kikan/barca15
Dołączył/a: kwiecień 2011
Brodnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
; ( Dziękuję Seydou ♥
0
I tak złotą piłkę dostanie Leo.
0
Hummels i tyle w tym temacie !
0
Czekać rok na lewego obrońcę ? Tito przecież wie jakie są z tą stroną problemy, więc wydaje mi się, że najwięcej będzie zależało do samego Tito i od Alby.
0
Stówki.
0
Może nie jest, ale będzie panie, Żoze !
0
Brać go. To jest napastnik na lata a nie jak Klose na rok może dwa...
0
Muszę przyznać, że na te 2 lata była by to ciekawa opcja. Można by wtedy kupić jakiegoś obrońce i za niedrogie pieniądze solidnie się wzmocnić. Absolutnie jestem na TAK.
0
Mam na to wszystko wyjeba.. . I tak ko jest najlepszy ? Barça, Barça, Barça !
0
Myślę, że to dobre rozwiązanie. Możemy więcej zyskać niż stracić.
0
Mam pytanie czy Villareall może spaść z ligi do Segunda ? Czy Villareall B automatycznie spada do Segunda B ?
0
A co do Pedro to myślę, że gdyby Tello dograł mu tą piłkę do pustej to w końcu odzyskałby pewność siebie. Nie ukrywajmy ale Pedro potrzebne są bramki .
0
Negatyw: gra Pique, co ten chłop ostatni wyprawia.;/
0
Tak przy okazji http://demotywatory.pl/3723639 .
0
Inaghi wbił cztery bramki przciwko Olympique Marsylia w sezonie 1999/2000. A pięciu nikomu się nie udało poza Leo oczywiście.
0
Robert dla BVB !!
0
Gdyby nie sędziowie to coś mi się wydaje, że real co najwyżej walczył by o środek tabeli tam gdzie ich miejsce !!!!
0
Dobra, dobra damy im lekcję futbolu na Camp Nou !!!!
0
Ale i tak trzeba być zadowolonym z postawy Rayo. Przynajmniej podjeli jakąkolwiek walkę.
0
Cwel kończy mecz jak jest rożny. Po raz kolejny BRAWA dla sędziego !!
0
Kicha ;/
0
Ale kontra poszła. Dobrze, że Krystyna strzelała .
0
Ładnie go dojechał. Vamos Chilavert !
0
Ja k.... pamiętam to jak by to był wczoraj .
0
Kto to jest ten Maradona ?
0
Do constantine16,
Jeśli jesteś prawdziwym Clues to powinieneś być z tym klubem i z tymi piłkarzami na dobre i na złe a nie odrazy mówić , że gdy Villla wróci to będzie już spisany na straty. Miejmy nadzieję, że będzie zupełnie odwrotnie i wróci do nas jeszcze bardziej silniejszy !!
0
A o tym, że ozil krzyczał puta barca to już nikt nie napisał .
0
Ciekawe co ma do powiedzenia perez może by go jakiś dziennikarz spytał no ale minka po meczu pereza mówi samo za siebie . PUTA MADRID TYLKO BARCA TYLKO MESSI
0
Mourinho es un perdedor y gay
0
Aż łza mi się w oku zakręciła. Dzięki Bojan za te twoje 4 lata w pierwszej drużynie pamiętam tego pierwszego gola z Villarealem. No ale cóż. Powodzenia w nowym klubie. Dużo goli w Serie A Ci życzę. Dzięki !!!!