kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie nie jest ważne gdzie, ale za ile?
3
Wie ktoś dlaczego flick nie wystawił Ferrana?? A nie, czekaj....
7
Ja bym tam 'popracował' nad wypchnięciem Deco...nawet za dopłatą (lub z Lapciem w pakiecie)
6
@mort raczej Deco by go nie kupił poniżej 60mln
0
@WiernyKibic111 nigdzie nie powiedziałem, że jest głupi i z pewnością swój 'risercz' zrobił, ale mimo wszystko teraz siedzi w środku tego 'bagna'.
Zobaczymy, czas pokaże.
Wierzę w chłopa.
0
Chaos [...] w Barçy...Od jakiegoś czasu spokojnie możecie tak tytułować każdy post.
0
Jak myślicie, czy już dotarło do Flicka w jakie bagno się wpakował.
Kibicuję facetowi strasznie, ale to co my widzimy / czytamy sprawia, że chce nam się płakać, a co dopiero jak musisz z tym żyć na codzień!
Oj, zobaczymy na ile starczy mu zapału.
0
@Tool Alemany by coś wymyslił, ale nie ten obecny głąb!
1
Szok, niedowierzanie, ale takie barcelońskie - optymistyczne.
9
Wie ktoś czy uzbieramy 11kęna Valencię?
Tak pytam, bo nie wiem.
0
@th@les 'strategia transferowa' i Deco - nie, nie tutaj.
2
@Rhoo Monaco by ich rozjechało :PP
0
1. 'Złe odczucia? W Barcelonie? Przecież u nas zawsze panuje optymizm'
2. Może wprowadzić coś takiego jak 'pay-as-you-play'...zaoszczedziło by to nam kuuuuuupę kasy.
3. Mina FDJ ze zdjęcia jest podobna do mojej miny, gdy czytam co to tam nowego super-duet Deco-Lapcio/Lapcio-Deco znowu wymiślił...
1
@filip1998 przecież K9 to legenda...jeszcze odpali.
0
Jeżeli w negocjacje kupna jest 'zaangażowany' Deco, to ja bym raczej zawsze rozważał tą 'wyższą sumę'
0
Tylko żeby od tego 'przyspieszenia' superduet Deco-Lapcio/Lapcio-Deco nie dostał zadyszki - martwię się.
5
Europa odjeżdża, a nasi dalej czekają na telefon od Nico!
2
@XBlaugranistaX Jak dla super-duetu Deco-Lapcio/Lapcio-Deco to startujemy od 50 baniek
0
@PIOTR76BARCA a kto powiedział, że mu źle życzę?
15
- Deco!
- Co?
- Nico!
6
Ja bym go zostawił. Jak wróci Keirisson K9 z wypożyczenia mogą razem stworzyć zabójczy duet w ataku...
1
'Odbyły się rozmowy z Deco'...to jeb*ie, musi jeb*ąć!
2
@luka1995 oraz to: 'Los Colchoneros czekają teraz na sprzedaże i wygenerowanie miejsca w limicie finansowego fair play'...
1
To, że LL (Tebas) ma chore zasady to jedno, ale kompletnie nie potrafię pojąć jak taki klub jak Barca mógł dopuścić do takiej sytuacji ?! (tak, wiem Rossel/Barto* itp, ale mimo wszystko).
OK, nie mieć pieniedzy na spektakularne transfery to jedno, ale żeby nie móc zagwarantować potencjalnemu nowemu nabytkowi, że będzie zarejerstrowany (bo chyba takiej gwarancji oczekiwał Nico)?!! Serio ?!
Perez (i pewnie nie tylko on) patrzą na to i się śmieją; Lapcio i przydupasy winią wszystkich dookoła tylko nie siebie.
*BArto dawał niebotyczne/chore kontrakty (np. FDJ/Lenglet), na mocy których co sezon piłkarz miał zarabiać więcej (rozłożone na kilka lat), osiągająć max wtedy, gdy owego prezesa już w FCB nie będzie/nie ma....ale, podobnie zaczyna robić Lapcio --> kontrakt Lewego, kontrakt Olmo (na 6lat!!)...dziśgo Lapcio podpisał, ale smród, a przede wszystkim, problem z wysokim kontraktem będzie w latach, gdy Lapcia jużtu nie będzie - koło się zamyka.
Bagno.
21
Myślę, że będą sie rotować z Olmo...raz jeden w szpitalu raz drugi - ma to sens!
2
@BORO_12 chciał DMa i typowego skrzydłowego...no to ściągnęli mu Olmo !
1
Zwyczajnie - jest za 'cieńki' - niby miałby wygryźć Ferrana i Ansu na tej pozycji? Deco z Lapciem nie sąw ciemię bici, żeby wyrzucać 50-60 (nie swoich) pieniedzy w błoto...chcieli wydy*ać Freda, a Fred....a nie, czekaj!
5
Spokojnie, Deco już wpisuje w Excel'a za ile go wykupi z Lipska po 1-2sezonach (raczej nie przepłaci)
2
Się nie udało, jak widać, bo Deco był w kiblu. On by to dopiął szybciej, niż Laporta guziki w marynarce!
Była kiedyśtaka bajka 'Sąsiedzi' - Lapcio i Deco pasują jak ulał.
0
Transfer zastępczy --> S. Roberto