4

Nie ma Asensio?!
Aaaa, to nie lista nominowanych do Złotej Piłki, sorki.
K.

0

@PIOTR76BARCA no, ostatnio taki był...wielbiciel kotów.

1

Tylko czekać na oficjalkę: "Naszym transferem jest Roberto"!
...człowiek orkiestra.
Pozdro,
K.

0

@bernardFCB Podobna pozycja, nie ;) ?
Nunez, świetny zawodnik, ale słyszałeś ile Benfika sobie za niego życzy?
Szawi chce wzmocnień i te będą, jakiego kalibru i gdzie konkretnie to czas pokaże.
Pozdro,
K.

2

Wpływ Pedriego na grę Barcy jest gigantyczny, prawie tak samo jak Celementa.

0

@gaucho104 jest jeden prezes, który nie kłamie!

1

Jak tak mówi, to tak musiało być!
Mówi prawdę!
Ja mu wierzę!
Przecież, tylko niewinny się tłumaczy...czy jakoś tak...
Idę zmienić kotu piasek w kuwecie.
Pozdro,
K.

1

@Bobo25 ło, ło, ło...spokojnie, żeby Cie za chwilę nie zlinczowali tutaj, jak mnie (za podobne słowa) kilka dni temu.
Pozdro,
K.

1

To dać im Desta, niech dopłacą jeszcze 10-20 "baniek" i gitara. ;)
Jeżeli Wolverhampton chce 30-35mln za Adamę, to te 40baniek za Lewego nie wygląda tak żle, tylko ten wiek...
Pozdro,
K

7

@Marcelinho99 Zgodzę sie, że czas na nowe, ale w obecnej sytacji "stary" Pikej sam i z kulawą nogą, jest 5 x lepszy niż Eric* + Clement-Cement razem wzięci.
*temu panu dam jeszcze czas, bo z ogarniętym partnerem może sie chłopak wyrobić;
Pozdro,
K.

0

Jeżeli chodzi o prowizje, to można zapytać "eksperta" w tej kwestii - Carmine "Mino" vel Grubas Raiola, coś tam wie chłop.
Pozdro,
K.

1

Nie będę szukał usprawiedliwienia dla naszych...
Co do "planu" innych ekip (obecnie) grających przeciwko nam - plan, planem --> nie potrafimy się przebić przez dobrze zorganizowaną defensywnie ekipę (tutaj można użyć popularnego słowa "autobus" jak kto woli, ja go akurat nie lubię, bo to też jest jakaś tam taktyka, a że my sobie z tym nie radzimy to inna bajka), ale...to przewracanie i turlanie się przeciwników przy każdym najmniejszym pierdnięciu tak gdzieś od 70-75minuty* jest to w uj irytujące (nie wspmnę o tzw. wturliwaniu sie spoza linii końcowych boiska ponownie na murawę!!) *oczywiście jak przeciwnik prowadzi;
Tak, wiem, nasi też potrafią (np Alba - ten to jest zawodowiec w symulkach), ale te odstawiane szopki ostatnio to jest jakaś parodia (tak, tak, wiem sędzia skrupulatnie dolicza te minuty później...)!
Obecnie, plan na Barcę jest prosty - solidnie w obronie/środku i sprawa załatwiona; jak do tego dojdzie jakiś babol naszych w obronie i wpadnie gol, to "ta większa połowa planu" jest wykonana (ba, nawet czesto wystarcza strzał w światło bramki, bo u Marka to jest jakies 50/50 obecnie, że obroni). Nie trzeba być jakimś specjalnie kretywnym w ataku, nie trzeba wykonywać pierdylion podań, nie trzeba mieć 70-80% posiadania piłki itp, zwyczajnie strzelić tą 1-2 setki, które podarują nasi i już. Proste.
Wierzę, że Szawi to pozbiera i dalej będzie budował ekipę, bo podstawy są (były?).
Wierzę, że wróci gra kombinacyjna, na jeden kontakt, która potrafiła rozklepać każdą obronę. Wierzę, że wróci dynamika i pressing sprzed kilku tygodni.
Przetrwać ten trudny okres. Wymęczyć niezbędne nam punkty. Dojechać do końca w pierwszej 4ce i... myśleć o nastepny sezonie
Vamos,
Pozdro,
K.

0

Dobrze, że nie mówi o podnoszeniu sie, bo to już by było naprawdę zbyt dużo...najpierw Mark, wczoraj Eric...jak wspominałem, od takiego gwałtownego podnoszenia się i zmiany ciśnienia, rzeczywiście może wam (nie mówiąc o nas, kibicach) zakręcic się w głowie.
A tak na poważnie, coś jeb*o - wiem, Ameryki nie odkryłem, ale co?
Mam nadzieję, że nie mental i ten "team spirit", który zaczynał na nowo odżywać w naszej drużynie.
I nie, nie winiłbym Lengleta za wszystko!
Mam nadzieję, że sie ogarniemy i dojedziemy w pierwszej 4ce...jednak po ostatnich "wybrykach" śrendio to wróży.
Pozdro,
K.

0

Pikej na ustach Madrytu, niespotykane !

1

Kompromitacja, akt drugi.

1

@Romario87 a kto im zabroni. To, ze nasi nie umieją sobie z tym poradzić to inna sprawa.

3

@PJ777 przecież on był tam od podawania wody...

4

Jedno trzeba naszym przyznać, że "wypompowujemy" przeciwników z sił na maksa, bo tak od 70minuty padają jak muchy przy każdym pierdnięciu, ba nawet złapaniu piłki. Delikatna ta dzisiejsza młodzież.

1

To Szawi zamawiał tę wodę?

4

Widać, że nasi grają na pół gwizdka i się oszczędzają przed półfinałami LE.

6

Fajny ten Frankie na tej grafice....bo to Frankie, nie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@ousmanedembele10 dodatkowo na trudnym terenie, bo "kibice" zgotowali piekło!!!!

0

Eeeee, spokojnie Marku, nie podnoście się za/tak szybko bo się wam w głowach zakręci!

0

@Encore póki co, wyciągają...piłkę z siatki.

0

Mówisz, masz --> S. Roberto.

0

Wymiana na Brajtłajta i gra gitara!

0

@catalanian09 puć to koło Gaviego nawet nie stał.

0

@Sulimo nie chce tracić cennego czasu na dyskusję (mam ważniejsze rzeczy) więc podsyłam linka, posłuchaj sobie:


I tutaj też ciekawie mowi Alex (po jakości Twojej odpowiedzi wnoszę, że jesteś inteligentną osobą i znasz Angielski ?):

Milego słuchania,
Pozdro
K.

0

Może na wakacje do Meksyku sie wybiera?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?