@blaugrana158
To co mi powiesz o Inieście który tez nie strzela goli??? A nie raz zgarniał najlepszą oceną z całej drużyny. Dla cb chyba słowo ,,gol" to eufemizm słowa ,,Napastnik". Głównym zadaniem skrzydłowego w Barcelonie jest podanie piłki do Messiego, bo to on jest w tej drużynie od zdobywania goli... Prawda jest że Alexis marnuje okazję 100%, ale nie prawdą jest to że jest złym piłkarzem, ponieważ moim zdaniem Alexis na boisku daje więcej niż Pedro czy Villa oczywiście nie chodzi mi w przypadku Villi o strzelone gole....
Nie rozumiem ludzi którzy kpią z Alexisa tylko dlatego że nie strzela goli... Bo raczej do innego aspektu gry Chilijczyka nie można się przyczepić... A o transferze do city - Jestem na tak ale tylko wtedy jak Barca kupi Neymara bo w innym przypadku, jestem na NIE.... A Alexis ma po prostu słabszy sezon a to nie znaczy że jest złym piłkarzem... Więc za przeproszeniem niech gimbusy ,, Oceniające grę napastnika tylko przez pryzmat strzelonych goli" Zamknijcie japy. Za przeproszeniem...
Jak na razie nie ma co się martwic 2 przegrane mecze to jeszcze nie katastrofa słabszy okres Barcy i tyle... A gadanie głupot typu ,,To nie jest już Barca jak za czasów Pepa" to głupota... I Ten kto tak pisze to jest sam głupi...
Kocham Barcelonę za styl, oddanie i za kreatywność, ale jestem realistą i dopóki Barcelona nie wzmocni lini obrony nie będzie wygrywała meczów z Ralem i drużynami ich pokroju... Barcelonie jest potrzebny drugi środkowy obrońca i mam nadzieje że w okienku zaczną szukać jakiegoś zastępcę za Puyola bo to już nie jest ten Carles co kilka lat temu... I Mam nadzieje że Neymar dojdzie do Barcy bo jest potrzebny drugi klasowy napastnik bo jak na razie skupiają się tylko na Messim a on jest geniuszem ale nie wygra z całą drużyną... Visca el Barca od kołyski aż po grób... VeB
Wszystko dobrze ale moim zdaniem zamiast Pedro powinien grać Tello, Pedro gra świetnie poza strzelaniem bramek a właśnie tego nam będzie najbardziej potrzeba dziś... VeB
Co się tak napinacie? To nie musi być wcale prawda, spotkałem się już z wieloma artykułami na tej stronie w których nie było ani ziarnka prawdy, więc nie wiem czy ten do nich nie zaliczyć!!!
Haha dobry żarcik Barcelonie jest potrzebny obrońca i napastnik bo w środku pola mamy komplet!!! I nie potrzeba nowych pomocników mamy na rezerwie Tiago...
Niemożna powiedzieć że ktoś jest najlepszy w drużynie bo Messi jest najlepszym snajperem, Pique najlepszym obrońcą, Xavi pomocnikiem, A Iniesta jest po prostu zajebisty w tym co robi ale nie zaryzykował bym stwierdzenia że jest najlepszy w drużynie!!!
Moim zdaniem ten oto zawodnik powinien dostawać więcej czasu na boisku bo na to zasługuje!! Wszedł na boisko w połowie drugiej połowy i zajebał gola i jeszcze jakiej urody!! No cóż rośnie nam drugi El Guaje! Mam nadzieje że Tito mu da częściej grać!!!
Podoba mi się takie ustawienie Villa Messi Alexis, chciałbym to zobaczyć w prawdzie Alexis nie strzela ale zapieprza z piłką i za piłką ja głupi! I bardzo pozytywnie jestem nastawiony na ten mecz!
Heh nic dziwnego że sobie odpuścili bo 16 pkt musieli by odrobić a zostało tylko 16 kolejek Barca musiała by przegrać 5 meczów i chociaż jeden zremisować a przy takiej dobrej dyspozycji drużyny jest to raczej nie możliwe a jeszcze przecież jest Atletico Madryt do którego Real traci 7 pkt co daje jakoś szansę na zajęcie chociaż 2 miejsca ale na 1 nie ma szans chyba!!! Barca w tym sezonie gra wyśmienicie 1 przegrana i 2 remisy! To najlepszy sezon w ostatnich kilku latach!
Jak sprzedamy Ville to będziemy mieli jakieś 13/14 mln i jakieś 11/12 mln na transfery więcej... Co by oznaczało że trzeba jeszcze 58 mln!.. I chyba Barcelona stać na to... Szkoda że Alexis okazał się niewypałem, tyle kasy w błoto!!!
