kepaLechiaGd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Gdansk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do @Sparrow w odpowiedzi nie dodaje sie komentarz. Na temat tych arabow w Gdyni. http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Arabowie-chcieli-kupic-kalasznikowy-w-Gdyni-n99829.html
1
Ogladalem, spoko do ogladniecia.
0
Moze ktos mi napisac jak radzi sobie General? Nic ciekawego nie moge znalezc, a bardzo mnie ciekawi.
0
Kolejny udany weekend pilkarski. Lechia i Barca zdobyly kolejne wazne 3 punkty!
0
Wisla... Jak On tego karnego nie strzelil. :(
1
Ladnie rozklepali, to teraz Sevilla wydala wyrok na siebie? :)
0
Ja jestem na kazdym meczu, czekam az skonczy sie w koncu zakaz wyjazdowy. Bo brakuje mi wyjazdow.
4
Real przegral, Lechia wygrala, brakuje jeszcze 3 pkt dla Barcy i weekend mega udany. :)
0
Wejdz na telewizjada.net i tam masz ten kanal. Wracam z meczu, wiec nie mam jak dac linka.
6
SER: Latem Barça rozwiąże konflikt w bramce.Ter Stegen jest nie na sprzedaż, Bravo przekroczył oczekiwania, ale gdyby ktoś miał odejść to on. @j_krecidlo
Jestem ciekaw, czy Bravo chcialby byc rezerwowy. Nie zmienia to faktu, ze Stegen musi coraz wiecej grac.
0
Teraz zobaczylem dopiero, ze mecz na nsport. Faken!
12
Wy tak powaznie nad takimi rzeczami sie zastanawiacie?
0
Sluchalem, rowniez polecam!
0
Najbardziej mi chodzilo o moment od 52sekundy.
0
edit. znalazlem :)
1
Takiego braku zaangażowania ze strony Gornika w derbach nigdy nie widzialem. Chyba tym pilkarzyka, nikt nie wyjasnil co to derby.
3
Ja tylko przypomne, ze Benek mial 2 pkt straty jak go wyrzucili. Magia Zizou :D
0
https://pbs.twimg.com/media/CbrADErWwAAwyxs.jpg:large
Cos w tym jest, peszko dzis katastrofe gral.
0
Bardzo mi sie podoba dzisiejsza gra Las Palmas, ale pewnie wytrzymaja do 70 minuty i padna.
7
Pilkarze z Las Palmas biegaja jak wariaci, kolejna druzyna z nami tak gra i za pewne padna w 2 polowie jak inne druzyny. Cierpliwosci.
1
Daj spokoj. Ekstraklasa to kopanina, ale na tym boisku to nic sie nie da. Na takich boiskach to powinien byc walkower jak ma isc ekstraklasa w dobrym kierunku, tym bardziej ze Boniek na trybunach.
0
Dobra, dzieki wszystkim!
0
A fify 15/16 wygladaja podobnie? Bardziej chodzi mi o kariere zeby pograc, bo i tak bym odpalal raz na ruski rok.
0
Jest tu jakis spec od fify 14? Dawno nie gralem w gry, a fife zakonczylem na nr. 13 i dzis zainstalowalem 14. Oni zrobili kompa tak dobrego? Na najwyzszym poziomie to obroncy nie da sie minac, a koles z pilka przy nodze (np Messi) jest wolniejszy od kazdego innego przeciwnika. Chodzi mi bardziej o bieganie z pilka, wypuszczam Messiego, a obroncy w sekunde mnie doganiaja. Tak ta fifa wyglada, czy mam cos zrabane?
1
https://pbs.twimg.com/media/Cbl1B9TVIAAlinz.jpg:large
No to za chwile rusza ekstraklasa :D Na trybunach pewnie bedzie ciekawie.
0
Nie, chociaz i tak bez lipy. W polsce kibice by zrobili im pieklo i dobrze.
0
https://x.com/Avanti_Ultras_/status/700420791985373184
:)
0
Wieje nuda, nie przewaza. Ogolnie to nic ciekawego sie nie dzialo.
0
Ta bramka Sporting wydal na siebie wyrok.
0
Wy na parwde nie umiecie wymyslec czegod sami? To jest zenujace ha. https://x.com/kobietkawomen/status/699649814343118850