0

Czyżby to był początek końca wielkiej ery galaktikos ?

0

Nie wydaje mi się żeby Osasuna wyszła tak ofensywnie ustawiona. Można powiedzieć, że grają 2 napastnikami i 2 skrzydłowymi.

0

Arsenal w tym sezonie tradycyjnie- bez trofeów ;)

0

Nie może wziąć innego niż od 1 do 25, ponieważ w lidze hiszpańskiej jest przepis, że zarejestrowani gracze muszą grać z numerami od 1 do 25.

0

Spokojnie z tym rezerwowym pamiętajmy, że Busquets grał na Euro od 1 do 90 minuty we wszystkich meczach, a sezon jest bardzo długi więc Song bardzo się przyda.

0

Modrić pewnie w poniedziałek albo jutro w Realu, bo nie ma dziś go nawet kadrze na mecz z Newcastle.

0

Będzie miał 25, bo Muniesa będzie przesunięty do rezerw. Ewentualnie zamieni się na 12 z Dos Santosem ale to jest mało prawdopodobne

0

Iniesta może grać wszędzie i tak będzie zajebist* !

0

A tak się fascynowali nowymi transferami w Arsenalu a teraz znowu kicha, bo powoli odchodzą dwaj najważniejsi gracze.

0

To jest chore żeby mecze o nic grać w połowie miesiąca gdzie każda drużyna przygotowuje się do sezonu ligowego albo już go zaczęła .

0

Tello- tak ale tylko na wypożyczenie. Innej możliwości nie ma !!

0

Mam nadzieję, że to będzie sezon Bartry. Grał zaj******* w sparingach !

0

Muniesa i tak wypada na pół roku więc nie ma sensu go zgłaszać.

0

Czemu nie ma Deulofeu ??

0

Taa ciekawe co wielkiego wygrał real. Ligę w której na starcie jest 20 zespołów a o mistrzostwo walczą tylko dwie ? Gdyby wygrał LM a tak to tylko po raz kolejny się skompromitował !!

0

Ej no tłumacz prima aprilis jest 1 kwietnia a nie 3 sierpnia !!

0

Ten ranking nie ma nic wspólnego z rzeczywistością ( po za 1 miejscem oczywiście ) Twente i Sporting wyprzedzają Milan, City, United, haha

0

No i fajnie Alba sobie odpocznie i na ligę wypoczęty. Trochę szkoda Hiszpanii no ale z drugiej strony cieszę się, że wrócą także Montoya i Tello i bd mieli więcej czasu na odpoczynek.

0

Agger ?? Mamy Bartrę a kiedy mu dać szansę jak nie teraz i jeszcze płacić 20 mln na 28-letniego piłkarza skoro można te pieniądze przeznaczyć na dużo bardziej ciekawych graczy i co najważniejsze młodszych.

0

Ale real dostał baty od Benfici ; PP

0

Wiecie może gdzie będą pokazywać mecze Igrzysk ?

0

Won od niego !!

0

Co na tej twojej liście robi Hilton to tak jakby do Barcy miał by przyjść ktoś z dwójki Głowacki, Jop.

0

Mam nadzieję, że Messi da mu strzelić jakiegoś karniaczka przy pewnym wyniku w ty sezonie.

0

Marzy mi się za dwa trzy lata trio Messi-Alexis-Deulofeu .

0

Raczej Drogba dostanie. Co jak co ale chyba słusznie.

0

Paco Fortes ich kiedyś trenował wychowanek Barcy, tak mi się wydaje.

0

Sergi Roberto ma 20 lat nie 22 ; P

0

Przypominam, że Keita ma jeszcze rok ważny kontrakt z Barcą, ale był zapis w kontrakcie, że jeżeli nie rozegra połowy meczów w sezonie to może go rozwiązać i tak też zrobił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?