Oj i tak Villa za jakieś 2/3 miesiące będzie okupował pierwszą jedenastkę. Na razie nie jest w pełni sił, ale to chyba nic dziwnego po tak poważnej kontuzji. A propo transferu tą szczerze wątpię żeby barca go teraz sprzedała bo Alexis jest w słabej formie i kasa jest potrzebna na Bramkarza a barca nie kupi bramkarza za jakiejś dolnej półki tylko to będzie musiała być klasa światowa np. Nouer a na niego trzeba dać oko 15/20 mln.
Ja się nie dziwie że Barca nie chce sprzedać Villi bo najpierw musi kimś go zastąpić a Alexis raczej nie jest dobra alternatywą!!! A jutro raczej Villa jak wejdzie to z Ławki albo Iniesta będzie grał w pomocy jak za dawnych dobrych lat :D
Ale to raczej jest mało prawdopodobne, bo w tym monecie Iniesta daje więcej w ataku niż Villa czy Alexis!
Na bramkarza barcy by się nadał Nouer i myślę że jakies 20 mln by starczyło i oczywiście Neymara trzeba kupić bo skuteczność Pedro i Alexisa pozostawia wiele do życzenia! A na obronę proponował Humelsa! I na ich miejscu bym sprzedał Valdesa w zimowym okienku!
Nouer, byłby najlepszym rozwiązaniem!!! Bo Casillas to raczej nie możliwe a jakby tak zapłacić dobrze to Bayern by go puścił! Albo taką wzmiankę zrobić! Skoro Valdes chce zmienić klub to czemu nie Bayern! I coś tam by się dopłaciło i gitara! :D
Ja tam jestem za transferem Villi!!! Chociaż by grał bo w Barcelonie to się tylko marnuje!!! I może za tą kasę co zarobią z transferu i coś tam dołożą i sprowadzą Neymara!!! To mój ulubiony Piłkarz zaraz po Messim!!! Myślę że świetnie by się dopełniali!!!!
A propo Kuna.
Pep miał już okazję na sprowadzenie go ale nie był nim zainteresowany! A Celem Tito jest sprowadzenie Neymara!!!
A nawet jak barce nie będzie stać na kupienie Neymara to Neymar sam dopłaci żeby zagrać u nas tak jak Cesc
ACRAB95
Moim zdaniem ale to tylko moje zdanie Barcelonie
potrzeby niej Neymar wkońcu obrońcy nie skupiali by się tylko na Messim ale też na Neymarze co zaowocowało by lepszą grą i lepszą zdobyczą bramkową!!!
FabregasOnlyInMyHeart
Wątpię żeby Neymar dał się przekupić to w końcu nie Ronaldo czy Aguero!!! Neymar będzie wolał dostwać mniej kasy i grać w dobrym klubie anie w jakiejś Anży czy PSG
To jest wiadome że Neymar nie będzie w lidzę Hiszpańskiej tak błyszczał jak w Brazylijskiej ale na pewno będzie grał lepiej od Alexisa!!! 50 Mln i mamy Neymara!!! Jak za niego to tylko 50MLN!!! Moim zdaniem jest wiele więcej warty!!! Jak go kupimy za 50 mln to za 3/4 lata będzie go można sprzedać za 60/70 MLN. To panowie jest inwestycja w przyszłość!!!
Ja tam nie jestem za żądnym z nich!!!! Wyczekuje tylko transferu Neymara do Barcy!!! To będzie rasowy prawy napastnik!!! A Alexis no co tu można o nim powiedzieć po prostu jego gra w tym sezonie to żenada!!! I mam nadzieje że już niedługo Neymar dołączy do Blaugrany!!!! Juz się nie mogę doczekać!!! To będzie zysk dla całej barcy i dla Messiego ponieważ będzie miał dobrego partnera w ataku i to się przełoży na większą liczbę bramek!!! Już się nie mogę doczekać:)
No to widzę że w Barcelonie agresywni bramkarze to już tradycja Pinto i Oier!!! No i kurde pochwalam, pochwalam!!! Bramkarz powinien być twardy!!! Może i go trochę poniosło ale na pewno tego nie żałuje!!!
Tello jeszcze 2/3 lata i będzie lepszy niż Villa za swoich najlepszych lat!!! Rośnie nam rasowy napastnik z takimi atutami: szybki, zwinny, nad piłką panuje lepiej chyba nawet niż Alexis czy Villa!!! Mam nadzieje że Tito częściej będzie go wystawiał w pierwszej 11!!! Tello to wschodząca gwiazda!!! Oczywiście brakuje mu jeszcze dużo do takich graczy jak Iniesta, Messi, czy Ronaldo!!! Ale on ma Asa w rękawie ma tylko 22 lata!! Przed nim jeszcze dobre 10 lat gry!!!
A ja myślę że lepiej by było sprowadzić Neymara!!! Jakoś bardziej jestem przekonany do niego i myślę że nadał by Barcelonie jeszcze bardziej widowiskowego i przyjemnego dla oka stylu gry!!!