Marysia4ever
Właśnie o to chodzi że mamy tylko 1 napastnika z prawdziwego zdarzenia!!! Adriano jako obrońca strzela więcej goli od Alexisa który ma ponad 2 razy więcej czasu na boisku, a to raczej jest hańba żeby tylko jeden zawodnik drużyny strzelał gole... A pomyśl co by było kiedy Leo doznaje kontuzji która wyklucza go na kilka miesięcy z gry. To by była katastrofa dla Barcelony! Bez Messiego to by już nie była ta sama drużyna. A Neymar by dał radę go zastąpić, może nie w tak spektakularny sposób jak gra Messi ale na pewno lepiej niż Alexis, Villa czy Pedro a już o Tello nie wspomnę choć uważam że w tym sezonie jest o dużo lepszy od Alexisa.
Sprzedać i kupić Neymara! Jakieś 15 mln za niego Barca wyrwie... Jeszcze jakieś 20/25 i będziemy mieli o wiele lepszego napastnika (szybszego, lepszego technicznie itp.)... Myślę że to by była dobra decyzja!..
Mam nadzieje że to prawda!!! Przydał by się bo jeden rasowy napastnik jakim jest Messi to stanowczo za mało!!! A propo Villi to mam nadzjeje że odejdzie bo w tym momencie niema miejsca dla niego w pierwszej 11... i tylko się marnuje!!! :D
jagulek9
Chyba każdy wie że konkurencja motywuje do cięższej pracy a to potwierdza w Barcelonie sam Dani Alves! Adriano jest w świetnej formie i przez chwile był lepszy od Alvesa... Ale Dani się wziął za siebie i jego gra poprawiła się z dnia na dzień!!!
No prawdę mówi no ale cóż nie ma miejsca dla niego w ataku Barcelony bo Tito nie zrezygnuje z Iniesty bo jest o wiele lepszy i daje znacznie więcej od Villi może i nie ma takiego instynktu strzeleckiego jak Villa, ale instynkt to nie wszystko co czyni napastnika... Mam nadzieje że Barca go sprzeda bo szkoda żeby swoje ostatnie lata w których może grac na wysokim poziomie, spędzić na ławce i liczyć na kilka minut gry!!!
0
@blaugrana158
To co mi powiesz o Inieście który tez nie strzela goli??? A nie raz zgarniał najlepszą oceną z całej drużyny. Dla cb chyba słowo ,,gol" to eufemizm słowa ,,Napastnik". Głównym zadaniem skrzydłowego w Barcelonie jest podanie piłki do Messiego, bo to on jest w tej drużynie od zdobywania goli... Prawda jest że Alexis marnuje okazję 100%, ale nie prawdą jest to że jest złym piłkarzem, ponieważ moim zdaniem Alexis na boisku daje więcej niż Pedro czy Villa oczywiście nie chodzi mi w przypadku Villi o strzelone gole....
0
Nie rozumiem ludzi którzy kpią z Alexisa tylko dlatego że nie strzela goli... Bo raczej do innego aspektu gry Chilijczyka nie można się przyczepić... A o transferze do city - Jestem na tak ale tylko wtedy jak Barca kupi Neymara bo w innym przypadku, jestem na NIE.... A Alexis ma po prostu słabszy sezon a to nie znaczy że jest złym piłkarzem... Więc za przeproszeniem niech gimbusy ,, Oceniające grę napastnika tylko przez pryzmat strzelonych goli" Zamknijcie japy. Za przeproszeniem...
0
Jak na razie nie ma co się martwic 2 przegrane mecze to jeszcze nie katastrofa słabszy okres Barcy i tyle... A gadanie głupot typu ,,To nie jest już Barca jak za czasów Pepa" to głupota... I Ten kto tak pisze to jest sam głupi...
0
Kocham Barcelonę za styl, oddanie i za kreatywność, ale jestem realistą i dopóki Barcelona nie wzmocni lini obrony nie będzie wygrywała meczów z Ralem i drużynami ich pokroju... Barcelonie jest potrzebny drugi środkowy obrońca i mam nadzieje że w okienku zaczną szukać jakiegoś zastępcę za Puyola bo to już nie jest ten Carles co kilka lat temu... I Mam nadzieje że Neymar dojdzie do Barcy bo jest potrzebny drugi klasowy napastnik bo jak na razie skupiają się tylko na Messim a on jest geniuszem ale nie wygra z całą drużyną... Visca el Barca od kołyski aż po grób... VeB
0
Wszystko dobrze ale moim zdaniem zamiast Pedro powinien grać Tello, Pedro gra świetnie poza strzelaniem bramek a właśnie tego nam będzie najbardziej potrzeba dziś... VeB
0
Co za cham, ten sarkazm!!! Nienawidzę go!!!
0
Song w Barcelonie się tylko zmarnuje. Nie ma miejsca dla niego w pierwszej 11-stce. Szkoda że nie został w Arsenalu... :l
0
Co się tak napinacie? To nie musi być wcale prawda, spotkałem się już z wieloma artykułami na tej stronie w których nie było ani ziarnka prawdy, więc nie wiem czy ten do nich nie zaliczyć!!!
0
Moim zdaniem tello powinien wejść w meczu z Milanem to by trochę poszarpał obronę bo Alexis to dobrych zmian raczej nie daje...
0
Villa to już stary pryk!! A żeby alexis się rozegrał to musi grać!!
0
A propo Szczęsnego, powiem tak on jest po prostu zasłaby na pierwszego bramkarza Barcy co najwyżej mógłby dojść za Pinto!!!
