza na tacę dać z tego powodu,

0

Ciekawe czy Sb będzie walczył czy powłóczył. Nihil novi.

0

Tak info za Futbol News ;"..Kusi go Man City, namawia Bayern, a on marzy o... Barcelonie" "Marco Reus wcale nie musi trafić do Bayernu Monachium. Manchester City oferuje gwieździe Borussii Dortmund gigantyczną kasę. Na Etihad Stadium Reus miałby zarabiać 13 mln euro rocznie! A sam piłkarz chciałby grać... jeszcze gdzie indziej." Dobrze by było. :)

1

Qrcze te wypowiedzi jego są jak ciepłe kluchy.Ble ble ble nasz styl nasza filozofia itp. mowa trawa jakby powiedział towarzysz Jasiński.

0

I tu właśnie leży pies pogrzebany.

0

"Żeby nie słupek żeby nie poprzeczka" itp.

0

7 Alexis Sanchez Arsenal po 10 kolejkach a ileż to goli nastrzelał don Pedro koszmar z krainy deszczowców.

0

A gdzie to teraz jest Fabs i dlaczego. tam i o dziwo wiedzą na jakiej pozycji go wystawić żeby robił to co robi najlepiej . A tu dp niskiego wzrostu gra jako śo, śn jako boczny itp. kwiatki.

2

"Co się stałą z Naszą Barcą pyta kibic w ciepłych kapciach..."

0

patrząc na grę FCB I RM to myślimy logicznie niektórym z LE chyba tego brakuje .

0

No co Ty na niego a niby z jakiej to okazji.

1

Chyba się tego nie doczekamy za tej kadencji.

0

"że po tym meczu Enrique zrozumie, że musi coś zmienić." Już po dwóch poprzednich nic nie zrozumiał to i po ty nic nie zrozumie. Skład na następny mecz FC Barcy będzie podobny do tego.

1

Ciekawe ile Real z nimi przegra. :(((

0

To ile kosztuję każdy z naszego trio z ataku a ile gość który ośmieszył obronę Barcy.

0

Z Realu wyj..... by piłke na aut a nie kombinował jak koń pod górę i tyle.I tak jest za każdą razem zamiast oddalić zagrożenie to oni je jeszcze bardziej "zaogniają".

0

Sprzedać padakę bez prawa reklamacji. :)

0

Tu bez formy jest kilku zawodników:GP,SB;DA;AI;XH no i LM.Ale w FCB gra się chyba za zasługi i za nazwisko a jak nie to foch.

0

Pique ostatnimi czasy ma ważniejsze sprawy na głowie co tam będzie sobie d..... zawracał jakimiś meczykami.Więcej gada poza boiskiem niż na nim robi.

0

Szczególnie gdy jeden obrońca jest wiecznie kontuzjowany (to już 4 miesiąc gdy nie gra no chyba że FCB kupiła go po to żeby dobrze się z rehabilitował za ciężką kasę) no i gość zagadka Douglas. Mach-acra.

1

Obrona obroną i pomoc pomocą ale co zrobili Ney i Leo (Luis jak na taki rozbrat z piłka to i tak pokazał się z lepszej strony niż oni dwaj). To że Ney strzeli ale co poza tym nic brak szybkich rajdów w bocznych sektorach udane dryblingi które by przynosiły korzyść dla drużyny a nie sztuka dla sztuki mozna policzyć na palcach jednej ręki (u pracownika tartaku) a Messi no cóż gość (mimo wszystkiego co zrobiła dla FCB) ma chyba wyj..... ne na wszystko straty ,brak szybkości i udanych dryblingów strzałów z daleka przeciąganie w dograniu piłki do zawodnika lepiej ustawionego apatyczność w obronie i pressingu . Coś chyba za bardzo ma parcie na przegonienie rekordu T.Zarry za wszelką cenę no i swoje robi zamieszanie z urzędem skarbowym i świadomością kary wiezienia (pewnie zawias) ale utrata grubszej kasy z jego oszczędności na pewno jest nieunikniona. A tak a propos Alexis 2 bramki a Pedro dwa potknięcia robi różnicę.

0

Alves, Pique ,Pedro i ostatnimi czasy Sergio B. Iniesta chyba tylko ciężka kontuzja zmusi trenera żeby nie wstawić ich na mecz. A tak ich słaba forma nie jest żadną przeszkodą do gry w pierwszym składzie.

2

Ale to jest prawda Busi od dłuższego czasu jest mocną pod formą Masche pokazał w kilku meczach jak powinno się obecnie grać na tej pozycji. A Busi kółeczko strata brak zaangażowania no i przy Masche widać że jest miękką kicho robiony (waleczność ).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?