0

Symulant to jedno ale jego zachowania po decyzjach sędziowskich które nie są po jego myśli to porażka.Zachowuje się jak rozkapryszony dzieciak. Inni rzuca piłką i żółtko ten robi z siebie pajaca rzuca się miota gestykuluje itp wykonuje jakieś dziwne i prowokujące kibiców gesty i nic.I takimi zachowaniami nagrabił sobie i u sędziów jak i kibiców przeciwnych drużyn. W porównaniu z nim Leo to czasem wydaje mi się oazą spokoju po tych wszystkich faulach nieodgwizdanych karnych czy wolnych. wstaje stawia piłkę i heja .

7

No i słusznie ja to bym jeszcze anulował gole z karnych które był niesłusznie podyktowane za symulowanie CR .Jak sprawiedliwość to w obie strony:)))) No chyba że w Realu myślą jak mama Pawlaka z "sami swoi" sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej (realowej ) stronie.

1

Nie na temat ale też dobre ze strony weszło;
http://weszlo.com/wideo-item/busquets-robi-glupka-z-pilkarza-celty/

0

Rayo to nie Granada tu pogromu nie będzie.

0

Pedro pięknie gasi piłkę, DA wrzutki na swoim poziomie.

0

Hmm ciężko coś napisać.Ney zaczyna irytować zamiast grać dla drużyny więcej pajacowania i grania pod siebie, pomoc od dłuższego czasu chyba gramy bez niej i wszystko zależy od Messiego.Nic tylko podziękować ST i AZ za wzmocnienia i bana na transfery.Zj....li sprawę jak Legia z Celtikiem.

0

Chyba Ursusa bo tyrał jak traktor na polu. :))))

0

Na pewno wyszło by mu to na dobre.

0

Ale nie tylko on tak podawał dziś Ney i Messi też nie grzeszyli dokładnością.

0

A sam też mógłby ustrzelić ale coś mu się celownik przestawił.

0

No co CR7 Z Carva nacisnęli włączniki na karku Masche i dalej mógł się toczyć jak mielony w bułce tartej.(złota malina ale Masche i kolejny medal za nurkowanie dla CR7)

0

On nikomu nie podawał a jak już o robił to robił to beznadziejnie.Zresztą to już nie pierwszy jego "słaby" występ w ostatnim czasie.Więcej pajacowania i gry pod siebie niż dla drużyny.Może jest mu potrzebna męska rozmowa z trenejro o jego zaangażowaniu w grę dla drużyny.

4

II połowa zdominowana przez Barce ale festiwal niedokładność złych decyzji i niewykorzystanych sytuacji poraża. Ney hhh chyba zaczął grac pod siebie a coraz mniej dla drużyny. Manita mogła być ale trzeba przestać się trzepać pod bramka tylko strzelać.

0

Jakby Ney nie pajacował i strzelił tak jak się należy to wtedy były by inne wpisy. Ma się okazję to trzeba ją wykorzystać a tak poszła kontra i dupa . Niewykorzystane sytuacje zawszę się mszczą.

1

Wczoraj strzelił. Co nie udało się MNS. :) odsyłam do http://www.fcbarca.com/62454-estadisticas-de-la-liga.html

0

Oto chodzi oto chodzi.

1

Ja nie do Ciebie :)

3

Z czym dla Ciebie Rakitic jest drewniany. Bo dla mnie to obok Masche jeden z waleczniejszych zawodników w obecnej Barcelonie. A ostatnimi czasy brakowało gości którzy nie boją się walczyć w środku pola.

0

I zaciął się ale i też podejmuje złe decyzje i wydaje mi się że za bardzo jak to mówi mój syn "chami" się pod bramką.Może jakby dogrywał pod bramką do Leo lub Luisa w niektórych sytuacja to może lepiej by wyszło i jemu (asysty) oraz drużynie (więcej strzelonych bramek). Chociaż ostatnio i jego dryblingi głowy nie urywają .Nie robi tymi zagraniami takiej przewagi jak Leo. Widać że czasem ma gorącą głowę i kubełek zimnej wody na rozgrzaną wodę by się przydał.

0

A jak walczył w destrukcji ;)

2

Mam to samo i jeszcze ich właściciel .

0

A to co takich fauli maja nie gwizdać. Trochę dziwna ocena udawał, niby faul a może on niby go kopnął a jakoby go nie kopał.To może zinterpretować to jak kopnięcie Ronaldo bez piłki i czerwona. Niektórych podmuch wiatru przewraca w polu karny draśnięcie po ochraniaczu i dostają karne a tu kop z tyłu bez piłki i jeszcze jakieś dziwne wątpliwości masz.

1

Ja z taką uwagą taki sam faul a inna ocena. Gdy Masche "faulował Juanfrana to kartka karny a była podobna sytuacja w II połowie gdy Ney przerzucił piłkę na nogami zawodnika drugi wystawił bark i uniemożliwił mu przejście z piłka dalej i w tej sytuacji sędzia nie zrobił nic. To tak a propos sędziowania.

0

biegał ale messi

0

le powinien iść na szkolenia

0

Autobusy stawiali już pod koniec kadencji Pepa i do tej pory nie ma trenera w FCB żeby wiedział jak temu zapobiec.

0

Trzymał poziom ale chyba Iniesty lub Pedro.

0

Oby nie siedem . Ale swoją drogą myślałem że takiej maszynki do wygrywania nie da się zepsuć a tu proszę nie zepsuli ale spi........i. i tak od 4 lat zamiast dominować to FCB dobija .

0

Niech łeb wkłada w taki sposób po drugiej stronie boiska.

0

Jeśli dalej tak będzie to i Messiemu się znudzi wieczne ratowanie dupy trenerowi bez pomyślunku i zapieprzanie za innych na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?