kepaLechiaGd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Gdansk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zaatakuje paru terrorystow i zgina, przy tym zginie masa ludzi, a media to pokaza i ludzie nagraja na telefon i wrzuca w neta i caly kraj przerazony, dla terrorystow cel osiagniety. Ja bym bal sie ruszyc z domu. Masakra!
1
Rzucali granatami w zakladnikow w klubie jak dobrze zrozumialem, dosyc.
0
https://x.com/Conflicts ja tu sprawdzam.
5
Moj szwagier jest w hotelu gdzie 2 ulice dalej strzaly byly. Trzeba byc dobrej mysli!
3
Francja zamyka granice? Za późno!
4
https://x.com/dihlaz_Y/status/665290545930088449 Moj szwagier ktory jest we Francji, wlasnie mowil ze ciagle co chwile slychac strzaly...
5
Na tvp info tez jest relacja i pokazuja wlasnie kibicow na murawie i pilkarzy w tunelu czekajacych. Tragedia, ale Francja sama jest sobie winna. Mam nadzieje, ze dzisiejsza tragedia obudzi Europe.
4
http://www.france24.com/en/livefeed
na zywo z Francji jak kogos interesuje
4
Więcej uchodźców wpuśćmy do Europy - Paryż.
0
Ciekawe, czy szpaku wie, ze w tym momencie obrazil nam Lewego... :)
5
''jak cristiano to zrobil'' haha
0
szukala cracku! Po co On z europy wyjezdzal
1
Dla wszystkich dobrze wyszlo, ze w tym samym czasie mamy tak 2 wspanialych zawodnikow. Ta ''rywalizacja'' wybila ich, na wyzyny i mozemy sie tylko cieszyc.
3
Co jak co, ale pamietam jak sie smialem z Realu, ze sprowadza Jamesa za grube melony. Chlopak co sie rozwinal, kocur!
1
oo przez wkurzenie, zapomnialem o innych meczykach. Szukam streama i odpalam druga polowe. Dzieki!
7
oo faken! specjalnie sie zamienilem w pracy zeby ogladnac mecz a tu lipton! Ehh jeszcze zamienilem nocke na popoludnie, to jeszcze caly piatunio zrabany. Ogolnie to witam po banie, dziekuje za uwage.
1
2
https://x.com/barcastuff tutaj masz informacje szybko aktualizowane i prawdziwe.
0
Ja to rozumiem i nie naskakuje na Ciebie, tylko przegladalem strony ''la rambla'' i pelno Ciebie przez 2 dni hehe.
3
Ty faktycznie nie masz co robic calymi dniami, 1817 w 69 dni. Wszedzie jestes ha
0
Bayern dobrze sie bawi na Allianz Arena, Barca moglaby te statystki przelamac, ale najlepiej w 1/2
5-0 HSV
3-0 Bayer
2-1 Augsburg!
5-1 WfL
5-0 Dinamo
5-1 BVB
4-0 Köln
5-1 Arsenal
4-0 VfB
12
https://instagram.com/p/9uSfEdwzRi/ jesli ktos wrzucal to wybaczcie, ten moment na koncu \o/
2
https://pbs.twimg.com/media/CTH8F1DUEAA1cnF.jpg ahh poddałem się...
2
Wstrzymaj sie i poczekaj 15 minut, skroty na tvn7 beda wczorajszych i dzisiejszych meczy.
1
Kolejny mecz na 0 z tylu? Przeciwnik nie z najwyzszej polki, ale cieszy ze nie traca notorycznie bramek juz. Oby Neymar nie przygasl jak wroci Messi, bo jak Messi mial wczesniej kontuzje to tez Neymar wariowal, a jak wrocil Leo to juz tak magicznie nie bylo.
0
Panie! Tak mi sie stuknelo na klawiaturze, a tak na powaznie to ten komentarz nie bierz na powaznie. Ja szanuje Kryske chociaz ostatniego zachowania nie popieram, tak samo jak nie ktorych z Barcy.
0
Szkoda, ale czasem takie mecze sie zdarzaja ze duzo lepsza druzyna przegrywa, wiemy nawet o tym na wlasnym przypadku. Wtedy tez Bayern powinien wygrac, ale nie pyklo ze skutecznoscia (jak dobrze pamietam).
3
Bayern ''gwalci'' Arsenal, a Mats to juz ma wiecej dryblingow niz ''jestem najlepszy'' Ronaldo.
4
''Dla nieogarniętych'' nie stawia sie spacji, przed znakiem interpunkcyjnym. Oczy bola.
0
Poczekaj jak odejdzie, bedzie na pewno ciekawie. Paru sie znajdzie co za milo z nim nie bedzie wspominac gry. :)