2

Zaatakuje paru terrorystow i zgina, przy tym zginie masa ludzi, a media to pokaza i ludzie nagraja na telefon i wrzuca w neta i caly kraj przerazony, dla terrorystow cel osiagniety. Ja bym bal sie ruszyc z domu. Masakra!

1

Rzucali granatami w zakladnikow w klubie jak dobrze zrozumialem, dosyc.

0

https://x.com/Conflicts ja tu sprawdzam.

5

Moj szwagier jest w hotelu gdzie 2 ulice dalej strzaly byly. Trzeba byc dobrej mysli!

3

Francja zamyka granice? Za późno!

4

https://x.com/dihlaz_Y/status/665290545930088449 Moj szwagier ktory jest we Francji, wlasnie mowil ze ciagle co chwile slychac strzaly...

5

Na tvp info tez jest relacja i pokazuja wlasnie kibicow na murawie i pilkarzy w tunelu czekajacych. Tragedia, ale Francja sama jest sobie winna. Mam nadzieje, ze dzisiejsza tragedia obudzi Europe.

4


http://www.france24.com/en/livefeed
na zywo z Francji jak kogos interesuje

4

Więcej uchodźców wpuśćmy do Europy - Paryż.

0

Ciekawe, czy szpaku wie, ze w tym momencie obrazil nam Lewego... :)

5

''jak cristiano to zrobil'' haha

0

szukala cracku! Po co On z europy wyjezdzal

1

Dla wszystkich dobrze wyszlo, ze w tym samym czasie mamy tak 2 wspanialych zawodnikow. Ta ''rywalizacja'' wybila ich, na wyzyny i mozemy sie tylko cieszyc.

3

Co jak co, ale pamietam jak sie smialem z Realu, ze sprowadza Jamesa za grube melony. Chlopak co sie rozwinal, kocur!

1

oo przez wkurzenie, zapomnialem o innych meczykach. Szukam streama i odpalam druga polowe. Dzieki!

7

oo faken! specjalnie sie zamienilem w pracy zeby ogladnac mecz a tu lipton! Ehh jeszcze zamienilem nocke na popoludnie, to jeszcze caly piatunio zrabany. Ogolnie to witam po banie, dziekuje za uwage.

1

2

https://x.com/barcastuff tutaj masz informacje szybko aktualizowane i prawdziwe.

0

Ja to rozumiem i nie naskakuje na Ciebie, tylko przegladalem strony ''la rambla'' i pelno Ciebie przez 2 dni hehe.

3

Ty faktycznie nie masz co robic calymi dniami, 1817 w 69 dni. Wszedzie jestes ha

0

Bayern dobrze sie bawi na Allianz Arena, Barca moglaby te statystki przelamac, ale najlepiej w 1/2
5-0 HSV
3-0 Bayer
2-1 Augsburg!
5-1 WfL
5-0 Dinamo
5-1 BVB
4-0 Köln
5-1 Arsenal
4-0 VfB

12

https://instagram.com/p/9uSfEdwzRi/ jesli ktos wrzucal to wybaczcie, ten moment na koncu \o/

2

2

Wstrzymaj sie i poczekaj 15 minut, skroty na tvn7 beda wczorajszych i dzisiejszych meczy.

1

Kolejny mecz na 0 z tylu? Przeciwnik nie z najwyzszej polki, ale cieszy ze nie traca notorycznie bramek juz. Oby Neymar nie przygasl jak wroci Messi, bo jak Messi mial wczesniej kontuzje to tez Neymar wariowal, a jak wrocil Leo to juz tak magicznie nie bylo.

0

Panie! Tak mi sie stuknelo na klawiaturze, a tak na powaznie to ten komentarz nie bierz na powaznie. Ja szanuje Kryske chociaz ostatniego zachowania nie popieram, tak samo jak nie ktorych z Barcy.

0

Szkoda, ale czasem takie mecze sie zdarzaja ze duzo lepsza druzyna przegrywa, wiemy nawet o tym na wlasnym przypadku. Wtedy tez Bayern powinien wygrac, ale nie pyklo ze skutecznoscia (jak dobrze pamietam).

3

Bayern ''gwalci'' Arsenal, a Mats to juz ma wiecej dryblingow niz ''jestem najlepszy'' Ronaldo.

4

''Dla nieogarniętych'' nie stawia sie spacji, przed znakiem interpunkcyjnym. Oczy bola.

0

Poczekaj jak odejdzie, bedzie na pewno ciekawie. Paru sie znajdzie co za milo z nim nie bedzie wspominac gry. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?