0

Do @Sparrow w odpowiedzi nie dodaje sie komentarz. Na temat tych arabow w Gdyni. http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Arabowie-chcieli-kupic-kalasznikowy-w-Gdyni-n99829.html

1

Ogladalem, spoko do ogladniecia.

0

Moze ktos mi napisac jak radzi sobie General? Nic ciekawego nie moge znalezc, a bardzo mnie ciekawi.

0

Kolejny udany weekend pilkarski. Lechia i Barca zdobyly kolejne wazne 3 punkty!

0

Wisla... Jak On tego karnego nie strzelil. :(

1

Ladnie rozklepali, to teraz Sevilla wydala wyrok na siebie? :)

0

Ja jestem na kazdym meczu, czekam az skonczy sie w koncu zakaz wyjazdowy. Bo brakuje mi wyjazdow.

4

Real przegral, Lechia wygrala, brakuje jeszcze 3 pkt dla Barcy i weekend mega udany. :)

0

Wejdz na telewizjada.net i tam masz ten kanal. Wracam z meczu, wiec nie mam jak dac linka.

6

SER: Latem Barça rozwiąże konflikt w bramce.Ter Stegen jest nie na sprzedaż, Bravo przekroczył oczekiwania, ale gdyby ktoś miał odejść to on. @j_krecidlo
Jestem ciekaw, czy Bravo chcialby byc rezerwowy. Nie zmienia to faktu, ze Stegen musi coraz wiecej grac.

0

Teraz zobaczylem dopiero, ze mecz na nsport. Faken!

12

Wy tak powaznie nad takimi rzeczami sie zastanawiacie?

0

Sluchalem, rowniez polecam!

0


Najbardziej mi chodzilo o moment od 52sekundy.

0

edit. znalazlem :)

1

Takiego braku zaangażowania ze strony Gornika w derbach nigdy nie widzialem. Chyba tym pilkarzyka, nikt nie wyjasnil co to derby.

3

Ja tylko przypomne, ze Benek mial 2 pkt straty jak go wyrzucili. Magia Zizou :D

0

https://pbs.twimg.com/media/CbrADErWwAAwyxs.jpg:large
Cos w tym jest, peszko dzis katastrofe gral.

0

Bardzo mi sie podoba dzisiejsza gra Las Palmas, ale pewnie wytrzymaja do 70 minuty i padna.

7

Pilkarze z Las Palmas biegaja jak wariaci, kolejna druzyna z nami tak gra i za pewne padna w 2 polowie jak inne druzyny. Cierpliwosci.

1

Daj spokoj. Ekstraklasa to kopanina, ale na tym boisku to nic sie nie da. Na takich boiskach to powinien byc walkower jak ma isc ekstraklasa w dobrym kierunku, tym bardziej ze Boniek na trybunach.

0

Dobra, dzieki wszystkim!

0

A fify 15/16 wygladaja podobnie? Bardziej chodzi mi o kariere zeby pograc, bo i tak bym odpalal raz na ruski rok.

0

Jest tu jakis spec od fify 14? Dawno nie gralem w gry, a fife zakonczylem na nr. 13 i dzis zainstalowalem 14. Oni zrobili kompa tak dobrego? Na najwyzszym poziomie to obroncy nie da sie minac, a koles z pilka przy nodze (np Messi) jest wolniejszy od kazdego innego przeciwnika. Chodzi mi bardziej o bieganie z pilka, wypuszczam Messiego, a obroncy w sekunde mnie doganiaja. Tak ta fifa wyglada, czy mam cos zrabane?

1

https://pbs.twimg.com/media/Cbl1B9TVIAAlinz.jpg:large
No to za chwile rusza ekstraklasa :D Na trybunach pewnie bedzie ciekawie.

0

Nie, chociaz i tak bez lipy. W polsce kibice by zrobili im pieklo i dobrze.

0

Wieje nuda, nie przewaza. Ogolnie to nic ciekawego sie nie dzialo.

0

Ta bramka Sporting wydal na siebie wyrok.

0

Wy na parwde nie umiecie wymyslec czegod sami? To jest zenujace ha. https://x.com/kobietkawomen/status/699649814343118850

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?