4

Troche pokory, wklejacie komenty z fioletowej i sie smiejecie, a tak na prawde u nas nie jest lepiej jak przegrywamy. Nie pamietacie juz jak co nie ktorzy sprzedawali Messiego? Nie wspomne, ze my ich zjedlismy w Madrycie. Dumny!

0

Tworczy jestes ctrl+c ctrl+v

1

Mecze w Belgii odwolane.

0

Bedzie scinac, a o klasyku to juz nie wspomne gdzie multum ludzi bedzie tam ogladac. Dwa - wlacza.

1

Jednemu tnie, drugiemu nie. Zalezy jakie masz lacze, wiec skonczcie juz z tymi pytaniami. Masz dobre lacze to nie bedzie cielo.

5

Dzisiaj w pracy 8 w koszulkach w Barcy(w tym prezes) do 3 w Realu. :) Stanowski i Boniek o El Clasico:

15

Dosyc.

3

Don Corleone zaginal? :) By mogl cos maznac o klasyku w ten nudny wieczor!

4

Moja byla jest fanka Realu od 10 lat i powiem Ci, ze tesknie za ogladaniem z Nia klasyku. Ciezko to opisac, trzeba przezyc :)

1

Dobrze, ze nie napisal podniecajace!

4

U mnie w pracy duzo ludzi zyje El Clasico jak sam prezes i wszyscy maja w sobote wolne (2 zmiany) za to jutro zamiast 8 godzin to 12, ale jest pieknie. :D

0

I widzisz jestes kolejnym ktory nie ma w ogole pojecia o co chodzi. Kazdy wie jakie oni maja poglady i nie mam zamiaru ich bronic. Co do tej sytuacji, ogarniety kibic (z Galatasaray) ktory jest jedna z najwazniejszych osob w tamtym srodowisku wypowiedzial sie na forum kibicowskim, ze wygwizdali tylko dlatego, ze jak byly zamachy w Stambule to swiat milczal. Teraz wielkie halo.
edit. To mialo byc do NIDASSS na temat wygwizdania minuty ciszy w Turcji.

0

Jest tu ktoś, kto ogląda ligę francuską? Może mi streścić jak wyglada sytuacja Grosika w klubie? Kapustka do BVB? Myślę, że ten klub byłby dla niego idealny. Jak już przejść to na pewno nie w okienku zimowym, gdyż euro się zbliża i potrzebuje minut, a z Cracovią mają szansę osiągnąć fajny wynik w naszej ekstraklapie.

1

na tych pirackich stronach nigdy nie masz pewnosci, czy nie zetnie. Tym bardziej, ze to El Clasico i bedzie miliony ludzi to ogladac, pare razy wiecej niz np taki mecz z Malaga. Tez zalezy od Twojego neta, wiec jak juz na Twoim miejscu bym wolal dolozyc z 6zl i wykupic w player, a najlepiej isc do jakiegos puba - tam na pewno nie bedzie scinac.

37

Zaprosic foremniak ktora nie ma pojecia o pilce to troche slabo, mogli zaprosic jakas znana osobe z fanatyzmem do pilki by bylo ciekawie. Krycha mega pozytywna osoba!
Kuba nawiazal do meczu Real - Sevilla
Wojewodzki: Widziales mine ronaldo?
Krycha: Nie
Wojewodzki: On plakal!
Krycha: Jak po kazdym innym meczu.. yy przegranym :D

3

Tak ogladam filmiki tureckich ''kibicow'' jak wygwizduja minute ciszy i w tym skanduja ''Allah Akbar'' i pomyslec, ze oni dostana tysiace biletow na finaly euro do Francji. ''Masakracja''

0

z tego co slyszalem jest to fejk

3

Brawo Polska!!! ah jestem dumny!

1

Ojciec Neymara ostro: Prokuratura się na nas uwzięła. Chcemy tu zostać, ale jeśli dalej będą nas tak ścigać, będziemy musieli zmienić klub. @J_Krecidlo Precz mi od Neymara!

0

OFICJALNIE: David Fernández Borbálan sedzia El Clasico

1

Z tego co kumpel mi pisze to podbno niezla panika tam w Niemczech, wszystkie samochody sa sprawdzane i ktos rzucil achtungiem (petarda) to ludzie zaczeli biegac po sobie. Chaos straszny. No to osiagneli co chcieli...

1

Dostalem info od kolegi z Niemczech, podobno chodzi o jakis ''bezpanski'' plecak jak teraz doczytalem. Ogolnie w Niemczech teraz pusto na ulicach z tego co kumpel mowil, metro nie jest juz zapelnione. Ludzie zdenerwowani.

22

Niemcy - Holandia odwolany, ewakuacja ze stadionu. To sie porobilo.

2

1

Wracajac do Francji:

0

No jak to uzyjmy wszystkich broni typu lajkow, hasztagow, lancuszkow, apeli itd problem sam sie rozwiaze. ''if u know what i mean''

4

Tak? Wyobraz sobie europe za 20/30 lat jesli bedziemy przyjmowac tyle uchodzcow, a Oni beda sie rozmnazac. Pomysl o naszych dzieciach, oraz ich dzieciakach. Wiec skoncz.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?