kikan/barca15
Dołączył/a: kwiecień 2011
Brodnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyżby to był początek końca wielkiej ery galaktikos ?
0
Nie wydaje mi się żeby Osasuna wyszła tak ofensywnie ustawiona. Można powiedzieć, że grają 2 napastnikami i 2 skrzydłowymi.
0
Arsenal w tym sezonie tradycyjnie- bez trofeów ;)
0
Nie może wziąć innego niż od 1 do 25, ponieważ w lidze hiszpańskiej jest przepis, że zarejestrowani gracze muszą grać z numerami od 1 do 25.
0
Spokojnie z tym rezerwowym pamiętajmy, że Busquets grał na Euro od 1 do 90 minuty we wszystkich meczach, a sezon jest bardzo długi więc Song bardzo się przyda.
0
Modrić pewnie w poniedziałek albo jutro w Realu, bo nie ma dziś go nawet kadrze na mecz z Newcastle.
0
Będzie miał 25, bo Muniesa będzie przesunięty do rezerw. Ewentualnie zamieni się na 12 z Dos Santosem ale to jest mało prawdopodobne
0
Iniesta może grać wszędzie i tak będzie zajebist* !
0
A tak się fascynowali nowymi transferami w Arsenalu a teraz znowu kicha, bo powoli odchodzą dwaj najważniejsi gracze.
0
To jest chore żeby mecze o nic grać w połowie miesiąca gdzie każda drużyna przygotowuje się do sezonu ligowego albo już go zaczęła .
0
Tello- tak ale tylko na wypożyczenie. Innej możliwości nie ma !!
0
Mam nadzieję, że to będzie sezon Bartry. Grał zaj******* w sparingach !
0
Muniesa i tak wypada na pół roku więc nie ma sensu go zgłaszać.
0
Czemu nie ma Deulofeu ??
0
Taa ciekawe co wielkiego wygrał real. Ligę w której na starcie jest 20 zespołów a o mistrzostwo walczą tylko dwie ? Gdyby wygrał LM a tak to tylko po raz kolejny się skompromitował !!
0
Ej no tłumacz prima aprilis jest 1 kwietnia a nie 3 sierpnia !!
0
Ten ranking nie ma nic wspólnego z rzeczywistością ( po za 1 miejscem oczywiście ) Twente i Sporting wyprzedzają Milan, City, United, haha
0
No i fajnie Alba sobie odpocznie i na ligę wypoczęty. Trochę szkoda Hiszpanii no ale z drugiej strony cieszę się, że wrócą także Montoya i Tello i bd mieli więcej czasu na odpoczynek.
0
Agger ?? Mamy Bartrę a kiedy mu dać szansę jak nie teraz i jeszcze płacić 20 mln na 28-letniego piłkarza skoro można te pieniądze przeznaczyć na dużo bardziej ciekawych graczy i co najważniejsze młodszych.
0
Ale real dostał baty od Benfici ; PP
0
Wiecie może gdzie będą pokazywać mecze Igrzysk ?
0
Won od niego !!
0
Co na tej twojej liście robi Hilton to tak jakby do Barcy miał by przyjść ktoś z dwójki Głowacki, Jop.
0
Mam nadzieję, że Messi da mu strzelić jakiegoś karniaczka przy pewnym wyniku w ty sezonie.
0
http://transfery.info/53464,oficjalnie-fc-barcelona-sciagnela-sergio-araujo
0
Marzy mi się za dwa trzy lata trio Messi-Alexis-Deulofeu .
0
Raczej Drogba dostanie. Co jak co ale chyba słusznie.
0
Paco Fortes ich kiedyś trenował wychowanek Barcy, tak mi się wydaje.
0
Sergi Roberto ma 20 lat nie 22 ; P
0
Przypominam, że Keita ma jeszcze rok ważny kontrakt z Barcą, ale był zapis w kontrakcie, że jeżeli nie rozegra połowy meczów w sezonie to może go rozwiązać i tak też zrobił.