kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Im wyżej się jest, tym większy huk przy upadku. Robienie wybitnego trenera z Zidana odbije się na nim i to już niedługo.
1
Porównanie Sampera do Niemca traktuję jako niesmaczny żart na hiszpańskie prima aprilis...
0
Z tymi nagrodami w tym roku przekraczamy kolejne granice absurdu, dobrze że już się kończy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Chodzi mi o jakość a nie o pozycję na której gra, myśl trochę.
2
Pomyśleć że niektórzy widzieli go w naszym pierwszym składzir już w tym sezonie. Kolejny dowód na to, że nie każdy talent będzie Xavim.
0
Tak jak już pisałem w newsie o Ardzie i Chińczykach. Vidalowi po prostu "nie poszło" w Barcelonie. Mniejsza z tym czy to była jego wina, czy trener go nie lubi, nie ważne. Teraz transfer Cancelo wydaje się być przesądzony, a niektórzy dalej biadolą. Zawodnicy muszą się zmieniać. Oby Vidal zaczął grać trochę więcej, trzeba maksymalnie zwiększyć jego wartość i sprzedać. Rozstać się w miłej atmosferze, podziękować za grę i koniec. Jeżeli nie zrobimy tego teraz, to po serii wypożyczeń odejdzie za darmo i nic za niego nie dostaniemy.
27
A jakby nie Bravo to Manchester nie miałby wstydu w Barcelonie.
1
Gdyby Iniesta albo Messi chciał odejść zrobiłbym wszystko żeby ich zatrzymać. Gdyby Arda albo Rakitic chcieli odejść i byłaby za nich dobra oferta to bym im bardzo pięknie podziękował za współpracę i w przyjaźni się rozstał - zawodników trzeba kupować i sprzedawać, cały czas musi być nowa krew w drużynie. Nie wiem dlaczego, ale większość kibiców Barcy traktuje sprzedaż zawodnika jsko jego upokożenie albo coś gorszego.
2
Przecież ja nie napisałem że mamy kogokolwiek wypychać. Oczywiste jest że to sam zawodnik musi wyrazić chęć odejścia. A porównywanie sytuacji legendy Realu do (z całym szacunkiem) szeregowych piłkarzy Barcy jest nie na miejscu.
1
Już niezależnie od tego czy chodzi o Ardę czy kogokolwiek innego. Musimy się nauczyć zarabiać na piłkarzach, jak jest oferta za grubą kasę to trzeba z niej skorzystać. Niestety, nie ma sentymentów, jak ktoś ma miękkie serce to musi mieć twarde co innego. Założę się, że gdyby przyszła dobra oferta np za Rakitica, to mielibyśmy w komentarzach masową histerię. A piłkarzy trzeba kupować, zwiększać ich wartość i sprzedawać. O to tutaj chodzi.
4
Chodziło Mu żeby był opity, literówka się wdarła
3
Jeszcze Trofeo Bernabeu - powinni napisać "kwadryplet(?)"
0
Real zobaczy tryplet jak świnia niebo...
1
Dajcie już spokój z tym Vidalem, nie pasuje trenerowi i tyle. Wasze ciągłe biadolenie nic tu nie pomoże, rzygać już się chce.
3
Jak ja lubię teksty typu "pozostaje JEDYNIE uzgodnić kwotę transferu z Valencią". Przecież właśnie to będzie jak zawsze najtrudniejsze.
1
Mogło być lepiej, mogło być gorzej. Formę ostatnio trochę odbudowaliśmy więc powinno być dobrze.
A co do Realu to może przychodzi czas wyrównywania rachunków z losem. 3 mecze z Sevillą, RSSS, wyjazd do Vigo, Valencii i Villareal, dwumecz z Napoli. To będą 2 ciężkie miesiące dla Realu i o ile nie poprawią formy, może być katastrofa.
0
I właśnie po to są szerokie składy.
1
Karma wróci i zrobi im z dup wylotówkę na Kielce... zobaczycie, już niedługo musi się to skończyć.
0
Przed naszym 4. golem naszły mnie takie myśli: gramy naprawdę świetny mecz ze słabo dysponowanym rywalem i prowadzimy 3-1, Real grając beznadziejne mecze też wygrywa po 3-1. Zatraciliśmy łatwość zdobywania goli, za Pepa zamykaliśmy mecz po pół godzinie, teraz mimo że gramy naprawdę dobrze, z golami u nas słabo.
0
Tak sobie myślę... kto dziś pokazał że jest lepszym piłkarzem? Ronaldo strzelając 3 gole czy Messi strzelając 1?
2
Pary podzieliły się tak, że z każdej powinna wyjść mocna drużyna. No może poza Sevilla-Leicester. Nie będzie łatwego przeciwnika w 1/4. Co do Napoli to proponowałbym jednak trochę się ogarnąć. Tabele ułożyły się tak, że Real mógł trafić na Monaco, Juve, Arsenal, Leicester albo właśnie Napoli. Więc mam pytanie do wszystkich płaczących: która drużyna wg Was jest znacząco mocniejsza od Napoli? Juventus na pewno, a reszta? Arsenal, który nie potrafił wygrać ze słabym PSG? Monaco? A może Leicester? 14. drużyna PL. Sam jestem pierwszy do krytykowania farta Realu ale teraz trzeba przyznać nie mają tak łatwo.
My też damy radę, potrafiliśmy bić PSG jak grał tam Ibra, więc tym bardziej bez niego damy radę.
0
To tylko pokazuje że mamy problem z motywacją i koncentracją. Potrafiliśmy wygrać bardzo trudne mecze Sevillą i Valencią a tracimy punkty u siebie. Nasi zawodnicy myślą że u siebie samo się wygra.
0
Ja bym tego nie nazwał fartem, tylko słabością przeciwników. Barcelona w ostatnim czasie grała najgorszą piłkę od 10 lat, a Real (mimo tego że też nie gra dobrze) bije wieloletni rekord meczów bez porażki. Mimo tego mamy do nich "tylko" 6 pkt straty. Teraz wydaje się że odbiliśmy się od dna, a każda passa kiedyś się kończy, więc i Real w końcu przegra. Mówienie w połowie sezonu kto bardziej zasłużył na tytuł jest bez sensu.
0
Nie dziw się że ludzie mają ból, skoro największy rywal jedzie na farcie tak bardzo, że już przekracza to wszelkie granice. ludzi to wkur.... i dają temu upust tutaj, bo niby gdzie?
0
E tam, ja bym się wcale nie obraził jakbyśmy mieli drogę jak Real w poprzednim sezonie. Dla mnie mówienie "jak się chce wygrać puchar to trzeba wygrać ze wszystkimi" jest bez sensu. Lepiej mieć łatwiej niż trudniej.
1
Jeżeli teorie spiskowe o ustawionych losowaniach się sprawdzą, to nie powinniśmy trafić na Bayern. Uefie w żaden sposób się nie opłaca żeby faworyci wybijali się już na etapie 1/8, raczej powinni dążyć do ich rozstawienia, tak jak to miało miejsce w 1/4 w tamtym roku.
0
Wola walki to nie wszystko, na razie udaje im się za każdym razem. Żeby przy każdej możliwej wyciągać mecze w końcówkach oprócz woli walki potrzeba masę szczęścia, a to prędzej czy później się skończy.
11
Bardzo śmieszne, napisz jeszcze coś...
1
To jest jawny sabotaż. Niedopuszczalne jest takie marnotrawstwo. Przy takich zarobkach mają strzelać, przykro mi. Teraz to już nie jest pech tylko brak koncentracji i niechlujstwo.