0

; ( Dziękuję Seydou ♥

0

I tak złotą piłkę dostanie Leo.

0

Hummels i tyle w tym temacie !

0

Czekać rok na lewego obrońcę ? Tito przecież wie jakie są z tą stroną problemy, więc wydaje mi się, że najwięcej będzie zależało do samego Tito i od Alby.

0

Stówki.

0

Może nie jest, ale będzie panie, Żoze !

0

Brać go. To jest napastnik na lata a nie jak Klose na rok może dwa...

0

Muszę przyznać, że na te 2 lata była by to ciekawa opcja. Można by wtedy kupić jakiegoś obrońce i za niedrogie pieniądze solidnie się wzmocnić. Absolutnie jestem na TAK.

0

Mam na to wszystko wyjeba.. . I tak ko jest najlepszy ? Barça, Barça, Barça !

0

Myślę, że to dobre rozwiązanie. Możemy więcej zyskać niż stracić.

0

Mam pytanie czy Villareall może spaść z ligi do Segunda ? Czy Villareall B automatycznie spada do Segunda B ?

0

A co do Pedro to myślę, że gdyby Tello dograł mu tą piłkę do pustej to w końcu odzyskałby pewność siebie. Nie ukrywajmy ale Pedro potrzebne są bramki .

0

Negatyw: gra Pique, co ten chłop ostatni wyprawia.;/

0

Tak przy okazji http://demotywatory.pl/3723639 .

0

Inaghi wbił cztery bramki przciwko Olympique Marsylia w sezonie 1999/2000. A pięciu nikomu się nie udało poza Leo oczywiście.

0

Robert dla BVB !!

0

Gdyby nie sędziowie to coś mi się wydaje, że real co najwyżej walczył by o środek tabeli tam gdzie ich miejsce !!!!

0

Dobra, dobra damy im lekcję futbolu na Camp Nou !!!!

0

Ale i tak trzeba być zadowolonym z postawy Rayo. Przynajmniej podjeli jakąkolwiek walkę.

0

Cwel kończy mecz jak jest rożny. Po raz kolejny BRAWA dla sędziego !!

0

Kicha ;/

0

Ale kontra poszła. Dobrze, że Krystyna strzelała .

0

Ładnie go dojechał. Vamos Chilavert !

0

Ja k.... pamiętam to jak by to był wczoraj .

0

Kto to jest ten Maradona ?

0

Do constantine16,
Jeśli jesteś prawdziwym Clues to powinieneś być z tym klubem i z tymi piłkarzami na dobre i na złe a nie odrazy mówić , że gdy Villla wróci to będzie już spisany na straty. Miejmy nadzieję, że będzie zupełnie odwrotnie i wróci do nas jeszcze bardziej silniejszy !!

0

A o tym, że ozil krzyczał puta barca to już nikt nie napisał .

0

Ciekawe co ma do powiedzenia perez może by go jakiś dziennikarz spytał no ale minka po meczu pereza mówi samo za siebie . PUTA MADRID TYLKO BARCA TYLKO MESSI

0

Mourinho es un perdedor y gay

0

Aż łza mi się w oku zakręciła. Dzięki Bojan za te twoje 4 lata w pierwszej drużynie pamiętam tego pierwszego gola z Villarealem. No ale cóż. Powodzenia w nowym klubie. Dużo goli w Serie A Ci życzę. Dzięki !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?