0

Czy Denis i Rafinha dają więcej kreatywności niż Gomes mógłbym się kłócić. Wszyscy grają jednskowe wielkie g*wno.

3

Gra pomocnika to nie tylko gole. Fajnie jak je strzela, ale nie za to jest rozliczany.

0

No tak, ale 2/2 wpadło. A z naszego dużego posiadania g*wno wychodzi.

0

Real ma 2 celne strzały na bramkę i prowadzi 2-0. My żeby strzelić 2 gole, musimy siedzieć na przeciwniku cały mecz z posiadaniem piłki 70%. Nasza gra stała się tak "trudna", że sobie po prostu z nią nie radzimy.

0

Widziałem, był wyskok, poszedł łokieć, nie ważne czy przeciwnik symulował czy nie. Naprawdę nie mam wątpliwości. Zresztą odwołania i tak nie dadzą więc moim zdaniem szkoda dyskusji.

2

Kartka ewidentna. Wszedł łokciem i tyle, nie ważne czy celowo czy nie.

0

Nie zrozumncie mnie źle - jestem w 100% za rozwojem szkółki i korzystaniem z własnych piłkarzy. Chodzi mi o to że nie będzie nam co rok wyskakiwał ze szkółki jakiś nowy Xavi czy Busquets.
Mówisz że gracze uczą się na porażkach - odpuśćmy sobie więc 3 sezony bez pucharów i postawmy na młodzież. Tylko że wtedy zbankrutujemy.
Ile jesteśmy w stanie dać czasu na boisku jakiemuś młodemu pomocnikowi? Pół godziny co 5 meczów? To zdecydowanie za mało. A z drugiej strony pokażcie mi piłkarzy których oddaliśmy, a oni zrobili kariery. Tylko Thiago, ale on był sprzedany za niezłe pieniądze i to była raczej decyzja biznesowa a nie sportowa.
Albo trzeba zrobić dobry system wypożyczeń i ogrywać graczy, albo dać Realowi szansę na kilka kolejnych mistrzostw i grać młodymi. Ta druga opcja mniej mi się podoba.

0

Żyjemy w czasach niesamowitego pokolenia, które wyszło ze szkółki. Ewenement na skalę światową, coś co zapewne zdarza się raz w historii. To nie znaczy że będzie tak cały czas, powiem więce, na pewno się nie zdarzy. Ze szkółki będą wychodzić pojedyńczy piłkarze na miarę pierwszego składu, ale na pewno nie będzie tak że wystawimy drużynę wychowanków. Mam wrażenie że za bardzo wierzycie w La Masię.

0

Twoim zdaniem który z grających w Barcie B piłkarzy odmieniłby oblicze pierwszej drużyny?

0

Dajcie już spokój z tym Gomesem. W poprzednim sezonie go nie było a i tak graliśmy muł z piachem. Teraz też nie gra w każdym meczu i bez niego też gramy gówno.

0

Czegoś tutaj nie rozumiem. Skoro zawodnicy chcą powrotu do tiki taki, to znaczy że LE im jej zabronił. Ktoś to zauważył? Trener kazał im się cofać? Nie grać piłką? Oduczył ich wychodzenia spod pressingu? Zabronił grać w trójkątach? Bezsensowne gadanie.

0

Chodzi mi o to, że w meczu z Atletico w Madrycie wyszliśmy parą Gomes Rakitic, czyli teoretycznie najsłabszą w tym momencie. Mimo tego potrafiliśmy ich zdominować. Też mnie irytuje Gomes, chociaż nie wierzę że on (podobnie jak Paco) nie umieją grać w piłkę. Umieją i czasem to pokazują, wygląda jednak że na razie są sparaliżowani.
A teraz mamy problem, jak odpadniemy z LM, to zawodnicy tacy jak Denis, Rafinha, Arda czy Paco wogóle przestaną grać, bo nie będzie kiedy ich wpuścić.

0

Wszyscy uczepili się tego nieszczęsnego Gomesa i robią z niego kozła ofiarnego. Nie przeczę że gra beznadziejnie, ale w meczu z Atletico też był na boisku i jakoś potrafiliśmy ich zdominować.

6

Jakoś może się nie chcieć. Beznadziejny Real z amatorem na ławce, żałosnym Ronaldo, słabym Benzemą i ciągle kontuzjowanym Balem właśnie sobie rozwala Napoli. Czy oni mają taktykę? Ch**a mają. Wrzutka, wrzutka, Ramos '93. Ot i taktyka. Oni po prostu potrafią się spiąć wtedy kiedy trzeba, nie tak jak nasze panienki.

1

Nie chciałby tu rozwijać analiz ostatnich meczów Barcelony, ale jak to jest że w jednym meczu możemy biegać, starać się, umiemy wyjść spod pressingu itd a w innym nie? Potrafiliśmy wygrać z Atletico na wyjeździe a nie potrafiliśmy z Betisem. Czy to znaczy że trener Betisu miał lepszy pomysł na mecz z nami niż trener Atletico? Wybacz, ale coś mi się nie wydaje.

1

Od miesiącanie wygląda dobrze? Gdzie byłeś przez ostatnie półtora roku?

