0

@blaugrana158
To co mi powiesz o Inieście który tez nie strzela goli??? A nie raz zgarniał najlepszą oceną z całej drużyny. Dla cb chyba słowo ,,gol" to eufemizm słowa ,,Napastnik". Głównym zadaniem skrzydłowego w Barcelonie jest podanie piłki do Messiego, bo to on jest w tej drużynie od zdobywania goli... Prawda jest że Alexis marnuje okazję 100%, ale nie prawdą jest to że jest złym piłkarzem, ponieważ moim zdaniem Alexis na boisku daje więcej niż Pedro czy Villa oczywiście nie chodzi mi w przypadku Villi o strzelone gole....

0

Nie rozumiem ludzi którzy kpią z Alexisa tylko dlatego że nie strzela goli... Bo raczej do innego aspektu gry Chilijczyka nie można się przyczepić... A o transferze do city - Jestem na tak ale tylko wtedy jak Barca kupi Neymara bo w innym przypadku, jestem na NIE.... A Alexis ma po prostu słabszy sezon a to nie znaczy że jest złym piłkarzem... Więc za przeproszeniem niech gimbusy ,, Oceniające grę napastnika tylko przez pryzmat strzelonych goli" Zamknijcie japy. Za przeproszeniem...

0

Jak na razie nie ma co się martwic 2 przegrane mecze to jeszcze nie katastrofa słabszy okres Barcy i tyle... A gadanie głupot typu ,,To nie jest już Barca jak za czasów Pepa" to głupota... I Ten kto tak pisze to jest sam głupi...

0

Kocham Barcelonę za styl, oddanie i za kreatywność, ale jestem realistą i dopóki Barcelona nie wzmocni lini obrony nie będzie wygrywała meczów z Ralem i drużynami ich pokroju... Barcelonie jest potrzebny drugi środkowy obrońca i mam nadzieje że w okienku zaczną szukać jakiegoś zastępcę za Puyola bo to już nie jest ten Carles co kilka lat temu... I Mam nadzieje że Neymar dojdzie do Barcy bo jest potrzebny drugi klasowy napastnik bo jak na razie skupiają się tylko na Messim a on jest geniuszem ale nie wygra z całą drużyną... Visca el Barca od kołyski aż po grób... VeB

0

Wszystko dobrze ale moim zdaniem zamiast Pedro powinien grać Tello, Pedro gra świetnie poza strzelaniem bramek a właśnie tego nam będzie najbardziej potrzeba dziś... VeB

0

Co za cham, ten sarkazm!!! Nienawidzę go!!!

0

Song w Barcelonie się tylko zmarnuje. Nie ma miejsca dla niego w pierwszej 11-stce. Szkoda że nie został w Arsenalu... :l

0

Co się tak napinacie? To nie musi być wcale prawda, spotkałem się już z wieloma artykułami na tej stronie w których nie było ani ziarnka prawdy, więc nie wiem czy ten do nich nie zaliczyć!!!

0

Moim zdaniem tello powinien wejść w meczu z Milanem to by trochę poszarpał obronę bo Alexis to dobrych zmian raczej nie daje...

0

Villa to już stary pryk!! A żeby alexis się rozegrał to musi grać!!

0

A propo Szczęsnego, powiem tak on jest po prostu zasłaby na pierwszego bramkarza Barcy co najwyżej mógłby dojść za Pinto!!!

0

0

Haha dobry żarcik Barcelonie jest potrzebny obrońca i napastnik bo w środku pola mamy komplet!!! I nie potrzeba nowych pomocników mamy na rezerwie Tiago...

0

Nie ma szans!! Deulofeu jest obiecującym zawodnikiem, barca go nie sprzeda!!!

0

Niemożna powiedzieć że ktoś jest najlepszy w drużynie bo Messi jest najlepszym snajperem, Pique najlepszym obrońcą, Xavi pomocnikiem, A Iniesta jest po prostu zajebisty w tym co robi ale nie zaryzykował bym stwierdzenia że jest najlepszy w drużynie!!!

0

Pierdolenie Iker w Barcelonie to jest tak prawdopodobne jak to że Pingwin nauczy się latać!!! Real go nie sprzeda największemu wrogowi!!!

