0

Taa, tylko szkoda, że Rafinha nie jest wśród powołanych..

0

Czyżby magiczny rocznik 12-13, za kilkanaście lat ?

0

Tylko Pedro nie ocienia się za robienie miejsca tylko za skuteczność, a tego od kilku tygodni nie ma .

0

Ten ranking jest ŚMIESZNY !

0

jjj01 byłoby fajnie, ale to nie kibice decudują o składzie .

0

A miałbyć taki piękny sezon....

0

Hart ? Neuer ? Szczęsny ? De Gea ? Oszakałeś ? Żaden klub nie puści tych bramkarzy za nie mniej niż 15 mln wzwyż, a Barca nigdy nie kupi bramkarza z taką kasę...

0

De Gea, szykuj się do powrotu... !

0

On chce być sznowany przez inny ? Ciekawe jak skoro sam nikogo nie sznuje...

0

Zazdrość....?

0

Asyst oczywiście

0

Hat-trick Iniesta ♥

0

Rzadki*

0

Dwóch klasycznych środkowych obrońców. Żadki widok, ale cieszy ;)

0

Nierozumiem dlaczego del Bosque ciągle powołuje Albiola ?!

0

Noo to panowie kołyska ma się rozumieć będzie ? ; D

0

Widzę już za kilkanaście lata małego Messiego i małego Aguero w reprezentacji Argentyny ; D

0

Brawo El Pistolero ; DD

0

teraz *

0

To jest kompletnie bez sensu. I tak w dalszych fazach grały by te druzyny które grają tera ; /

0

Zarra może czuć się powoli zagrożony

0

Isco, Muniain El Shaarawy to moi kandydaci, a co do Deulefou to musi pograć trochę w pierwszej drużynie ale i tak jest zajebist*

0

Cesc + Messi = Poezja

0

Nie ma co gadać, że Alexis gra źle, bo takim gadaniem to mu się nie pomoże

0

Ma nadzieję, że Dos Santos w końcówce dostanie szansę

0

Szkoda, że nie ma Bartry i ciągłe eksperymenty na środku obrony, no ale cóż z Bartrą czy nie trzeba wygrać

0

Bo jest na kadrze U21 !

0

Boże gdybym ja mógł spotkać Pepe...

0

Nie ciekawi was to, że zawsze gdy graliśmy w Lidze Mistrzów z Benficą, potem zawsze zdobywaliśmy Champions League ? ; D

0

Bez Camp Nou to już ni będzie to samo :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?