kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jaki statek, tacy kapitanowie...pytanie tylko, czy z balastem: Deco-Lapcio daleko zapłynie?
4
@Rhaan ...i odejscie S.Roberto
0
@aldewir ...a fax?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@graco14 w jego przypadku akurat 'zaparcia' nie wustępują, raczej przeciwnie...i to zazwyczaj przed ważnymi meczami.
0
Pewnie tradycyjnie - sraczki dostał...
...mam podobnie jak czytam o tym nad czym 'pracuje' Deco i o czym marzy Lapcio.
0
Byle do 31go - potem koniec (przynajmniej z tym) marazmem.
0
@luka1995 ostrożnie z tym 'sprzedadzą', bo są jeszcze w stanie oddać za darmo!
4
Dobrze, żę Lapcia nie było, bo by nie wystarczyło jedzenia dla innych!
2
@DonJuanMarquez on co chwilę je jakiś obiad/kolację z potnecjalnym nowym zawodnikiem lub jego agentem...ma pełen bebech zatem
0
OK, co jest bardziej prawdopodobne:
a) przyjdzie Chiesa i się odbuduje oferując to, co np 2-3lata temu;
b) Ferran 'odpali'
Jezeli te 10-15mln to jest prawda to za takiego grajka jak Chiesa to 'promocja*'
*pod warunkiem, że jest zdrowy (mówię na tęchwilę, bo kurde żeby Juve siępozbywało takiego zawodnika za takie pieniądz...cośtu śmierdzi)
Jeżeli pozbędziemy się Fatiego, to (przy fiasku z Nico i bajkach o Leao) chyba CHiesa jest najlepszą opcją...tylko czy starczy łóżek w szpitalu?
PS:
Jak sięprezentuje Chiesa w obronie/destrukcji/pressingu? Nie ogladam Serie A, wiem co może dać ofensywnie, ale pod Flickiem to defensywa chyba też jest ważna, co?
Pozdro
0
' apeluje o jedność w drużynie...' a co, już się kwas w szatni robi?
Nie tam żeby mnie to jakoś specjalnie obchodziło, bo mamy swój bu*del, ale tak pytam.
Pozdro.
K.
0
Fajnie by było zobaczyć nagłówek: 'Ferran Torres zawodnikiem X,Y,Z...'
2
Z wielkich 'transferów to mamy pozbycie się S.Roberto...tyle w temacie.
2
'Deco rzekomo zapowiada kolejny transfer' - strach się bać, co ten znowu od*ebie!
4
'Tylko problemy finansowe mogłyby stanąć na przeszkodzie sfinalizowania operacji za 14 milionów euro'...uff, dobrze , że nas takie problemy nie dotyczą.
1
Za darmo to dobra 'cena'...Lapcio i Deco będą mieli z czego wydawać...
Bagno.
Szkoda mi tego Gundo.
0
@ignacy28 sarkazm, choć patrząc na to o ten zarząd odj*buje to leki by się przydały.
3
Bezpośrednia wymiana za Rodri'ego ?
Mamy oczekiwaną bombę w ostatnich minutach okienka - Bum!
Masterpiece Deco!
2
14mln i Deco, co może pójść nie tak?
1
@michalgajdek będzie Deco na tym lajfie? Mam kilka pytań.
0
Pewnie, że tego ogórasa Nico skreślili. Kto, jak kto, ale Deco zna się na piłkrzach i wynajdywaniu perełek, a już na pewno najlepiej wie, kogo trenejro potrzebuje do swojej koncepcji składu. Poza tym ma smykałkę negocjacyjną.
Wyczeka wszystkich do ostatnich godzin okienka i odpali prawdziwą bombę.
Ja mu ufam - jesteśmy w dobrych rękach.
0
@neolodz a sarkazm wyczuł? Chyba nie, co?
5
Czerwona kartka Mendyego ustawiła mecz ;p
Teraz tylko dowieźć tę przewagę do końca i gitara.
19
Ferrana nie chcą?
3
@MikeBajson bo zaczęły mu oczy i uszy krwawić już po kilku dniach pobytu. Był przyzwyczajony do profesjonalizmu a nie cyrku.
24
A może by tak wypchnąć Ferrna, co?
0
@MalanFCB no tak.
0
A o telefonie od Nico cisza...może zasięgu nie ma?
4
Nasz mały pracuś. Solidne wakacje się temu Panu należą, najlepiej dożywotnie.
- Deco!
- Co?
- Nico!
Powtarzam się, ale nie wiem jak można było dopuścić do niezakontraktowania/kupienia Nico.