0

Wątpię że to miało miejsce. Leo jak by miał coś do niego to by z nim normalnie pogadał a już na pewno nie wyzywał by go od ,,głupców"!

0

Oj i tak Villa za jakieś 2/3 miesiące będzie okupował pierwszą jedenastkę. Na razie nie jest w pełni sił, ale to chyba nic dziwnego po tak poważnej kontuzji. A propo transferu tą szczerze wątpię żeby barca go teraz sprzedała bo Alexis jest w słabej formie i kasa jest potrzebna na Bramkarza a barca nie kupi bramkarza za jakiejś dolnej półki tylko to będzie musiała być klasa światowa np. Nouer a na niego trzeba dać oko 15/20 mln.

0

Może i Barca nie jest najlepszą drużyną futbolową w historii ale w XXI wieku bez wątpienia Tak :D

0

Ja się nie dziwie że Barca nie chce sprzedać Villi bo najpierw musi kimś go zastąpić a Alexis raczej nie jest dobra alternatywą!!! A jutro raczej Villa jak wejdzie to z Ławki albo Iniesta będzie grał w pomocy jak za dawnych dobrych lat :D
Ale to raczej jest mało prawdopodobne, bo w tym monecie Iniesta daje więcej w ataku niż Villa czy Alexis!

0

Casilass
Alves - Ramos - Pique - Alba
Xavi - Busqets- Iniesta
Messi - Falcao- ronaldo

No i pogrom!!!

0

Nie wiem jak wy! Ale dla mnie Xavi był najlepszy na boisku!! To podania mua!!!!

0

Na bramkarza barcy by się nadał Nouer i myślę że jakies 20 mln by starczyło i oczywiście Neymara trzeba kupić bo skuteczność Pedro i Alexisa pozostawia wiele do życzenia! A na obronę proponował Humelsa! I na ich miejscu bym sprzedał Valdesa w zimowym okienku!

0

Nouer, byłby najlepszym rozwiązaniem!!! Bo Casillas to raczej nie możliwe a jakby tak zapłacić dobrze to Bayern by go puścił! Albo taką wzmiankę zrobić! Skoro Valdes chce zmienić klub to czemu nie Bayern! I coś tam by się dopłaciło i gitara! :D

0

De Gea lub Neuer!!! Szczesny jest za słaby na Barcę! No chyba żeby Casillas ale to raczej mało prawdopodobne!!!

0

Szkoda że się stoczył!!! No ale cóż tak bywa.

0

Mam nadzieje ze Man Utd to właściwy klub dla Pepa!!!

0

Ja tam jestem za transferem Villi!!! Chociaż by grał bo w Barcelonie to się tylko marnuje!!! I może za tą kasę co zarobią z transferu i coś tam dołożą i sprowadzą Neymara!!! To mój ulubiony Piłkarz zaraz po Messim!!! Myślę że świetnie by się dopełniali!!!!

0

Messi to lojalny wobec Barcy i kolegów!!! Miał już oferty od Anży i od Chelsea ale nie opuści stolicy Katalonii za żadną kasę!!!

0

A propo Kuna.
Pep miał już okazję na sprowadzenie go ale nie był nim zainteresowany! A Celem Tito jest sprowadzenie Neymara!!!
A nawet jak barce nie będzie stać na kupienie Neymara to Neymar sam dopłaci żeby zagrać u nas tak jak Cesc

0

ACRAB95
Moim zdaniem ale to tylko moje zdanie Barcelonie
potrzeby niej Neymar wkońcu obrońcy nie skupiali by się tylko na Messim ale też na Neymarze co zaowocowało by lepszą grą i lepszą zdobyczą bramkową!!!

0

FabregasOnlyInMyHeart
Wątpię żeby Neymar dał się przekupić to w końcu nie Ronaldo czy Aguero!!! Neymar będzie wolał dostwać mniej kasy i grać w dobrym klubie anie w jakiejś Anży czy PSG

0

Barcelonie jest potrzebny drugi dobry napastnik!!! Tak chociaż jak Benzema!!! Myślę że Neymar jest nawet lepszy od niego!!!

