9

Jaki statek, tacy kapitanowie...pytanie tylko, czy z balastem: Deco-Lapcio daleko zapłynie?

4

@Rhaan ...i odejscie S.Roberto

0

@aldewir ...a fax?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@graco14 w jego przypadku akurat 'zaparcia' nie wustępują, raczej przeciwnie...i to zazwyczaj przed ważnymi meczami.

0

Pewnie tradycyjnie - sraczki dostał...
...mam podobnie jak czytam o tym nad czym 'pracuje' Deco i o czym marzy Lapcio.

0

Byle do 31go - potem koniec (przynajmniej z tym) marazmem.

0

@luka1995 ostrożnie z tym 'sprzedadzą', bo są jeszcze w stanie oddać za darmo!

4

Dobrze, żę Lapcia nie było, bo by nie wystarczyło jedzenia dla innych!

2

@DonJuanMarquez on co chwilę je jakiś obiad/kolację z potnecjalnym nowym zawodnikiem lub jego agentem...ma pełen bebech zatem

0

OK, co jest bardziej prawdopodobne:
a) przyjdzie Chiesa i się odbuduje oferując to, co np 2-3lata temu;
b) Ferran 'odpali'

Jezeli te 10-15mln to jest prawda to za takiego grajka jak Chiesa to 'promocja*'
*pod warunkiem, że jest zdrowy (mówię na tęchwilę, bo kurde żeby Juve siępozbywało takiego zawodnika za takie pieniądz...cośtu śmierdzi)

Jeżeli pozbędziemy się Fatiego, to (przy fiasku z Nico i bajkach o Leao) chyba CHiesa jest najlepszą opcją...tylko czy starczy łóżek w szpitalu?

PS:
Jak sięprezentuje Chiesa w obronie/destrukcji/pressingu? Nie ogladam Serie A, wiem co może dać ofensywnie, ale pod Flickiem to defensywa chyba też jest ważna, co?

Pozdro

0

' apeluje o jedność w drużynie...' a co, już się kwas w szatni robi?
Nie tam żeby mnie to jakoś specjalnie obchodziło, bo mamy swój bu*del, ale tak pytam.
Pozdro.
K.

0

Fajnie by było zobaczyć nagłówek: 'Ferran Torres zawodnikiem X,Y,Z...'

2

Z wielkich 'transferów to mamy pozbycie się S.Roberto...tyle w temacie.

2

'Deco rzekomo zapowiada kolejny transfer' - strach się bać, co ten znowu od*ebie!

4

'Tylko problemy finansowe mogłyby stanąć na przeszkodzie sfinalizowania operacji za 14 milionów euro'...uff, dobrze , że nas takie problemy nie dotyczą.

1

Za darmo to dobra 'cena'...Lapcio i Deco będą mieli z czego wydawać...
Bagno.
Szkoda mi tego Gundo.

0

@ignacy28 sarkazm, choć patrząc na to o ten zarząd odj*buje to leki by się przydały.

3

Bezpośrednia wymiana za Rodri'ego ?
Mamy oczekiwaną bombę w ostatnich minutach okienka - Bum!
Masterpiece Deco!

2

14mln i Deco, co może pójść nie tak?

1

@michalgajdek będzie Deco na tym lajfie? Mam kilka pytań.

0

Pewnie, że tego ogórasa Nico skreślili. Kto, jak kto, ale Deco zna się na piłkrzach i wynajdywaniu perełek, a już na pewno najlepiej wie, kogo trenejro potrzebuje do swojej koncepcji składu. Poza tym ma smykałkę negocjacyjną.
Wyczeka wszystkich do ostatnich godzin okienka i odpali prawdziwą bombę.
Ja mu ufam - jesteśmy w dobrych rękach.

0

@neolodz a sarkazm wyczuł? Chyba nie, co?

5

Czerwona kartka Mendyego ustawiła mecz ;p
Teraz tylko dowieźć tę przewagę do końca i gitara.

19

Ferrana nie chcą?

3

@MikeBajson bo zaczęły mu oczy i uszy krwawić już po kilku dniach pobytu. Był przyzwyczajony do profesjonalizmu a nie cyrku.

24

A może by tak wypchnąć Ferrna, co?

0

@MalanFCB no tak.

0

A o telefonie od Nico cisza...może zasięgu nie ma?

4

Nasz mały pracuś. Solidne wakacje się temu Panu należą, najlepiej dożywotnie.
- Deco!
- Co?
- Nico!
Powtarzam się, ale nie wiem jak można było dopuścić do niezakontraktowania/kupienia Nico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?