7

@Dako gdzieś tam przewinęło się, że koleś ma chyba najwięcej celnych podań pod presją, czyli świetnie się czuje w tłoku i na małej przestrzeni...był taki jeden, mój ulubiony...co robił 5ciu w budce telefonicznej...syn młynarza - Iniesta.
Tak, oby tylko nie złapał kontuzji.
Ktoś tutaj pisał, zę to placek itp - pisałem że to żaden placek i ogór nie jest, bo umie w piłkę grać, jednak czy w obecnej sytuacji finansowej/kadrowej ten transfer był nam aż tak potrzebny to inna sprawa.
Nic. Przelew powszedł, Dani jest u nas, niech mu sięwiedzie.

0

@redman83 ta...chyba z Bajer Full i zaśpiewał im 'Majteczki w Kropeczki' ło, ho, ho , ho

1

@MarshallLAW na obecną chwilę (czyli bez kontuzji) optymalne ustawienie z przodu to chyba:
Rafa - Olmo - Pedri - Yamine
(Lewy na szpicy, Pedri wyżej/niżej; potem jest jeszcze Fermin no i Gavi jak wróci; tego pajaca Ferrana nawet nie wliczam bo ofensywnie i defensywnie nie daje nic)
Obstawiam też wymienność pozycji między Rafą-Olmo-Yaminem
Tylko w tym przypadku jest nam potrzebny czyszczący, zabezpieczający DM, żeby Ci wyżej mieli spokój.

35

Gdyby znów nie ślepe myszki na VARze to mogło być nawet lepiej, ale dobre i to. Vini-Mapet taki zgrany duet jak Lapcio-Deco, fajnie to hula.

0

Na zdjęciu to chyba wreszcie ten wyczekiwany telefon od Nico.
'Barcelona kończy pracę na rynku transferowym...' - to troche tak jak ja po pijaku, jeszcze dobrze nia zacząłem a już skończyłem...

0

@mightyanaldevastator 'Póki' co, na dzisiaj.

0

W obecnej sytuacji i Barca i Fati nie maja nic do stracenia...

0

@RC28 pamiętaj, że to transfer 'do' Barcy a nie 'z' Barcy...

0

Deco lubi to........

2

Myślałem już, że macki obleśnego Tebasa sięgaja do Milwaukee...i będzie zawieszenie dla Olmo (w sumie czmu nie)

0

@mightyanaldevastator mhm, póki co 'wstępna' umowa z NIke, którą LApcio-Deco szybko ściągneli z neta nie przeszła u Tebasa (zaskoczemnie?), Bajcic wolał Lipsk niż to bagno...już widzę jak tych dwóch nieudaczników (szczególnie Deco) dopina transfer Taha...jeszcze za 20 baniek!

9

Taka lepsza wersja Arajo, nie?
Jak zepną to finansowo to czemu nie.
Poza tym kto jak kto, ale Flick chyba coś o nim wie?

1

Zwyczajnie, za tani dla Deco.
Poza tym mamy tego tam, rekina czy jak mu tam...

3

Noga, nogą, ale jak to musi zryć beret takiemu młodemu grajkowi, będącemu w takim momencie kariery...aj, aj, aj.

15

S. Roberto, słuchaj w sumie błupio wyszło...

1

@siael Słuchaj, Merino, w sumie głupio wyszło...

3

@okiemtypera_lucaxx95 punkty, jak punkty - można odrobić*; ze złamaną nogą może być już troszkę gorzej (ten faul na Pedrim to kryminał)
*co nie zmienia faktu, żę robili wczoraj wszystko co mogli żebyśmy nie ugrali 3pkt

0

Może ta opcja z Kante*, w obecnej sytuacji, jest do rozważenia?
*za ile / jaki kontrakt itp
Wszystko zależy, czy LL 'klepnie**' wstępny kontrakt z Nike...ale po wczorajszym 'fiasko' raczej może nie przejść
**tak, nie usało się nas udu*ić - a próbowali na wszelkie sposoby

8

Grajek Barcy n okładce Marca? No ale trzeba było oddać, że przy odrobinie szczęścia...przy odrobinie szczęścia to byśmy wsadzili 4ke...a przy jeszcze większej odrobinie szczęścia to może i by VAR dojechał na ten mecz, hm? A, no o te doliczone 10min z du*y.
Cieszy zwycięstwo, ale bez jaj.
Wraca poczciwa, rozdziabiona geba na pierwsze strony...a, no tak, bo póki co o 'francuziku' nie ma co pisać...
Brawo panowie za walkę wczoraj, coś tam w sztnie, w przerwie chyba było jednak powiedziane.
Szkoda Bernala...bardzo.

0

I cyk, sezon dla chłopaka się skończył.
Merino się odbije czkawką

0

Kość nie wystaje, nie ma czerwa. W czym problem?

3

No cóż, próbowali wszystkiego: brak karnego potem var, tu może pomóc jedynie apelacja po meczu o rejestrację Olmo - a że to Madryt, to może się udać.
Tik-tak, tik-tak, Olmo wejście smoka.

4

A na VAR ślepe myszki....

0

Lewe skrzydełko chodzi jak ta lala.

0

Gdyby nie 'puścili' S. Roberto, 'problem' stopera, DMa czy skrzydłowego byłby rozwiązany, a tak...pierdy;iony złotych monet w błoto...

0

Aj, aj, kiedyś sie czekało na njusa jakie to wielkie nazwisko podpisujemy, dzisiaj czekamy na njusy typu: kogo zarejstrujemy (albo kogo nie).
Bagno straszne.
Najgorsze, że te 'kwiatki' co wyprawiają Lapcio-Deco ostatnio, odbiją się nam czkawką już niedługo, jak obydwu w/w pajaców już tu nie będzie.
Ktoś następny znów będzie ,musiał sprzątać.

0

Lapcio-Deco, taki nasz BombSquad...tylko czasami coś nie styka...

0

Ale to znow za mało na Olmo - parodia.

0

W sumie jak chłopy leją baby na Olimpiadzie i jest to OK, to może w drugą stronę i dać ja na 9ke do męskiej jedenastki?

0

@aldewir no, to nawet lepiej!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?