kepaLechiaGd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Gdansk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klimat na prostej tam byl mega! Goscina najlepsza, czesto sie zasiedzialo we Wrocku. Pamietam kiedys wypad do was na mecz, potem z Wroclawia do Krakowa na mecz Wisla-Slask, a z Krakowa prosto na mecz Lechia-Wisla. Tak sie pieknie terminarz ulozyl. Nawet 100zl wtedy nie wydalem, bo wszystko przygotowane bylo. :)
3
Nikt kolego nie karze Ci ogladac. Ja chodze juz od ponad 10 lat na Lechie, przezylem droge od A klasy do ekstraklasy z Lechia. Dziadek z ojcem mnie zarazili i wiesz co? Nie moge kolejnego meczu sie doczekac i podrzec mordke! W TV to tragicznie sie oglada, to fakt.(i tak ogladam) W tv to ogladaj Barce, w zyciu wspieraj lokalny klub!
edit. mialo byc do Barty, nie wiem czemu tu sie pojawilo.
1
Oby dali rade, bo za tydzien to 3 punkty zostaja w Gdansku. :) ave Wisla!
1
Lechia w koncu wygrywa! (szkoda, ze akurat ze Slaskiem) Czas na Wiselke! Po meczu pilkarze Slaska podchodza podziekowac za doping, a malolat Dankowski zalany lzami. Dawno nie bylo mi tak szkoda pilkarza..
2
Z wami co jest? Remis na Mestalla to wpadka? Co tu sie dzieje, chyba faktycznie ludzie mysla ze po 4:0 co mecz bedziemy wygrywac. Rok w rok 1 punkt biore w ciemno na Mestalla. Takie punkty na trudnym terenie moga dac nam mistrzostwo.
1
Neymar dzis ''gwalci'' Vezo.
0
Hajto juz byl przymierzany do Lechii przed Monizem, ale stowarzyszenie Lechii wybilo zarzadowi to z glowy. W tym kryzysie, watpie zeby poszli na wojne z kibicami. Mowi sie o Skorzy, pozostalo tylko czekac. :)
0
Wlasnie poszlo info, ze chca jeszcze przed meczem ze Slaskiem zakontraktowac trenera. Mamy nadzieje, ze nie wybiora pierwszego lepszego.
0
Jest jest, Stinger udalo sie!
Thomas von Heesen nie jest już trenerem Lechii Gdańsk.
Same dobre wiadomosci w tym tygodni, niech sie nie konczy! :)
3
Amen.
3
Ty tak powaznie? Ile wiecej meczow rozegramy? ha:D Tym bardziej, ze w PK gramy okrojonym skladem. Jestesmy Barcelona!
17
RFEF przyjęła wniosek Cádiz o ukaranie Realu Madryt @krecidlo
Adios? :)
Dzisiaj w COPE wywiad z Danim Alvesem. @krecidlo
Dla tych co nie uzywaja tt. :)
0
No to sie zdziwisz.
4
o fak, im to jeszcze zarty sie trzymaja.
22
Prezes Cadizu: "Zdecydowalismy zlozyc wniosek o nieuprawniony sklad Realu"
Brawo! Dobranoc. :)
8
Benitez: Nie mieliśmy żadnych informacji, zmiana była pokazaniem chęci na współpracę w tej sprawie. @eljarek
Wspolprace? Padlem haha!
1
''To jest nic przy tym co odwala'' Lechia, Wisla i Slask!
3
''Brak skargi bedzie brakiem szacunku dla socios Cadiz. Nie bedze zadnych negocjacji.'' - zarzad.
Druga sprawa by tego kibicą nie zrobili (CAMPEONES!), wiec skandalu nie bedzie. Real out.
0
Przegladam twittera i la rambla i placze z beki! PIQUE KRÓLU! Teraz to ja nie zasne za szybko. ;D
1
Az sie dobudzilem, a dziewczyna beke ze mnie kreci, ze cieszy mi sie mordka do monitora. :) haha, placze.
1
Cos mi sie zdaje, ze Bereszynski jest dumny. Fajnie bylo slyszec CAMPEONES CAMPEONES ze strony kibicow Cadizu ha
10
Kibice Cádiz śpiewają 'Spójrz na Twittera, Benitez spójrz na Twittera' i 'Czeryszew nie może grać' :') @krecidlo
no niezle jaja
2
COPE: Cádiz musi poprosić RFEF o wyrzucenie Realu Madryt z rozgrywek. W innym przypadku najprawdopodobniej skończy się 'tylko' walkowerem 0:3.
2
Mecz Cadiz z Realem powinien zakończyć się walkowerem, bo Czeryszew jest zawieszony za czerwoną kartkę jeszcze z czasów gry w Villarrealu. @KRECIDLO
HAHA
0
13 goli brakuje do rekordu Realu Madryt.
0
Lechia wlasnie przegrala 5 mecz z rzedu... czas na Barce.
1
TKWM, wlasnie gramy z Pogonia, ale jak zwykle Lechia nie rozpieszcza.
1
Nikolic - 19
Lech Poznan - 18
2
i 4 bramki Munira...
1
Wiedzialem, ze tak odpiszesz. Peace! :)