Barca ma Messiego i nie potrzebuje Cr7!!! Ja na ich miejscu sprowadziłbym Neymara!!! Możecie mówić że 40/50 mln za Neymara to za dużo ale to gówno prawda bo za 5 lat jakby grał w Barcelonie to byłby warty z 70/80 mln!!! I Barcelonie jest potrzebny napastnik umiejący wiele sztuczek technicznych!!! moi zdaniem z Messim tworzył by najlepszy duet świata!
Ronaldo w Barcelonie on by ślinotoku dostał jak by sobie uświadomił że nie jest najlepszy w drużynie, a nawet nie jest prawie tylko byłby 3 piłkarzem Barcy za Messim i Iniestą i tuż przed Xavim!!!
Oj to takie pieprzenie że Neymar by się nie sprawdził w Europie!!! Jego dryblingi może by nie były tak widowiskowe jak w Brazylii, ale z pewnością by się rozwinął w Barcelonie i za jakieś 3/4 lata by grał jak Ronaldinho za dobrych lat jego kariery!
Moim zdaniem Barca powinna kupić Ronaldinho lepszy by był z pewnością niż Alexis! Dużo kasy za niego nie trzeba by było dać! A on jakby się wziął do roboty to jeszcze 3/4 lata by pograł na najwyższym poziomie! Moim zdaniem Barcelonie brak drugiego dobrego napastnika! Albo Neymar albo Ronaldinho!
0
Wątpię że to miało miejsce. Leo jak by miał coś do niego to by z nim normalnie pogadał a już na pewno nie wyzywał by go od ,,głupców"!
0
Oj i tak Villa za jakieś 2/3 miesiące będzie okupował pierwszą jedenastkę. Na razie nie jest w pełni sił, ale to chyba nic dziwnego po tak poważnej kontuzji. A propo transferu tą szczerze wątpię żeby barca go teraz sprzedała bo Alexis jest w słabej formie i kasa jest potrzebna na Bramkarza a barca nie kupi bramkarza za jakiejś dolnej półki tylko to będzie musiała być klasa światowa np. Nouer a na niego trzeba dać oko 15/20 mln.
0
Może i Barca nie jest najlepszą drużyną futbolową w historii ale w XXI wieku bez wątpienia Tak :D
0
Ja się nie dziwie że Barca nie chce sprzedać Villi bo najpierw musi kimś go zastąpić a Alexis raczej nie jest dobra alternatywą!!! A jutro raczej Villa jak wejdzie to z Ławki albo Iniesta będzie grał w pomocy jak za dawnych dobrych lat :D
Ale to raczej jest mało prawdopodobne, bo w tym monecie Iniesta daje więcej w ataku niż Villa czy Alexis!
0
Casilass
Alves - Ramos - Pique - Alba
Xavi - Busqets- Iniesta
Messi - Falcao- ronaldo
No i pogrom!!!
0
Nie wiem jak wy! Ale dla mnie Xavi był najlepszy na boisku!! To podania mua!!!!
0
Na bramkarza barcy by się nadał Nouer i myślę że jakies 20 mln by starczyło i oczywiście Neymara trzeba kupić bo skuteczność Pedro i Alexisa pozostawia wiele do życzenia! A na obronę proponował Humelsa! I na ich miejscu bym sprzedał Valdesa w zimowym okienku!
0
Nouer, byłby najlepszym rozwiązaniem!!! Bo Casillas to raczej nie możliwe a jakby tak zapłacić dobrze to Bayern by go puścił! Albo taką wzmiankę zrobić! Skoro Valdes chce zmienić klub to czemu nie Bayern! I coś tam by się dopłaciło i gitara! :D
0
De Gea lub Neuer!!! Szczesny jest za słaby na Barcę! No chyba żeby Casillas ale to raczej mało prawdopodobne!!!
0
Szkoda że się stoczył!!! No ale cóż tak bywa.
0
Mam nadzieje ze Man Utd to właściwy klub dla Pepa!!!
0
Ja tam jestem za transferem Villi!!! Chociaż by grał bo w Barcelonie to się tylko marnuje!!! I może za tą kasę co zarobią z transferu i coś tam dołożą i sprowadzą Neymara!!! To mój ulubiony Piłkarz zaraz po Messim!!! Myślę że świetnie by się dopełniali!!!!
0
Messi to lojalny wobec Barcy i kolegów!!! Miał już oferty od Anży i od Chelsea ale nie opuści stolicy Katalonii za żadną kasę!!!
0
A propo Kuna.
Pep miał już okazję na sprowadzenie go ale nie był nim zainteresowany! A Celem Tito jest sprowadzenie Neymara!!!
