kepaLechiaGd
Dołączył/a: kwiecień 2015
Gdansk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
1
Przyjdzie liga i tak Lechia bedzie sie meczyla z Podbeskidziem. Dobrze, ze puscili ten amber cup bo chociaz umila czas do prawdziwego show, ktore odbedzie sie o 16. :)
1
Sławek Peszko zapytany o postanowienia noworoczne:
- Nie pić do końca roku...
:D
2
Dzieki mordo! :)
0
https://x.com/Avanti_Ultras_/status/684741891376676864
Ma ktos moze link zeby cale ogladnac? Dobrze prawi!
2
Szczerze? To my stracilismy punkty, punkty zdobyte na Mestalla zawsze sa cenne. Wiec Real nie powinnien byc taki smutny :)
4
Prevc mi przypomina naszego Adasia, odlatuje drugim skokiem. Brawo!
12
''Nasi skoczkowie sa w formie, ale nie pokazuja tego" - Tajner chyba nie wytrzezwial.
3
Szczesliwego nowego roku mordki, a przede wszystkim bezpiecznego.
12
Co do Busquetsa, Simeone:
https://pbs.twimg.com/media/CXgGBDuWkAIosKb.jpg:large
4
Pada snieg, pada snieg... oh wait. Wesolych Swiat wszystkim zycze.
2
Ja mam czasem wrazenie, ze jest tu duzo wiecej antyfanow Realu i Ronaldo, niz fanow Barcelony.
2
''siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii''
14
Mi tam sie podoba zachowanie Pique i mu sie nie dziwie, jesli zdobywasz 21 pucharow przy 8 Realu kiedy dolaczasz do druzyny, to tez bym sie smial. Nie wspomne o wynikach 6:2 4:0 w Madrycie. :)
0
Niech sobie gadaja, przyjdzie czas na troche lepsza druzyne i znow bedzie lament. Nagle nie chca juz Lewego, a Ronaldo ponoc przezywa 2 mlodosc haha.
1
hahaha chyba nie zrozumiales kolegi wyzej, o co mu chodzilo. :)
3
Darujmy sobie juz takie komentarze ironizujace, nudne to juz sie zrobilo. Interesuje Cie co szmatlawce pisza?
5
Komu jak komu, ale profesorowi sie nalezy.
1
W T29 ligowych meczy Barcy sie nie ogladnie.
0
Witaj, ja ogladam w screenpubie ktore miesci sie na Gdanskiej Zaspie. Tam ogladalem el classico, jak godzina nie koliduje z meczem Lechii to mozna tam tez ogladnac Barcelone mecz ligowy. Lige Mistrzow tez pokazuja. Polecam
1
Chyba ze odejdzie w zime.
21
@Piotr.1985 godzine temu
http://memypilkarskie.pl/upload/20151207131529uid2406.jpg
Bez sensu sie produkowales. Bo emoty dodaja magi. :)
16
Jak tam smarcze. ze w trojce powinien jak juz znalezc sie Suarez to ma racje, ale nie za Neymara, tylko za Ronaldo. :)
0
4 pilkarzy z Barcy B LE powolal na mecz z Bayerem - Samper, Kaptoum, Gumbau i Camare. Nie ma za to Pique, S. Roberto, Mathieu, Douglasa, Rafinhii i Alvesa(zawieszony, kartki)
3
O faken, ''operacja Lewanowski'' przejela twittera, a Michal pol juz FAPuje od rana pewnie. Po co mialby odchodzic z Bayernu i rezygnowac z tytulow? Akcja podwyzka i tyle, ale niech robi co chce.
2
Potwierdzam! :)
2
A to moja kolezanka, Ona jest z Woclawka, a studiuje w Gdansku. Nie wiem czemu podali Gdansk.
2
Odpalilem z ciekawosci polsat i jak co roku, polowe dziewczyn nie powinno sie tam znalezc, ale w sumie o gustach sie nie dyskotuje. Dziewczyna nr.1 Kamila co tam podaja, ze jest z Gdanska to dobry zart, Ona tylko tutaj studiuje i na zywo lepiej wyglada. :)
0
szwedka 9 rzutow obronionych
polka 0
Czemu jej nie zmieni? Przez to przegrywamy, daj no mnie tu rezerwowa bramkarke!
3
Co za katar! :)
https://pbs.twimg.com/media/CVkL6n9VEAAvGG-.jpg