kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Potrzebujemy dotyku Messiego...
0
Pamiętajcie że eleven daje 3 dniowy darmowy dostęp do swoich kanałów, wystaerczy wpisać kod na stronie
2
Dziś nie ma wymówek, trzeba zagrać na maxa od początku do końca. Mamy wielką przewagę w jakości piłkarzy i trzeba to pokazać. A Neymar jak nie zrobi jakiejś głupoty, to kartki nie dostanie. Mamy tydzień przerwy przed meczem z Realem więc nie ma mowy o oszczędzaniu się.
4
Pamiętacie jak za czasów Pepa w meczach ze słabszymi drużynami zazwyczaj po 30 minutach było po meczu? Teraz bardzo wolno się rozpędzamy i płacimy za to, bo im później tym trudniej.
2
Naszła mnie jeszcze taka myśl, pewnie wielu się ze mną nie zgodzi.
Myślę że mamy do czynienia z kryzysem światowej piłki. Gdzie te niedawne czasy gdy było wiele równorzędnych drużyn w Europie? Teraz tak naprawdę mamy 4 drużyny które rok w rok są faworytami LM. Gdzie są Włosi, co się stało z Anglią?
Poza tym mam wrażenie, że piłkarze są jacyś tacy słabsi.
Chcąc wymienić 6 najlepszych obrońców świata kilkanaście lat temu miałbym kłopot bogactwa. Nie ma teraz piłkarzy pokroju Cannavaro, Nesty, Hierro, Roberto Carlosa, Cafu, czy choćby Rio Ferdinanda. Takie mam wrażenie. Podobnie z pomocą: Xavi, Zidane, Pirlo, Gattuso, Gerrard, Lampard, Kaka - nie ma ich już a następców nie widać za bardzo. Pogoń za pieniądzem wymyka się spod kontroli, nie tylko w piłce zresztą.
1
Jest jeden podstawowy problem: mamy najlepszy skład na świecie, a nasz drugi skład jest lepszy od dużej większości hiszpańskich drużyn. To sprawia że kibice mają wymagania. A prawda jest taka, że gramy słabo i to już drugi sezon. Jesteśmy kompletnie bez formy. Paradoksalnie jednak większość goli tracimy przez fatalne indywidualne błędy, więc rezerwy są.
Do tego nasz największy rywal jest jeszcze słabszy, a fart ich wreszcie musi opuścić. Będzie dobrze.
0
O ile do tej pory byliśmy faworytem, to teraz już jesteśmy murowanym. Bale to jedyny działający fragment BBC. Nie lubie takich sytuacji, mam wrażenie że mocno osłabiony Real nam nie leży.
0
Messiego kopią pewnie i więcej a widziałeś zeby robił to co Neymar?
1
Podzielę się moim zdaniem, choć nie wszyscy muszą się zgodzić.
1. Normalna, zero pretensji.
2. Bardzo dobrze, kilka fajnych interwencji, bez błędów.
3. Może być tylko jeden...
4. Na plus obrona i Busquets - wreszcie nic nie zawalił, na minus pomoc - jak zwykle zero kreacji - i Suarez. Nie dość że nie było go w grze, to jeszcze zmaścił 200% okazję. Za taki mecz Paco kibice by tu szaleli że hej.
5. Poza kłótniami Neymara ze szwedzkim drwalem nic ciekawego. Ney po raz kolejny pokazał że jest dzieciakiem.
6. Mecz wygrany, do zera, bez kontuzji, do zapomnienia. Na plus wyczyszczenie sie z kartek Neymara i Rakitica.
0
W życiu bym mu nie radził zostać w Polsce. Pytanie tylko czy więcej się nauczy grając w rezerwach Leicester czy w pierwszym składzie w jakimś Anderlechcie czy innym Betisie.
I jakie to ma znaczenie czy grałem w piłkę czy nie? Ty grałeś w U21 w Anglii że wiesz jak tam jest?
0
O ile jestem w stanie zrozumieć młodzika typu Kapustka, który poleciał na kasę, to tak doświadczony piłkarz powinien być mądrzejszy. Notabene Kapustka wyrzucił karierę na śmietnik wybierając najbardziej drewnianą ligę. A jego menager debil (nie wiem nawet kto to) zamiast nie dopuścić do tego transferu, skasował prowizję i zadowolony. Który to już kolejny zmarnowany talent?
1
Krychowiak ehhh... po huk on się ruszał z tej Sevilli, a jak już musiał to dlaczego do PSG?
0
Dziwne rzeczy się dzieją. Ostatnio oglądamy jeden z najsłabszych Realów w ostatnich latach, drużyna kompletnie bez stylu i taktyki, z człapiącym BBC i słabiutkim Ronaldo. Drużyna z amatorem na ławce, przetrzebiona kontuzjami, drużyna która zbiera niesamowitą krytykę od własnych kibiców. Mimo tego nie przegrali od kwietnia (jak to jest na Boga możliwe?!) i idą po rekord meczów bez porażki.
A co u nas? Najlepsze okienko od lat, skład poszeżony do granic możliwości. I paradoksalnie grając największe g**no od 10 lat tracimy do idącego po rekord Realu "tylko" 4 punkty.
