Eto Boja Messi
Nie powiedziałbym że Barca faworyzuje wychowanków!! Sam chyba nie wiesz co mówisz!!! Dla uzasadnienia podam ci kilka nazwisk i pomyśl co piszesz!!!! Ronaldinho, Eto, Alba czy chociażby Maradona! To nie wiem czy jest jakiś sens w obwinianiu barcy!
Kto to takie głupoty wypisuje!! Na pewno musiało być coś poważniejszego niż krytyka albo brak miejsca w składzie! Ale oczywiście wiadomo że jak się obwini jeden z najlepszych klubów w historii to książka obiegnie cały świat!!
Po co skupywać zawodników jak Men City jak można sobie wychować takiego Leo Messiego albo Inieste!!! I dwóch wychowanków la masi jest warte tyle co cały Ac Milan! Jednak przysłowie ,, Real kupuje a Barca
wychowuje" jest w sam raz żeby to określić!
Nie ma co się obijać! Niech gra zostało już tylko 4 mecze! W tym roku! Więc jest szansa że messi wyśrubuje rekord Mullera na jakieś 90 goli!! Oczywiście jak nic mu nie będzie doskwierać!! Bo jak będzie grał z bólem to może się to skończyć o wiele gorzej! A tego chyba by nikt nie chciał!
Natall11
Ale od kont wrócił po kontuzji Puyol do Masche siedzi na ławce a on jest o wiele lepszy od Puyola! Czas Puyola się już skończył!!! Oczywiście to tylko moje zdanie i nie wszyscy się muszą z tym zgodzić!
Kurde dlaczego nie gra Mascherano??? On o wiele lepiej gra od puyola jest szybszy i lepiej panuje nad piłką! W końcu jego kariera zaczynała się w pomocy! A co do reszty nie mam zastrzeżeń!
0
Dobre w Polsce takie reklamy! Gościu wątpię żeby jakąś polską firmę było stać na Messiego bo raczej charytatywnie on w tej reklamie nie grał!
0
Moja jedenastka!
Casillas
Lahm Piqué Ramos Alba
Xavi Xabi Alonso Andrés Iniesta
Radamel Falcao Leo Messi Cristiano Ronaldo
I Chyba lepszej nie znajdzie nikt!!!
0
Eto Boja Messi
Nie powiedziałbym że Barca faworyzuje wychowanków!! Sam chyba nie wiesz co mówisz!!! Dla uzasadnienia podam ci kilka nazwisk i pomyśl co piszesz!!!! Ronaldinho, Eto, Alba czy chociażby Maradona! To nie wiem czy jest jakiś sens w obwinianiu barcy!
0
Kto to takie głupoty wypisuje!! Na pewno musiało być coś poważniejszego niż krytyka albo brak miejsca w składzie! Ale oczywiście wiadomo że jak się obwini jeden z najlepszych klubów w historii to książka obiegnie cały świat!!
0
Haha te ceny to chyba z kosmosu wzięli! Lubię Messiego ale on jest co najwyżej warty 120 mln ale nie 140! Neymar co najwyżej 40 mln!
0
Po co skupywać zawodników jak Men City jak można sobie wychować takiego Leo Messiego albo Inieste!!! I dwóch wychowanków la masi jest warte tyle co cały Ac Milan! Jednak przysłowie ,, Real kupuje a Barca
wychowuje" jest w sam raz żeby to określić!
0
Nie ma co się obijać! Niech gra zostało już tylko 4 mecze! W tym roku! Więc jest szansa że messi wyśrubuje rekord Mullera na jakieś 90 goli!! Oczywiście jak nic mu nie będzie doskwierać!! Bo jak będzie grał z bólem to może się to skończyć o wiele gorzej! A tego chyba by nikt nie chciał!
0
Haha! Noeymar może i jest najlepszy ale w Ameryce południowej!!!
I odstaje od trojki Messi, Ronaldo, Iniesta
0
Natall11
Ale od kont wrócił po kontuzji Puyol do Masche siedzi na ławce a on jest o wiele lepszy od Puyola! Czas Puyola się już skończył!!! Oczywiście to tylko moje zdanie i nie wszyscy się muszą z tym zgodzić!
0
Pedro w Barcelonie Villanowy nie jest od strzelania bramek tylko od asystowania i od nakręcania akcji!
0
Kurde dlaczego nie gra Mascherano??? On o wiele lepiej gra od puyola jest szybszy i lepiej panuje nad piłką! W końcu jego kariera zaczynała się w pomocy! A co do reszty nie mam zastrzeżeń!