2

Czesc cioto! :)

3

O ta kobiete chodzi? https://pbs.twimg.com/media/CVF6PtUVEAAYx4A.jpg:large
Dopiero wrocilem i nie ogladalem, ale tam im sie mordki ciesza :)

2

Czyzby ominely mnie jakies cycuszki? :( Co tu sie dzieje? :)

3

''Najbardziej okradziony w tych plebiscytach i tak został Busquets.'' Tym zdaniem najlepiej zakonczyc, kto powinien, a kto nie. :)

0

0

Wlasnie nie wiem, nie pamietam jak to bylo w poprzednich latach.

0

Jest gdzies lista pilkarzy z miejscami od 4 do ''x''? Cholernie mnie to ciekawi, kto jakie miejsce zajal.

7

https://pbs.twimg.com/media/CVD3z5ZWoAIBBc3.jpg Tak na rozluznienie, w sumie duzo bledow jest w tekstach, ze bez problemu to sie przeczyta :D Zwiesilem sie na sekunde z ''peirstrzwa'' :)

0

No to czekamy na polskie media: ''Lewandowski nie znalazl sie w najlepszej trojce, bo nie jest tak medialny jak wybrana trojka'' bol dupy czas start! Szkoda gryzonia.

2

Dudek na tt: ''Barcelona kończy 110lat!! Gratulujemy i życzymy kolejnych lat udanych lat! Pozdrawiamy #HalaMadrid'' Gdzie mu te 6 lat ucieklo? W sumie patrzac na osiagniecia przez ostatnie 6 lat Barcy, a Realu to tez bym nie chcial pamietac. :) Jeszcze dni mu sie pojeb...

1

von Hessen wypie...! Walczyc Wisla walczyc! Nie to co kopacze z Lechii. peace.

2

Pierwszy raz dzisiaj ogladnelem mecz ligowy z polskim komentarzem i odziwo sie nie zawiodlem. Tylko teraz nie moge odejsc od kompa bo co chwile sprawdzam, czy jest juz skrot na kanale yt ieraHDTV zeby uslyszec Hudsona.

2

Tez chetnie bym zobaczyl, bo nie widzialem. :(

0

Nasza wina, ze masz kiepskiego neta?

0

Virtus bez formy, a snax ma ciagle cos z okiem, wiec bedzie ciezko. Mam nadzieje na Virtus.plow

2

Ja to nie wiem co jest ze mna, mi sie jak mecz sni to jakis urywek. Dobrze, ze wam jeszcze minuty sie nie snia w ktorych padly gole... e tam ja i tak wole sniace sie cycki. :)

0

Ewa Piatkowska mistrzynia Europy, wygrala na punkty z niemka. Trzech sedziow zgodnie 99:91 dla Ewy. Brawo!

1

O Wiselke sie nie boje, moga jeszcze namieszac i wrocic na szczyt i odbudowac sie budzetowo. Slask ma straszna lipe, w tamtym sezonie to my awansowalismy do osemki w ostatniej kolejce. Na wiosne gralismy przyzwoicie, ale zabraklo punktow z jesieni na puchary. TKWM! trzymaj sie, lece na film.

0

My tego tez nie rozumiemy, wiekszosc u nas mysli tak jak Ty, oprocz zarzadu - ich nie zrozumiesz. Na ostatnim naszym spotkaniu z zarzadem o tym rozmawialismy, ale Oni dalej swoje. Dostosowali sie tylko do zwolnienia 2 osob z zarzadu, ktorzy obrazali kibicow na ''twitterze''. Jak uda sie wejsc do 8(w co watpie, ciezkie mecze) to mam nadzieje, ze nasze stowarzyszenie jak i zarzad dojda do porozumienia bo inaczej to kaplica.

0

Nasz zarzad jest mizerny, robi transfery nie przemyslane i do tego ten trener. Kupujac szrot ktory nie ma sily biegac przez 60 minut, sciagajac zawodonikow bez treningu ktorzy nie lapia sie w innych klubach. Jak pokazala polska liga, nazwiska nie graja. Dzis jeszcze ogolosili, ze nasi wychowankowie Bak do rezerw, a Wisniewski moze szukac nowego klubu to kosa otwiera sie w kieszeni. Juz zrobili kolejny transfer bramkarza i znajac zycie w zime bedzie jeszcze z 10 transferow... Dazymy juz do spotkania z zarzadem. Z Lechem jak przegramy teraz to w tygodniu bedzie spotkanie i zobaczymy co z tego wyjdzie.

2

Derby trojmiasta musza byc w ekstraklasie. Zeby tylko Lechia z Arka nie zamienila sie ligami...

15

https://pbs.twimg.com/media/CU1Q7qIVAAEDI9B.jpg:large jak ktos wrzucal to wybaczcie. Hahaha.

0

Dobrze wiesz, ze co roku sa tam problemy, wiec po co te zawody? Moze najlepszym rozwiazaniem bedzie pozniejszy start skokow, ale to by sie wiazalo z mniejsza iloscia turnieji w sezonie.

0

kuusamo, ale dalej pizdzi. Ja nie rozumiem czemu organizatorzy nie przeniosa zawodow w Finlandii na pozniejszy termin. Co roku ten sam problem.

0

Zaraz skoki, ktos wie jak z wiatrem?

0

W styczniu. :)

8

Guardiola w czerwcu przestanie byc trenerem Bayernu, jest juz dogadany z City. Nowym szkoleniowcem Bayernu ma zostac Carlo Ancelotti. [COPE]

2

Czemu mnie ten mecz ominal! Czas zmienic prace. :) Jest tu jakas dobra osoba z linkiem do youtube ze skrotem meczu? Co znajde to bez dzwieku, albo syf.

2

0

To widocznie ''dzieciakow'' na tej stronie jest bardzo duzo. Nie pamietam dokladnie tego artykulu, ale to bylo jakos w grudniu gdzie gralismy piach, tam co chwile ktos sprzedawal jedna z legend tego klubu. (czyt. Iniesta. Xavi, Messi)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?