A nawet jak barce nie będzie stać na kupienie Neymara to Neymar sam dopłaci żeby zagrać u nas tak jak Cesc
0
ACRAB95
Moim zdaniem ale to tylko moje zdanie Barcelonie
potrzeby niej Neymar wkońcu obrońcy nie skupiali by się tylko na Messim ale też na Neymarze co zaowocowało by lepszą grą i lepszą zdobyczą bramkową!!!
0
FabregasOnlyInMyHeart
Wątpię żeby Neymar dał się przekupić to w końcu nie Ronaldo czy Aguero!!! Neymar będzie wolał dostwać mniej kasy i grać w dobrym klubie anie w jakiejś Anży czy PSG
0
Barcelonie jest potrzebny drugi dobry napastnik!!! Tak chociaż jak Benzema!!! Myślę że Neymar jest nawet lepszy od niego!!!
0
To jest wiadome że Neymar nie będzie w lidzę Hiszpańskiej tak błyszczał jak w Brazylijskiej ale na pewno będzie grał lepiej od Alexisa!!! 50 Mln i mamy Neymara!!! Jak za niego to tylko 50MLN!!! Moim zdaniem jest wiele więcej warty!!! Jak go kupimy za 50 mln to za 3/4 lata będzie go można sprzedać za 60/70 MLN. To panowie jest inwestycja w przyszłość!!!
0
26 + 11,5 mln za alexisa kasą w błoto!!! Można było od razu sprowadzać Neymara czy Aguero!
0
Ja tam nie jestem za żądnym z nich!!!! Wyczekuje tylko transferu Neymara do Barcy!!! To będzie rasowy prawy napastnik!!! A Alexis no co tu można o nim powiedzieć po prostu jego gra w tym sezonie to żenada!!! I mam nadzieje że już niedługo Neymar dołączy do Blaugrany!!!! Juz się nie mogę doczekać!!! To będzie zysk dla całej barcy i dla Messiego ponieważ będzie miał dobrego partnera w ataku i to się przełoży na większą liczbę bramek!!! Już się nie mogę doczekać:)
0
Sam gram w piłkę i nie raz chamsko skomentowałem decyzje sędziego!!! I nie dziwie się że Oier się tak zachował!!!
0
No to widzę że w Barcelonie agresywni bramkarze to już tradycja Pinto i Oier!!! No i kurde pochwalam, pochwalam!!! Bramkarz powinien być twardy!!! Może i go trochę poniosło ale na pewno tego nie żałuje!!!
0
Tello jeszcze 2/3 lata i będzie lepszy niż Villa za swoich najlepszych lat!!! Rośnie nam rasowy napastnik z takimi atutami: szybki, zwinny, nad piłką panuje lepiej chyba nawet niż Alexis czy Villa!!! Mam nadzieje że Tito częściej będzie go wystawiał w pierwszej 11!!! Tello to wschodząca gwiazda!!! Oczywiście brakuje mu jeszcze dużo do takich graczy jak Iniesta, Messi, czy Ronaldo!!! Ale on ma Asa w rękawie ma tylko 22 lata!! Przed nim jeszcze dobre 10 lat gry!!!
0
I tak Neymar nie będzie chciał grać w City!!! Mam nadzieje że zagra jeszcze w tym sezonie w Barcelonie!!!
0
A ja myślę że lepiej by było sprowadzić Neymara!!! Jakoś bardziej jestem przekonany do niego i myślę że nadał by Barcelonie jeszcze bardziej widowiskowego i przyjemnego dla oka stylu gry!!!
0
haha!!! teraz tak mówi jak po 15 kolejkach real traci 11 pkt.
0
Barca ma Messiego i nie potrzebuje Cr7!!! Ja na ich miejscu sprowadziłbym Neymara!!! Możecie mówić że 40/50 mln za Neymara to za dużo ale to gówno prawda bo za 5 lat jakby grał w Barcelonie to byłby warty z 70/80 mln!!! I Barcelonie jest potrzebny napastnik umiejący wiele sztuczek technicznych!!! moi zdaniem z Messim tworzył by najlepszy duet świata!
0
Ronaldo w Barcelonie on by ślinotoku dostał jak by sobie uświadomił że nie jest najlepszy w drużynie, a nawet nie jest prawie tylko byłby 3 piłkarzem Barcy za Messim i Iniestą i tuż przed Xavim!!!
0
Oj to takie pieprzenie że Neymar by się nie sprawdził w Europie!!! Jego dryblingi może by nie były tak widowiskowe jak w Brazylii, ale z pewnością by się rozwinął w Barcelonie i za jakieś 3/4 lata by grał jak Ronaldinho za dobrych lat jego kariery!
0
Moim zdaniem Barca powinna kupić Ronaldinho lepszy by był z pewnością niż Alexis! Dużo kasy za niego nie trzeba by było dać! A on jakby się wziął do roboty to jeszcze 3/4 lata by pograł na najwyższym poziomie! Moim zdaniem Barcelonie brak drugiego dobrego napastnika! Albo Neymar albo Ronaldinho!