1

''Wach wejdzie do ringu miedzy 19.15 a 19.30 polskiego czasu.'' - Borek na tt.

0

''Wach wejdzie do ringu miedzy 19.15 a 19.30 polskiego czasu.'' - Borek.

0

W taczce?

0

No i pudzilla przegral, szkoda.

1

Ten koles co podal ta informacje ma tyle wspolnego z klubem co my, wiec nie ma co sie dziwic.

0

w tv worldsy, a na kompie ogladam sobie csa, zaraz polacy graja o pofinal :)

2

Brawo Agnieszka! ah Ci polscy sportowcy/druzyny, zawsze musi byc na zawale, albo wcale.

1

Jak widac Marguruzie starczylo tylko sily na pierwszego seta. Zadnego dnia odpoczynku robi swoje.

2

Turan ma szanse bo nasza pomoc kuleje, sergi roberto jak bedzie mial taka forme jak wczesniej to ciezko bedzie Vidalowi

1

https://pbs.twimg.com/media/CSmC9tmWcAAiDdR.jpg via stanowski
hm dosc ciekawa statystyka, ma moze ktos z poprzedniego sezonu?

1

Lewy bez gola znowu? Oj Michal pol chyba sie potnie...

0

Faktycznie, chyba jestem za malo spostrzegawczy faken :)

1

https://pbs.twimg.com/media/CSffukAUAAAIbQU.jpg swietnie zrobione! Jak patrze na takie prace, to mam ochote wrocic do robienia graffiti. Maradona.

9

Chore sa dla mnie ceny i pensje zawodnikow, tak samo chore jest ile im siana zabieraja (podatki itd)

0

Masz racje, teraz jak przeczytalem swoj komentarz to tez za bardzo nie skumalem, poprawie sie w przyszlosci. :)!

0

Dziekuje! Na kinoman smiga dobrze.

3

Tak myslisz? przegladajac ''la rambla'' to tutaj dziwniejsze pytania padaja, a czasem absurdalne. Znajomi nie znaja to pomyslalem, ze tutaj zapytam i moze ktos zna. Wiec wiesz...
edit.''Na FCBarca.com na od dłuższego czasu brakowało miejsca do dyskusji na różne tematy, nie tylko te związane z futbolem i sportem. Tym miejscem ma być nowopowstała La Rambla, gdzie rozmawiać można o wszystkim, co zachowuje zasady dobrego smaku, nie przekracza norm etycznych i nie jest uciążliwe dla innych użytkowników.'' :)

0

Siema! Zna moze ktos jakas strone w stylu cda, bo tutaj strasznie wolno mi sie laduja filmy? Najlepiej jakby bylo mozna zmienic jakosc bo nudy na nocce, a tutaj net najlepszy nie jest.

0

Oj tam, specjalnie zremisowali zeby wiecej biletow sie sprzedalo bo mamy biede... :)

2

Gadali cos o bramkach, po chwili Zewlakow o zp, ze moze powalczyc o 2 miejsce bo Messi w tym roku niesamowity, szpaku do niego o 3 miejsce :D

0

Gral w Realu i jest Brazylijczykiem to nic dziwnego, ze tak bredzi. Messi jak skonczy kariere i bedzie dwoch takich pilkarzy co beda sie wyrozniac w Realu (jakis nowy talent) i Barcelonie (Neymar) beda walczyc o miano najlepszego pilkarza to wiadomo, ze Messi bedzie mowil o Neymarze nawet jak pan x z Realu bedzie lepszy. Chyba ze w Realu tym zawodnikiem bedzie Argentynczyk. Tez bedziecie pisac, ze bredzi? :) To nic dziwnego. Messi > Ronaldo

1

No tak nazywac Polske k... to si? Za takie zachowanie to wiesz, ma racje o polakach, ale o ojczyznie? ''Narod wspanialy, tylko ludzie k*rwy ...''

1

Stonoga się ujawnił po wyborach kim jest. Wyzywac Polske od k... to niech sobie ucieka. Kiedys bylem jego zwolennikiem! Narod wspanialy, tylko ludzie k*rwy ...

0

''przez taka kur.. Polske'' wlasnie teraz pokazal ''drugie ja''. szacunek?

1

Widzieliscie filmik stonogi? I on nazywal siebie ''polakiem''? Polecial po calosci... PAJAC:

0

Wszystko spoko, ale ten komentarz to jest kopiuj/wklej. Sadze po nicku, ze jestes rocznik 98, to wybaczam. Chociaz smutne, ze ludzie w mlodym wieku nie maja nic do dodania od siebie. :)

4

Chicago 92,5% PiS, 7% PO '':D''

4

PIS>PO i ze osiagna najwiecej procent to bylo wiadome od dawna, ale ze Korwin sie ociera o prog to troche szok. Nowoczesna to zart, ciekawe co tam u Tomaszka Lisa? Zachleje sie na smierc dzis w nocy. :)

2

Haha a kaczor juz o smolensku nawija, to bylo wiadome ze kaczorek bedzie rzadzil, a nie Becia. fak maj lajf. Z fartem panowie w ''nowej POLSCE''

0

Zeby na taki mecz pojechac to bys musial miec mega szczescie zeby bilet dorwac, jesli na mecz z Czechami bilety poszly w 1,5 godziny. Z Argentyna byloby to sekundy, chyba ze masz duzo siana to bys mogl odkupic :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?