0

Przyznaj się Lapcio i nie kompromituj nas dalej przed całym światem śmiejącym się nam w twarz!!

1

Świat się z nas śmieje, czy mi się wydaje?
"a jeśli któryś z nich odkręci kran ma z niego lecieć johnnie walker"...tacy gościnni byliśmy!

1

My też............

1

@lukkobe hej.
Dużo by tutaj pisać, a szkoda czasu, tak jak tego, straconego na oglądanie wczorajszego upokorzenia.
Na szybko to pozytyw taki, że zimny prysznic dostaną chłopaki (pięknie sie zarymowało).
Widać ile jeszcze pracy przed nami.
Jak ktos juz pisał, że Araujo to top topów obrońców, to wczoraj od tych jego piłek na Aubę az oczy bolały
Jak przeciwnik jest świetny taktycznie i zorganizowany w obronie to technicznie Ferran, Auba (nie wspominając o wywracającym się o własne nogi potężnym Adamie), sobie nie radzą. Jedynie (az nie wiem jak to przechodzi przez moje usta) Dembele szarpał wczoraj i dawał rade w dryblingach. (Jak nie potrafimy się przebić "tiki-taka" to nie ma kogos kto "pyknie" 1:1 kilka razy poza dembusiem własnie)
Czas pokaże, ale pracy jest dużo.
Wierzę, że Szawi wyciagnie wnioski (młodzi też) i na dłuższą metę wyjdzie nam to na dobre, ale....
...wstyd jest, nie ma co ukrywać.
W Madrycie się śmieją/cieszą jak prawie my we wtorek, ale...prawie robi wielką różnicę.
"Atmosferę" na stadione przemilczę...bo sam myślałem, po zachwycie na trybunach, ze sędzia przyznał tego karnego, co tam sie pieprz*ł z VARem i słuchawką, a to była euforia na trybunach na jego nie uznanie.
Pozdro,
K.


0

@miqula spokojnie, 30baniek i Adama jest nasz...silny, potężny dzik...tylko przewraca się o własne nogi.

1

@Lukakrak az strach pomyśleć gdyby było jeszcze z 25min!!!

1

Dobrze, że mnie w biurze jutro nie ma, nie będzie kawki i ne będę musiał czytać "dzisiejszych okładek".
Upokorzenie.
Pozdro,
K.

0

Spokojnie, zaraz się rozkręci...

0

Nie jest źle. Strzelamy, dochodzimy do sytuacji bramkowych, strzelamy, tylko nie chce wpaść....a nie czekaj...1 celny strzał?

0

@Natanael to nie u Ciebie, nasi tak graja!!!

0

Ach te piłeczki od Araujo i Minguezy na Aube, miodzio...

0

5:0 do przerwy, a co, Święta idą ;)
Pozdro,
Do wieczora,
Vamos!
K.


1

5:0 do przerwy, a co, Święta idą ;)
Pozdro,
Do wieczora,
Vamos!
K.

0

Zdecydowany, jak baba ten Chalant.....

3

Ale, że nic o Lewym?
Do wieczora,
Pozdro
K.

0

No i fajnie....

0

@lukkobe Zgodzę się, co do "siły" ofesywnej Araujo na prawej obronie, ale chodzi mi głównie o nie ryzykowanie zdrowiem Desta (jeszcze), chyba, że Szawi jest pewny na 100%.
Mam nadzieję, że zagramy dużo lepiej niż w pierwszym meczu oraz w pierwszej połowie ostatniego ligowego spotkania, pod kątem kontroli/posiadania piłki oraz kreowanych akcji.
Nie lubie takiego tłumaczneia, ale ta murawa we Frankfurcie rzeczywiście była jakaś "wolna", u nas piłeczka zawsze chodzi szybciej ;)
3mam kciuki, do jutra wieczór,
Pozdro,
K.

0

@ViscaBarca123 ok, ma potencjał - mam nadzieję, że jeszcze pokaże na co go stać, a stać! Jednak, na chwilę obecną przy Pedrim i Gavim to Nico wygląda jak wóz z węglem (taktycznie też mu dużo brakuje).
Wierzę, że Szawi ma pomysł na niego. Tak jak piszesz, może to też być kwestia dostawanych minut...jednak obecnie, nie widzę by maił dostawać ich więcej, a już na pewno nie jest to zawodnik do wyjściowej 11ki.
Czas pokaże,
Pozdro,
K.

3

@lukkobe myślę, że Pikej zagra - to ten typ zawodnika, że nawet z nogą w gipsie by wyszedł; co do Desta, to (ja) bym się wstrzymał - Alba, Eric+Pikej, a na prawej Araujo...ale nie ja ustalam skład ;)
Pozdro,
K.

1

Clement-Cement, ostoja naszej obrony!
Umie trzymać linię spalonego jak nikt, a do tego nie odstawia nogi.
A tak na poważnie, był w pewnym momencie (kilka sezonów temu) przebłysk w jego wykonaniu...od tamtego momentu, to tykająca bomba - oddam bez płaczu.
Pozdro,
K.

0

@Reczul2410 u niego "rytmu" to nawet by Shakira nie znalazła...i niekoniecznie tego meczowego ;)

0

Mhm, a Khan i Salihamidžić już zawijają te 120+ baniek w sreberka...

0

@Michal1975 Nie tam żebym miał ochotę wdawać się w "tą dyskusję", ale rozwiń proszę swoją myśl - zaintrygowałeś mnie.
Podpowiedź:
Spójrz na swoją odpowiedz do @Tomek54321 kilka postów niżej.
Pozdro,
K.

0

@Tomek54321 ale ja Cię absolutnie rozumiem; to był sarkazm z mojej strony ;)
Pozdro,
K.

0

Jedyne co może skusić maestro-Pjanica do powrotu na CN, to powrót "rudego" na ławkę trenerską...ta chemia między nimi!

1

@lucca87 mhm, Chelsea też była.
Oczywiście, że mamy ból du*y, ja też mam i to jaki, bo było tak blisko.
Boli szczególnie to, że tak słaby RM gra dalej, ale tak śłaby Real to jest zawsze Real, a kto jak kto, oni w LM umieją gać i "wygrywać" przegrane mecze.
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Pozdrom
K.

0

@samel no, to co zrobili u siebie, to był strzał w kolano.

0

@Tomek54321 no to on mówi przecież, że jest drabinka ;pp
(Fajna dyskusja poza tym)
Pozdro,
K.

0

@mrlogic90 mhm, a faul Casemiro w polu karnym widział?

23

Aj, tak mało brakowało, żeby poranna kawusia smakowała wybornie.
Kurde, jeżeli Real wygra LM, to ten Asensjo rzeczywiście moze dostać złotą piłkę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?