0

Zły dobór taktyki, brak reakcji na wydarzenia boiskowe, ustawienie, dobór piłkarzy... Żadna taktyka nie pomoże jak piłkarzom nie chce się grać.

0

Obojętnie, kogoś z wizją, który nie będzie się bał cofnąć, skontrować, zagrać coś innego...

1

Niesamowite jest to, że po odejściu jednego człowieka, z jednej z najlepszych drużyn w historii piłki nożnej, staliśmy się zwykłymi przeciętniakami. Nigdy już się nie dowiemy czy to wpływ Xaviego tak działał, czy to Guardiola był tak dobry. Patrząc na wyniki Pepa w Bayernie i City zaczynam się coraz bardziej przekonywać że to Generał był tak świetny. Powiem więcej, założę się że 37-letni obecnie Xavi dałby nam w pomocy więcej niż Gomes, Rakitic i Rafinha razem wzięci.
Przecież mamy tych samych piłkarzy, mamy 3 najlepszych obecnie piłkarzy świata w ataku, najlepszego obrońcę - Pique. Umtitiego, który w obecnej formie to też czołówka, Albę - j.w. Busquets może i nie w formie, ale to dalej jeden z najlepszych DMC świata, no i Iniesta... po kontuzji, ale ciągle z magią. Brakuje tego jednego.
Od czasu odejścia Xaviego z każdym dniem gramy coraz słabiej. Stajemy się popychadłem, które może zdominować jakiś Betis albo Alaves, przy których jesteśmy zupełnie bezradni! I to z jakimi piłkarzami!
Ja nie wiem, czy Enrique jest tak słaby, czy to Xavi był tak ważny. Już ponad rok temu pisałem że potrzebujemy nowego lidera środka pola, ale wtedy wszyscy pisali że przecież jest Rafinha i Halilovic...
Potrzebujemy też trenera, który nas nauczy grać od nowa - bez Xaviego, bez Iniesty i co najgorsze już niedługo bez Messiego. Potrzebujemy prawdziwego trenera, dość już wreszcie tych wuefistów. Jak słyszę że następny ma być Koeman to przy całym szacunku i sympatii do niego szlag mnie trafia. Musimy zrobić reset naszej drużyny, bo od 2 lat widać, że to już po prostu przestało działać.
Wykupiłem sobie wyjazd na Celtę i rewanż z PSG, mój pierwszy wyjazd do Barcelony miał być cudowny, teraz widzę że będzie smutny...

14

To pokazuje że sędziowie jednak czasem nam pomagają bo kilka karnych nam odpuścili.

0

Przy zerwanych nie sądzę, 3 miesiące jak nic.

14

To nie złamanie, zapewne zerwał więzadła i dlatego stopa "nie wróciła". Niemniej sezon z głowy.

5

Tępota niektórych użytkowników mnie przeraża. Jak odchodził Bravo płacz. Teraz już nikt nie płacze, bo Bravo jest tak słaby, że ze składu zaczyna go wygryzać podstarzały Caballero. Jak przychodził Cillessen, pierwszy bramkarz najlepszej drużyny Holandii płacz. Bo za słaby. Na szczęście pokazuje umiejętności więc jest już lepszy nawet od Ter Stegena.

I oczywiście stały tekst, że Niemiec powoduje niepokój jak ma piłkę. Od czasu meczu z Celtą Ter Stegen nie popełnił praktycznie żadnego błędu, mimo że nie raz był przez swoich piłkarzy stawiany w sytuacjach beznadziejnych. Skąd więc Wasz niepokój? Poczekajmy aż Cillessenowi przytrafi się błąd, wtedy niepokoje się odwrócą?

I oczywiście mój ulubiony tekst o wyproszeniu miejsca w składzie w zarządzie. Tego już nie ma co komentować bo szkoda ryzykować bana. Idiotów jednak powinno się tępić w zarodku.

1

W drugiej połowie Barca zaczęła kontrolować mecz. Nie chcę tu wyjść na obrońcę LE, ale nie jest jego winą że Robero jest bezmózgiem i debilem. Zmiana była przygotowana i jestem pewny że gdyby nie czerwona, mecz byłby spokojnie dowieziony do końca.
A kolejnym dowodem że piłkarze to w większości ćwierćinteligenci jest zachowanie Carrasco(?). W momencie odzyskania kontroli wylatuje z boiska. I nie piszcie mi tu o emocjach, bo ro naprawdę słabe.

0

Ten mecz pokazuje że piłkarze w większości są głupkami...

1

Zaniżona ocena użytkowników dla Ter Stegena i zawyżona dla Rafinhi, który nie pokazał nic. Stardart.

0

Bardzo ważne ile się podłaczy urządzeń, a dokładniej o jakiej mocy. Wieża i żarówka ma niewiele więc powinien palić też niewiele. Zależy jaki agregat, te małe biorą koło 2-3 l na godzinę przy niewielkim obciążeniu.

0

Myślę że podczas "dwupaku" pęknie niejeden "czteropak" :)

0

Kto się wybiera na "dwupak"?

0

Dobrze to wygląda. Obrońcy prawie po równo, teraz więcej pogra Vidal więc pójdzie w górę listy. W pomocy też równowaga i świeży Iniesta, który bardzo się przyda. Jestem pewny że Paco też pogra teraz więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?