kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A nie powinien mieć z 10 takich na mecz.
0
Mam to samo .Zamiast strzelać do kombinują i g... z tego wychodzi.Kiedy jest czas na klepkę to można tak robić ale kiedy trzeba przywalić to należy zrobić. A tak straty i niepotrzebne kontry.
1
No cóż żeby być takim ignorantem i nie wyciągać wniosków z poprzednich meczów z RSSS to tragedia masakra itp. Brak strzałów ta ich klepka jest już do zwymiotowania, Xavi i Iniesta kluczowe podań na palcach jednej ręki można by było policzyć. Pedro czas pożegnać bo jeśli tacy będą dalej zmiennicy w FCB to i Messi nie pomoże. A była okazja zbliżyć się na punkt do RM. Ale wiedziałem że będzie ciężko mimo ze przeciwnik jest daleki od tego co grał z RM. Ale następny trener kombinator spieprzył sprawę.Mam nadzieje że działacze po kolejnym sezonie bez trofeów pójdą po rozum do głowy i wezmą trenera który będzie odpowiedni a osobą na stanowisku.
0
Prawda po odejściu Pepa to Tito Gerardo i teraz Luis to nie ta para kaloszy. No cóż szukają drugiego Pepa ale nic dwa razy się nie zdarza tak jak i to że z La Massi co 5 lat będą wychodzić piłkarze pokroju Puyola,Iniesty itp. Może czas zacząć wzmacniać skład klasowymi zawodnikami na każdej pozycji nie tylko ze szkółki FCB bo widać że nie zawsze z niej wychodzą tacy zawodnicy jakimi są w/w .
0
Iniesta trzy wejścia na ciało i odpadał od przeciwnika Xavi czasoopózniacz.
0
Ktoś go na siłę pewnie chce go wylansować kosztem Sandro czy Adam np.
0
Może by tak JA w przeciwnym kierunku tak główkował bo jak ma okazje od Messiego to przenosi nad poprzeczką.
0
odebrało mu rozum
0
nie rozumiem tego
0
No i widzę że LE zrobił eksperyment jak rok temu GM no i po meczu. Rozum mu odebrało czy zwykły szkodnik czy też nie widział poprzednich meczów RSSS z FCB.
0
Oi kolega pewnie nie oglądał Oskarowego karnego w wykonaniu CR7.
0
Jedno mają ale zawodnicy zapieprzać jak ci z Valencji dziś. I tyle bo RSSS nie położy się i nie będzie czekał na najniższy wymiar kary.
0
Rok temu nasi umoczyli prowadząc w tym roku Real po pół godziny wygrywał 0:2 a umoczyli 4:2. Nie ma co dzielić skóry na niedzwiedziu.Baskowie tanio skóry nie sprzedadzą oni z czołówka u siebie zawsze grają na 150 % więc trzeba być ostrożnym .
1
mniszcz negocjacji :)
0
Widzę że już niektórzy dopisują FCB 3 punkty.Oi żeby tylko się nie przejechali jak rok temu Gerardo M . i w tym roku Real M.
0
Hmm np pomysł na mecz Z RSSS , Athletic b. czy na trzy mecze z AM.
2
A o stoperze z ukrainy za 25 mln eur zapomniałeś.
0
Czy tam czasem nie ma Polaka-cwaniaka w strukturach FCB dotyczących polityki transferowej.Normalnie taka transparentność z tego działu bije jak u nas z handlem paliwami ,stalą czy fajkami. Porażka kręcą, kombinują, ukrywają ,oszukują kibiców jak i klub czy urząd podatkowy itp. I smród się ciągnie tak samo jak i z aferą z dziećmi do szkółki .A teraz jest zakaz wstyd i obciach na całą piłkarską europę .I zamiast się wzmacniać na walkę o najwyższe trofea to walczą i jako takie godne przetrwanie do końca kary.
0
Tak samo jak Fabs z Arsenalu czy FC Chelsea czy Luis S z Liverpool-u nie są tymi samymi zawodnikami w Barcelonie.
0
Oi był podobny w CdR z Hospitaleta i w tym meczu jak się nie mylę w pewnym momencie w FCB grali sami wychowankowie.
0
Pewnie niektórzy chcieli by żeby FCB do finału LM miała po drodze FC Basel następnie Bayer L.Fc Porto a na końcu Monako lun S.Donieck. Jak mają wygrać finał to muszą zacząć wygrywać po drodze z najlepszymi by po finale LM powiedzieć nie dość że wygraliśmy w finale to po drodze odprawiliśmy z kwitkiem najlepsze drużyny w europie po drodze i to my tu jesteśmy The Best.
0
Czy mnie pamięć nie myli ale ostatnimi czasy FCB dosyć często wpadała na drużny z Anglii po 2 razy z rzędu jak nie FCC to Arsenal a teraz ManCiti.
0
Tylko w Sevilli wiedział gdzie ma grać i na jakiej pozycji a tu taka zapchaj dziura jak większość zawodników drugoplanowych.To pożniej nie dzuiwne że zawodnicy jak On, Fabs,Masche itp nie graja tak jak każdy by chciał ale na swoich pozycjach.
0
jesssssssssssssssssssssssssssss
0
Qrcze jak Messiego faulują to ten gna dalej i się nie przewraca jak ich tchniesz to leżą jak kłody.
0
Nie no Ibra jak Didier D się przewraca po starciu z Masche.
0
Naprawdę ważne jest dla was wpadki szpaka niż sklad jaki wystawił LE.
0
Jakoś nie za bardzo mi się widzi ten eksperymentalny skład .
0
Oki no to może policz ile ostatnimi czasy bramek czy punktów straciła FCB po genialnych zagraniach Pique i Sergio.To bilans może wyjść na minus. I jak mawiał klasyk Pique i Sergio ".....mają być może nawet tam i swoje… plusy. Rozchodzi się jednak o to, żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów! "
0
było bardzo źle jak na to co grał 3-4 lata temu. Widać LE zobaczył że forma Sergio jest bardzo daleka od optymalnej.