Podobały mi się mecze w Sevilli i Valencii. Mimo że graliśmy słabo, wola walki i zaangażowanie pozwoliły nam wygrać. Te zwycięstwa były wydarte siłą i o to chodzi. Jak gra nie idzie to przynajmniej trzeba walczyć, a tego nam ostatnio brakuje.
0
Nie grał też Tello, Alexander Hleb i Santi Ezquerro. To że Roberto zaczął grać nie znaczy że na każdego mamy czekać kilka sezonów bo może odpali.
2
O ile pamiętam to Bartra nie grał ani u Pepa ani u Tito ani u Martino.
17
Najlepiej reagowali w ubiegłym sezonie jak stracili 12 pkt w miesiąc.
6
No co Ty nie wiesz? Przecież nie grał Messi, Suarez, Rakitic, Iniesta i Umtiti. Enrique to kretyn, grać rezerwami w takim meczu...
0
A weź ty się odp.... Nigdy nie lałem w gacie, pochwaliłem Real a niedawno pisałem że Ronaldo jest genialnym piłkarzem. A to że zarówno On jak i Real jak i Portugalia mają ostatnio farta zarówno w losowaniach jak i w meczach to fakt i żadne górnolotne gadanie mojego zdania nie zmieni.
0
Trzeba to pokazać naszym piłkarzom. Nie potrafili wygrać z drużyną z amatorami i juniorami w składzie - brawo. Teraz tylko brakuje wtopy w Glasgow i 2. miejsca w grupie.
1
Porównanie z Douglasem to tak na poważnie czy nie wyczułem ironii?
0
Zmieni się jak będą powtórki, FIFA już wreszcie je testuje. Pewnie nie w przyszłym, ale może w sezonie 18/19 wprowadzą.
5
Pozwolę sobię wkleić mój komentarz z 29.01.2016.
"Ostatni mecz z Bilbao pokazał, że to nie napastnik jest nam potrzebny, a pomocnik. Będę to powtarzał do znudzenia. Wiem wiem, zaraz zapytacie kto będzie siedział na ławce. Oglądnijcie ostatni mecz. Nie było Busquetsa i Iniesty, a nasza pomoc wyglądała jak dzieci we mgle. I powtarzam jeszcze raz: Barcelona potrzebuje w lecie światowej klasy pomocnika. Nie ważne czy to będzie Pogba czy ktokolwiek inny. Potrzebujemy nowego LIDERA pomocy."
Wszyscy łącznie z challengerem ciosali mi kołki na głowie, bo przecież mamy Rafinhe i (o zgrozo) Halilovica. Teraz mogę mieć gorzką satysfakcję bo coraz więcej ludzi dochodzi do tego o czym pisałem jako pirewszy i jedyny. Podobnie było z Neymarem.
Real jest słaby w tym sezonie, ale my jesteśmy cieńcy jak sik pająka, jest jeszcze gorzej niż w poprzednim sezonie. I to z jakimi piłkarzami i jakim budżetem. To po prostu nie przystoi.
0
Typowy dla Cristiano hat trick w ostatnich czasach : kartofel z wolnego, karny i dobitka na pustą bramkę. Ale cóż poradzić - fart Cristiano trwa w najlepsze, gdzieś wreszcie musi się to skończyć. W przyrodzie równowaga musi być więc los się prędzej czy później odmieni.
Niemniej nie można nie oddać Realowi, że zagrał bardzo dobry mecz. Nie znaczy to jednak że ze Spotringem Cristiano nie zniknie a Real nie zagra piachu - ileż to razy się tak zdarzało...
11
Podstawowa zasada przy wolnych Ronaldo -szczelny mur !! Dlaczego tego nie pilnują? Przecież to jest tak oczywiste że wstyd mówić...
1
System Lucho? Ja bym powiedział że nasz system nie zmienił się od długiego już czasu tylko teraz wykonawców mamy gorszych.
2
Naprawdę obwiniacie Paco za ten remis? Brawo k...a Wy. Nasza pomoc NIE ISTNIEJE podobnie jak nie istniała w poprzednim sezonie. Zero rozegrania, zero kreatywności, zero podań. Ale jak chcieliśmy kupić Pogbę (albo jakigokolwiek innego światowej klasy pomocnika) to nie, bo kto będzie siedział na ławce. To teraz macie co chcieliście, dobrze przynajmniej zagrał Bogu ducha winny Alcater, bo macie na kogo zwalić.
0
Zminników? Suarez zawieszony, Messi chory, Iniesta i Umtiti kontuzje, Alba świeżo po. Kto miałby zagrać żebyś nie mówił że to zmiennicy?
0
W newsie poniżej napisano że Manchester dostaje 54 mln a Barca będzie dostawać najwięcej na świecie, skąd więc Twoje informacje o 80 mln od Chevroleta?
0
Messi ma 2,5 roku kontraktu a sprawa jest przedstawiana tak, że klub czeka na jego widzimisię i na jedno skinienie posłusznie podpisze nowy kontrakt. Ja rozumiem że Messi jest bogiem footballu, ale zachowajmy przynajmniej jakieś pozory.
2
Zdaję sobie sprawę kim jest dla nas Messi ale popadamy w lekką przesadę. To nie zawodnik ma decydować kiedy podpisze kontrakt tylko klub.