kikan/barca15
Dołączył/a: kwiecień 2011
Brodnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taa, tylko szkoda, że Rafinha nie jest wśród powołanych..
0
Czyżby magiczny rocznik 12-13, za kilkanaście lat ?
0
Tylko Pedro nie ocienia się za robienie miejsca tylko za skuteczność, a tego od kilku tygodni nie ma .
0
Ten ranking jest ŚMIESZNY !
0
jjj01 byłoby fajnie, ale to nie kibice decudują o składzie .
0
A miałbyć taki piękny sezon....
0
Hart ? Neuer ? Szczęsny ? De Gea ? Oszakałeś ? Żaden klub nie puści tych bramkarzy za nie mniej niż 15 mln wzwyż, a Barca nigdy nie kupi bramkarza z taką kasę...
0
De Gea, szykuj się do powrotu... !
0
On chce być sznowany przez inny ? Ciekawe jak skoro sam nikogo nie sznuje...
0
Zazdrość....?
0
Asyst oczywiście
0
Hat-trick Iniesta ♥
0
Rzadki*
0
Dwóch klasycznych środkowych obrońców. Żadki widok, ale cieszy ;)
0
Nierozumiem dlaczego del Bosque ciągle powołuje Albiola ?!
0
Noo to panowie kołyska ma się rozumieć będzie ? ; D
0
Widzę już za kilkanaście lata małego Messiego i małego Aguero w reprezentacji Argentyny ; D
0
Brawo El Pistolero ; DD
0
teraz *
0
To jest kompletnie bez sensu. I tak w dalszych fazach grały by te druzyny które grają tera ; /
0
Zarra może czuć się powoli zagrożony
0
Isco, Muniain El Shaarawy to moi kandydaci, a co do Deulefou to musi pograć trochę w pierwszej drużynie ale i tak jest zajebist*
0
Cesc + Messi = Poezja
0
Nie ma co gadać, że Alexis gra źle, bo takim gadaniem to mu się nie pomoże
0
Ma nadzieję, że Dos Santos w końcówce dostanie szansę
0
Szkoda, że nie ma Bartry i ciągłe eksperymenty na środku obrony, no ale cóż z Bartrą czy nie trzeba wygrać
0
Bo jest na kadrze U21 !
0
Boże gdybym ja mógł spotkać Pepe...
0
Nie ciekawi was to, że zawsze gdy graliśmy w Lidze Mistrzów z Benficą, potem zawsze zdobywaliśmy Champions League ? ; D
0
Bez Camp Nou to już ni będzie to samo :(