kepaLechiaGd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Gdansk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Juz bardziej absurdalne jest dla mnie oburzenie o piekne sztuczki techniczne, niz o te kosmiczne ceny zawodnikow. Ludzie sa nienormalni, mowiac ze to brak szacunku. Toc to piekno wspolczesnej pilki i oby jak najwiecej tych sztuczek.
0
http://www.meczyki.pl/skroty/56879/fc_barcelona_celta_de_vigo_61.html
Komentarz z Hudsonem juz dostepny, polecam!
16
Komentarz usunięty
1
Uwielbiam jak sa takie warunki w lotach, moze w koncu ogladne caly konkurs bo moze byc ciekawie.
0
Szybki mecz w Turynie, ale nic wiecej. Porownania do el classico? Troche smiechlem jak to komentator powiedzial. Kibicowsko nawet nie, bo nie ma kibicow Napoli. Pilkarsko to przepasc.
0
Witam! Na ktorym kanale leci Juve vs Napoli bo nie widze na telefonie,a nie wiem do ktorego puba uderzyc. Dzieki za odp.
3
Ze mozna w koncu ruszyc na stadion i podrzec mordke, ale co Ty o tym mozesz wiedziec. Jarac meczem to mozna sie ogladajac Barce, mecze ligowe na polskim podworku to co innego.
2
W koncu wraca ekstraklasa, nie wiem jak wy, ale ja sie mega ciesze! :)
0
Oni wszystko kopiuja z krecidlo twittera, jak ktos nie ma to spoko informacja, ale zrodlo to wypada podac.
0
Slabszy mecz w naszym wykonaniu, ale wazne ze 3 pkt wpadaja na nasze konto. Mecz do zapomnienia.
1
Wlasnie, a wy ogladacie ta telewizjade? Widzialem ta strone wczesniej, dobry obraz i zero scinek. Czy to jakas podejrzana strona?
1
Co wy tak marudzicie, nie ktorym w 4 literach sie poprzewracalo. Jakby to byl pierwszy mecz taki w naszym wykonaniu, to nie sa maszyny. - Moj komentarz po 1 polowie :)
1
Obawy po 1 meczu? Nie widziales wczesniejszych meczy? Nie wspominajac, ze gramy o 12 ten mecz. Wieczorne mecze gramy o niebo lepiej, wiec podaj mi jakis argument.
2
Co wy tak marudzicie, nie ktorym w 4 literach sie poprzewracalo. Jakby to byl pierwszy mecz taki w naszym wykonaniu, to nie sa maszyny.
0
Jestesmy w Polsce, a tutaj w mediach nie ma czegos takiego jak ''kibic''.
4
https://pbs.twimg.com/media/CairVPHWAAAL7Uz.jpg:large
7 tys. ''kiboli'' Leicesteru dzis na meczu. Szacun!
1
Ale wy sie sracie o ten karny, myslicie ze On na treningu nie strzela z rozbiegu? Widocznie z rozbiegu tez mu nie wychodza, a tak mu czesciej wpada. Nie trafil, trudno. Kolejnych nie bedzie marnowal i kazdy bedzie pisal co innego.
0
ah pamietam ten mecz jak dzis \o/
0
Jest moze gdzies wypowiedz Filipe Luisa na temat wczorajszego faulu na Messim?
4
Widze, wielkie oburzenie w mediach po porazce z Chorwacja, jak i zadowolenie ze Biegler podal sie do dymysji. Najlepsze jest to, ze te same media po meczu z Francja pisaly, ze Biegler jest na wlasciwym miejscu i go wychwalano. Fakt faktem, taka wysoka porazka z Chorwacja nie powinna miec miejsca. Ja tam nigdy nie przepadalem za tym szwabem. :) Ciekawe, czy Bogus chcialby wrocic...
31
Znow Athletic nie rozlozyl sil, spina w pierwszej polowie, na druga nie mieli juz sily.
2
Nie wiem co mowi, ale jak widze takich kibicow to szacun! Moze ktos przetlumaczyc?
0
Mecz w necie, skoki w tv i lecimy :)
2
Brawo!! Wszystko w normie, 60 minut meczarni, a dupe ratuje nam Szmal w koncowce. :) Przez te oczy zielone... :D
2
Czy te końcówki zawsze musza tak wyglądać? Daszek proszę Cię, 3raz?!
0
Jest gdzies jakas ciekawa gala boksu? :)
0
Bedzie bardzo ciezko, ale wiara umiera ostatnia! Do boju siatkarze!
1
Ty ogladales mecz? Slaby troll, albo jestes kretynem(wybacz). Suarezowi pilka czesto od nogi sie odbija i ostatnio duzo marnuje setek, ale Neymara i reszty sie czepiac? Ochłoń
0
Innych sposobow ktore wymienilas, raczej nie ma. Chyba ze ktos wyskoczy tutaj z magicznym sposobem, ale watpie. :)
5
Brakuje mi jak Messi schodzi ze skrzydla przed pole karne i ma troche miejsca to probuje klepnac z kims, zamiast walnac po dlugim rogala bo potrafi takie bramy walic.