0
0
Haha dobry żarcik Barcelonie jest potrzebny obrońca i napastnik bo w środku pola mamy komplet!!! I nie potrzeba nowych pomocników mamy na rezerwie Tiago...
0
Nie ma szans!! Deulofeu jest obiecującym zawodnikiem, barca go nie sprzeda!!!
0
Niemożna powiedzieć że ktoś jest najlepszy w drużynie bo Messi jest najlepszym snajperem, Pique najlepszym obrońcą, Xavi pomocnikiem, A Iniesta jest po prostu zajebisty w tym co robi ale nie zaryzykował bym stwierdzenia że jest najlepszy w drużynie!!!
0
Pierdolenie Iker w Barcelonie to jest tak prawdopodobne jak to że Pingwin nauczy się latać!!! Real go nie sprzeda największemu wrogowi!!!
0
Moim zdaniem ten oto zawodnik powinien dostawać więcej czasu na boisku bo na to zasługuje!! Wszedł na boisko w połowie drugiej połowy i zajebał gola i jeszcze jakiej urody!! No cóż rośnie nam drugi El Guaje! Mam nadzieje że Tito mu da częściej grać!!!
0
Tello w 60 min za Alexisa pierwsza zmiana!!
0
Podoba mi się takie ustawienie Villa Messi Alexis, chciałbym to zobaczyć w prawdzie Alexis nie strzela ale zapieprza z piłką i za piłką ja głupi! I bardzo pozytywnie jestem nastawiony na ten mecz!
0
Heh nic dziwnego że sobie odpuścili bo 16 pkt musieli by odrobić a zostało tylko 16 kolejek Barca musiała by przegrać 5 meczów i chociaż jeden zremisować a przy takiej dobrej dyspozycji drużyny jest to raczej nie możliwe a jeszcze przecież jest Atletico Madryt do którego Real traci 7 pkt co daje jakoś szansę na zajęcie chociaż 2 miejsca ale na 1 nie ma szans chyba!!! Barca w tym sezonie gra wyśmienicie 1 przegrana i 2 remisy! To najlepszy sezon w ostatnich kilku latach!
0
Alba jest zajebisty myślę że jest jednym z najszybszych obrońców świata!!!
0
Jak sprzedamy Ville to będziemy mieli jakieś 13/14 mln i jakieś 11/12 mln na transfery więcej... Co by oznaczało że trzeba jeszcze 58 mln!.. I chyba Barcelona stać na to... Szkoda że Alexis okazał się niewypałem, tyle kasy w błoto!!!
0
Pires 10
Bez lewego obrońcy no pozdro!!!
0
Marysia4ever
Właśnie o to chodzi że mamy tylko 1 napastnika z prawdziwego zdarzenia!!! Adriano jako obrońca strzela więcej goli od Alexisa który ma ponad 2 razy więcej czasu na boisku, a to raczej jest hańba żeby tylko jeden zawodnik drużyny strzelał gole... A pomyśl co by było kiedy Leo doznaje kontuzji która wyklucza go na kilka miesięcy z gry. To by była katastrofa dla Barcelony! Bez Messiego to by już nie była ta sama drużyna. A Neymar by dał radę go zastąpić, może nie w tak spektakularny sposób jak gra Messi ale na pewno lepiej niż Alexis, Villa czy Pedro a już o Tello nie wspomnę choć uważam że w tym sezonie jest o dużo lepszy od Alexisa.
0
Sprzedać i kupić Neymara! Jakieś 15 mln za niego Barca wyrwie... Jeszcze jakieś 20/25 i będziemy mieli o wiele lepszego napastnika (szybszego, lepszego technicznie itp.)... Myślę że to by była dobra decyzja!..
0
Ale Alexis pewnie był zazdrosny o tego gola!
Obrońca ma więcej goli niż Napastnik! DZIWNE....
0
Mam nadzieje że to prawda!!! Przydał by się bo jeden rasowy napastnik jakim jest Messi to stanowczo za mało!!! A propo Villi to mam nadzjeje że odejdzie bo w tym momencie niema miejsca dla niego w pierwszej 11... i tylko się marnuje!!! :D
0
jagulek9
Chyba każdy wie że konkurencja motywuje do cięższej pracy a to potwierdza w Barcelonie sam Dani Alves! Adriano jest w świetnej formie i przez chwile był lepszy od Alvesa... Ale Dani się wziął za siebie i jego gra poprawiła się z dnia na dzień!!!
0
No prawdę mówi no ale cóż nie ma miejsca dla niego w ataku Barcelony bo Tito nie zrezygnuje z Iniesty bo jest o wiele lepszy i daje znacznie więcej od Villi może i nie ma takiego instynktu strzeleckiego jak Villa, ale instynkt to nie wszystko co czyni napastnika... Mam nadzieje że Barca go sprzeda bo szkoda żeby swoje ostatnie lata w których może grac na wysokim poziomie, spędzić na ławce i liczyć na kilka minut gry!!!
0
A Messi jak zwykle się obija ten to ma dobrze :D