kepaLechiaGd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Gdansk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
''iks de'' jak ja nie cierpie tego emota, kojarzy mi sie z 10 latkami.
0
Ze Ci sie chcialo, tak na prawde nikogo to nie interesuje. Bez spiny :]
0
Tak wlasnie sie zaczely.
4
Za moment na TVN7 skroty wczorajszych i dzisiejszych meczy elim do LM. Polecam kto nie ogladal skrotow, duzo bramek jak i kontrowersji.
7
Bolt na takim lajcie pobiegl ta prosta, ze szok. Cos czuje, ze jutro ponizej 19,50 bez problemu po 10 zloto ;]
4
OT: Ploty ploteczki z przymruzeniem oka ':D' http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/6247989,david-villa-dostal-oferte-z-lechii-gdansk,id,t.html
1
Po raz 'setny' nie, nie bedzie. ''nc+ reklamuje że maja lm na wyłączność''
1
Chodzi o kibica Legii ktory siedzi jak sie nie myle ponad 3 lata w wiezieniu bez wyroku, jest niewinny.
0
Ja jednak skusze sie na mecz Ajaxu, mam nadzieje ze Milik cos ukuje ;]
0
Ja kocham ogladac transmisje z Ray'em Hudsonem w roli glownej, troche Cie ponioslo z tym zewlakowem. Pozdrawiam.
0
Na beIN SPORTS komentuje bracie, nie jestem na swoim kompie wiec nie mam linku do transmisji gdzie ogladam.
4
Ray Hudson! veB!
5
Widze jak szybko poglady sie zmieniaja, przed sezonem wiekszosc pisala ze czas na Matsa, a w pucharach Bravo. Fakt faktem wpuscil duzo bramek, ale to wina naszej obrony tak na prawde, Mats zawinil tylko przy tej bramce gdzie wybij glowa pilke na srodek boiska. ''Ter Stegen w lidze, a Claudio Bravo w pucharach'' musi duzo grac nasz malolat i lapac pewnosc siebie.
4
Chile Chile Chile
0
Z tego co sie orientuje, to sie dzialo w przerwie meczu.
2
Nie zyjcie dalej latami 90tymi i zamieszkami, nic nie bedzie sie dzialo. Jedyna opcja to sie ustawic, ale wiadomo ze te brudasy sie nie ustawia. Na stadionie nic nie bedzie sie dzialo, bo bedzie w pip POlicji, a albanczycy pewnie przyjada w 100/150 glow, Od kilku lat juz jest tak, ze ''nasze'' druzyny cos woluja za granica i wybieraja sie dobra ekipa pare dni wczesniej na wyjazd zeby sie sprawdzic, a Ci sie odgrazaja i tak nic z tego nie wychodzi. Brudasy pewnie przyjada w dzien meczu i od razu przy granicy beda transportowani na stadion przez POlicje, po meczu zostana 2 godziny na stadionie i zostana spowrotem odtransportowani do granicy.
1
Oficjele z UEFA twierdzą, iż czekają na informację od policji czy są w stanie zagwarantować bezpieczeństwo
1
Az przypomniala mi sie sytuacja z Wisla i Baggio...
1
Jakby kogos interesowalo to pilkarze Legii zostali obrzuceni butelkami przez Albanczykow, miejscowi rowniez wywiesili transparent "THE END OF THE GAME WILL BE THE END OF YOUR LIFE, I AM NOT SLAV, I AM ALBANIAN". W przerwie meczu awantura. edit. dla pedrocostam: Koniec gry bedzie koncem waszego zycia, nie jestem slowianinem, jestem albanczykiem
2
https://pbs.twimg.com/media/CLLi6usUAAEMT1m.jpg:large
powyzej 4 pietra mieszkania o 50 procent drozsze ':D'
3
Ja chcialem cos maznac od siebie, ale po wczorajszym jak gral Lech,dostalem kilkadziesiat wiadomosci z pociskami na Lechie i Lecha itd to sie wstrzymalem dzisiaj. Najlepsze jak sprawdzilem profile i roczniki 96/2002 :D
3
Nie ogladalem, nie interesuje mnie, mysle ze zagral Plywajaco, ale to musisz sprawdzic w powtorkach. Polecam youtube, tam jest pelno powtorek.
2
Widzisz przeciez jakies s2.gangsterblablabla to wiadomo, ze w takie cos sie nie wchodzi nie od dzis.
1
Widocznie sa kretynami, wystarczy najechac na link i widzisz, ze to jakis syf. Na telefonie tez mozesz sprawdzic, nie wchodzac w go.
1
A wy tylko potraficie marudzic, myslicie ze admini to roboty? Ktos zarzuci info z jakims 'niusem' o Barcy, a wiekszosc tutaj po 20 minutach marudzi czemu nie ma jeszcze o tym artykulu. Jak jestescie takie ''no life'' to byl nabor do redakcji bylo trzeba sie zglosic. Jak jakis admin wroci to go zbanuje, a wy pier.dolicie za przeproszeniem jeden z drugim o nim. Olac go, a nie placzecie jak dzieci.
5
Znowu beda afery z Messim i testy ueafa, ze na hormonach wzrostu itd. Messi nam troche urosl przez te wakacje. Jutro marca i as rozpetaja afere. ':D'
0
Mi do Lecha daleko, ale liczylem na zwyciestwo. Sedzia chyba za duzo ligi hiszpanskiej sie naogladal, mam nadzieje ze zmienia te przepisy, zeby nie karac podwojnie druzyny [czerwien plus karny]. Mialem nadzieje ze zagraja mecz zycia, ale wyszlo jak zawsze. Chociaz kibice staneli na wysokosci zadania, bo oprawa robila wrazenie.
1
Sedzia z Ligi Hiszpanskiej? ':D' Kozacka oprawa Lecha, cieszy piro rowniez po stronie Basel.
0
To wejdz na google i znajdz sobie LENIU
0
Z tego co wiem jest duzo ludzi na stadionie poza Gdanska ktorzy sa aktualnie na wakacjach w trojmiescie. Sporo wlochow przyjechalo, gdyby mieli dalej zgode z Legia mogloby byc ciekawie, a tak to wiesz.