kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widać, że wdarła się niepewność i nerwowość w obóz białych, bo (jak Marca pisze) nawet nasz Duda został w to wciągnięty...no to teraz tylko patrzeć na "ficzado", ten to podpisze wszystko.
0
Jeszcze się okienko nie otworzyło*, a my już podpisujemy pierwszego "kraka". Brawo!
*jeszcze by nam go ktoś podkradł
0
@S_E_B_A Tak, wiem. ale to nic nie szkodzi, żeby barcelona ich śledziła....Tych absolutnie nieosiaglanych śledzi to czemu nie tych dwóch...poza tym już byli dogadani, klepnięci, widziani na targu rybnym w Barcelonie itp.
1
"Ostateczne spotkanie ws. Dembélé w przyszłym tygodniu" - też się nie możecie doczekać?
Definitywnie, ostatecznie, 3, 2, 1...
Ostatnio byłem tak podekscytowany przed Eurowizją...
Pozdro,
K.
0
jak będzie dalej próbował przewrotką, to może nie trafić.
5
@Borneo a możesz to przetłumaczyć, bo wrzuciłem w gugle translejtor i mi się komp wysypał?
0
a czy agent "siusiak" też coś z tego dostanie? Tak pytam, bo nie wiem.
5
@escarabajo Christensen, Kounde, Azpilicueta, Koulibaly, de Ligt, Sule, Rüdiger, Lisandro Martinez, Romagnoli, Marcos Senesi - to tak na szybo z tych pewniaków, klepnietych, dogadanych, co to już domy budują e Castelldefels, bo tych innych jest jeszcze kilku...
Pozdro,
K.
0
A autobiografię-książkę już wydał?
0
@ToreTToOO niestety, ale teraz "tyle" trzeba wykładać za "byle" grajka.
Nie pytaj czemu. Chore.
Pozdro,
K.
0
o 15lat za młody.
0
z Jamajką...może powąchają wreszcie "trawy" ;)
0
Eeee, a kto to, ten tłumacz?
"Ose Murinjo? I don't know who this Ose is!" - nie zapmnimy panie "speszjal łan"
1
Alemany - najlepszy transfer Laporty zaraz po Ronaldinho :)
(jeden magik na boisku, drugi w biurze)
0
@AxelF Nie wiem, być może, możliwe, prawdopodobnie, chyba...
Bez urazy.
Pozdro,
K.
0
Eeeee tam, prawdziwe "Clasicazo" jest dzisiaj o 20tej na Polsat Sport ;)
1
@lukasz222 mało tego, są tacy co już się zastanawiają z kim Barca spotka się w półfinale następnej LM...
0
@senri ale by bya paka- na, ale nie mona mie wszystkiego ;)
"Pocieszeniem" jest to, że za Dembele może wrócic (o zgrozo!) Trincao, ooooo - jednonogi bajeczny technik z mega przyspieszeniem...
Pozdro.
K.
0
@Piter1369 i trincao...
1
On i Puć powinni stanowić o sile naszego środka pola. Oj, ale by piłeczka chodziła.
To wszystko wina "trenerów", tych takich tam co się nie poznali na ich talentach.
Pozdro,
K.
0
"Myślę, że tego elementu poświęcenia dla klubu [...] teraz brakuje" - a Puć ????
1
Kurde, w weekend też byłem w Barcelonie, ale o tym jakoś cisza?! W sumie też bym był otwarty na transfer...wiekowo się łapię, nawet z zapasem ;)
4
"...cieszy się na myśl o byciu liderem projektu" - uuuuuu, Puć tego nie lubi.
1
jakoś muszą mu zrekompensować to jedno ojro...
1
P.E.G.A.S.U.S ;)
0
@ramon59 dopiero jak wszedł Puć, to zaczeła się nasza "dominacja" w środku pola ;)))
A tak na poważnie, to zgodzę się, że absolutnie nie kontolowaliśmy meczu/gry.
Pozdro,
K.
0
Lipa Lipa. (15)
0
wygląda na to, że następny mecz zagramy w 9ciu od pierwszej minuty (2-4-3) plus szaman i clement-cement. Fajnie.
0
....mhm, to Dembuś już chyba szybciej ustrzeli hattricka niż agent - "siusioko" się dogada.
1
@Marcelinho99 ...coś tam było, że niby Suarez się zgłaszał...czy raczej za młody?