0

Moim zdaniem ten oto zawodnik powinien dostawać więcej czasu na boisku bo na to zasługuje!! Wszedł na boisko w połowie drugiej połowy i zajebał gola i jeszcze jakiej urody!! No cóż rośnie nam drugi El Guaje! Mam nadzieje że Tito mu da częściej grać!!!

0

Tello w 60 min za Alexisa pierwsza zmiana!!

0

Podoba mi się takie ustawienie Villa Messi Alexis, chciałbym to zobaczyć w prawdzie Alexis nie strzela ale zapieprza z piłką i za piłką ja głupi! I bardzo pozytywnie jestem nastawiony na ten mecz!

0

Heh nic dziwnego że sobie odpuścili bo 16 pkt musieli by odrobić a zostało tylko 16 kolejek Barca musiała by przegrać 5 meczów i chociaż jeden zremisować a przy takiej dobrej dyspozycji drużyny jest to raczej nie możliwe a jeszcze przecież jest Atletico Madryt do którego Real traci 7 pkt co daje jakoś szansę na zajęcie chociaż 2 miejsca ale na 1 nie ma szans chyba!!! Barca w tym sezonie gra wyśmienicie 1 przegrana i 2 remisy! To najlepszy sezon w ostatnich kilku latach!

0

Alba jest zajebisty myślę że jest jednym z najszybszych obrońców świata!!!

0

Jak sprzedamy Ville to będziemy mieli jakieś 13/14 mln i jakieś 11/12 mln na transfery więcej... Co by oznaczało że trzeba jeszcze 58 mln!.. I chyba Barcelona stać na to... Szkoda że Alexis okazał się niewypałem, tyle kasy w błoto!!!

0

Pires 10
Bez lewego obrońcy no pozdro!!!

0

Marysia4ever
Właśnie o to chodzi że mamy tylko 1 napastnika z prawdziwego zdarzenia!!! Adriano jako obrońca strzela więcej goli od Alexisa który ma ponad 2 razy więcej czasu na boisku, a to raczej jest hańba żeby tylko jeden zawodnik drużyny strzelał gole... A pomyśl co by było kiedy Leo doznaje kontuzji która wyklucza go na kilka miesięcy z gry. To by była katastrofa dla Barcelony! Bez Messiego to by już nie była ta sama drużyna. A Neymar by dał radę go zastąpić, może nie w tak spektakularny sposób jak gra Messi ale na pewno lepiej niż Alexis, Villa czy Pedro a już o Tello nie wspomnę choć uważam że w tym sezonie jest o dużo lepszy od Alexisa.

0

Sprzedać i kupić Neymara! Jakieś 15 mln za niego Barca wyrwie... Jeszcze jakieś 20/25 i będziemy mieli o wiele lepszego napastnika (szybszego, lepszego technicznie itp.)... Myślę że to by była dobra decyzja!..

0

Ale Alexis pewnie był zazdrosny o tego gola!
Obrońca ma więcej goli niż Napastnik! DZIWNE....

0

Mam nadzieje że to prawda!!! Przydał by się bo jeden rasowy napastnik jakim jest Messi to stanowczo za mało!!! A propo Villi to mam nadzjeje że odejdzie bo w tym momencie niema miejsca dla niego w pierwszej 11... i tylko się marnuje!!! :D

0

jagulek9
Chyba każdy wie że konkurencja motywuje do cięższej pracy a to potwierdza w Barcelonie sam Dani Alves! Adriano jest w świetnej formie i przez chwile był lepszy od Alvesa... Ale Dani się wziął za siebie i jego gra poprawiła się z dnia na dzień!!!

0

No prawdę mówi no ale cóż nie ma miejsca dla niego w ataku Barcelony bo Tito nie zrezygnuje z Iniesty bo jest o wiele lepszy i daje znacznie więcej od Villi może i nie ma takiego instynktu strzeleckiego jak Villa, ale instynkt to nie wszystko co czyni napastnika... Mam nadzieje że Barca go sprzeda bo szkoda żeby swoje ostatnie lata w których może grac na wysokim poziomie, spędzić na ławce i liczyć na kilka minut gry!!!

0

A Messi jak zwykle się obija ten to ma dobrze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?