0

To jest wiadome że Neymar nie będzie w lidzę Hiszpańskiej tak błyszczał jak w Brazylijskiej ale na pewno będzie grał lepiej od Alexisa!!! 50 Mln i mamy Neymara!!! Jak za niego to tylko 50MLN!!! Moim zdaniem jest wiele więcej warty!!! Jak go kupimy za 50 mln to za 3/4 lata będzie go można sprzedać za 60/70 MLN. To panowie jest inwestycja w przyszłość!!!

0

26 + 11,5 mln za alexisa kasą w błoto!!! Można było od razu sprowadzać Neymara czy Aguero!

0

Ja tam nie jestem za żądnym z nich!!!! Wyczekuje tylko transferu Neymara do Barcy!!! To będzie rasowy prawy napastnik!!! A Alexis no co tu można o nim powiedzieć po prostu jego gra w tym sezonie to żenada!!! I mam nadzieje że już niedługo Neymar dołączy do Blaugrany!!!! Juz się nie mogę doczekać!!! To będzie zysk dla całej barcy i dla Messiego ponieważ będzie miał dobrego partnera w ataku i to się przełoży na większą liczbę bramek!!! Już się nie mogę doczekać:)

0

Sam gram w piłkę i nie raz chamsko skomentowałem decyzje sędziego!!! I nie dziwie się że Oier się tak zachował!!!

0

No to widzę że w Barcelonie agresywni bramkarze to już tradycja Pinto i Oier!!! No i kurde pochwalam, pochwalam!!! Bramkarz powinien być twardy!!! Może i go trochę poniosło ale na pewno tego nie żałuje!!!

0

Tello jeszcze 2/3 lata i będzie lepszy niż Villa za swoich najlepszych lat!!! Rośnie nam rasowy napastnik z takimi atutami: szybki, zwinny, nad piłką panuje lepiej chyba nawet niż Alexis czy Villa!!! Mam nadzieje że Tito częściej będzie go wystawiał w pierwszej 11!!! Tello to wschodząca gwiazda!!! Oczywiście brakuje mu jeszcze dużo do takich graczy jak Iniesta, Messi, czy Ronaldo!!! Ale on ma Asa w rękawie ma tylko 22 lata!! Przed nim jeszcze dobre 10 lat gry!!!

0

I tak Neymar nie będzie chciał grać w City!!! Mam nadzieje że zagra jeszcze w tym sezonie w Barcelonie!!!

0

A ja myślę że lepiej by było sprowadzić Neymara!!! Jakoś bardziej jestem przekonany do niego i myślę że nadał by Barcelonie jeszcze bardziej widowiskowego i przyjemnego dla oka stylu gry!!!

0

haha!!! teraz tak mówi jak po 15 kolejkach real traci 11 pkt.

0

Barca ma Messiego i nie potrzebuje Cr7!!! Ja na ich miejscu sprowadziłbym Neymara!!! Możecie mówić że 40/50 mln za Neymara to za dużo ale to gówno prawda bo za 5 lat jakby grał w Barcelonie to byłby warty z 70/80 mln!!! I Barcelonie jest potrzebny napastnik umiejący wiele sztuczek technicznych!!! moi zdaniem z Messim tworzył by najlepszy duet świata!

0

Ronaldo w Barcelonie on by ślinotoku dostał jak by sobie uświadomił że nie jest najlepszy w drużynie, a nawet nie jest prawie tylko byłby 3 piłkarzem Barcy za Messim i Iniestą i tuż przed Xavim!!!

0

Oj to takie pieprzenie że Neymar by się nie sprawdził w Europie!!! Jego dryblingi może by nie były tak widowiskowe jak w Brazylii, ale z pewnością by się rozwinął w Barcelonie i za jakieś 3/4 lata by grał jak Ronaldinho za dobrych lat jego kariery!

0

Moim zdaniem Barca powinna kupić Ronaldinho lepszy by był z pewnością niż Alexis! Dużo kasy za niego nie trzeba by było dać! A on jakby się wziął do roboty to jeszcze 3/4 lata by pograł na najwyższym poziomie! Moim zdaniem Barcelonie brak drugiego dobrego napastnika! Albo Neymar albo Ronaldinho!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?