0

Dawać grać kurde!!! musi być 2:1 do przerwy!!

4

Nie ma nikogo nawet Leo

1

Oho jaka obrona jeszcze brakuje tylko meczu życia bramkarza

0

Dembele ogląda i spokojny jest

1

Po pierwszych 5 min gramy słabo, Leo także

0

Ale nas skontrowali masakra, coś ten nasz pressing nie działa

5

W ogole Alba jest w stanie zagrac wszystkie mecze do konca sezonu po 90 min? Nie wydaje mi sie ..

0

Nie można rotować?

1

Babcia jeszcze młoda dopiero 74 lata ma

4

Semedo to jest dla mnie dramat, że on nie gra w takich meczach i Rakitic zobaczymy jak on bedzie wylądał pod wzgledem fizycznym w lutym- kwietniu

0

Cóż w takim razie 200 lat, mam nadzieje ze moja babcia też tyle dożyje :)

0

Gomes vs Chelsea to będzie widowisko

0

Sprawdź przewody ja bym na początku wypial baterie biosu i tak poczekal 15 min i wsadził na nowo, później ram sprawdzić, poszukaj też na yt polecam Wavepc

0

Skladales komputer dopiero czy tak nagle po miesiącach użytkowania

0

Masakra błąd sędziego i zamiast 1:0 dla Fulham jest 1:0 dla LFC, var to jest wspaniały wynalazek, tylko trzeba z niego skorzystać

3

https://www.flashscore.pl/mecz/AwpzV76a/#szczegoly-meczu
Co się musi dziać u nich w szatni xd

7

Dobrze ze dali oglądać do 95min mecz, bo przeciez reklamy masakra

1

3:2 Atletico ehhhh

6

Dlatego Paco nie gra w Barcelonie, po co on przyjmował?

0

Wole miec lepsza wydajność i uważam że 600zł za monitor to max

0

W takim razie jaki monitor proponujesz do 600zł?

0

Komputerowe świry co sądzicie o tym zestawie https://www.x-kom.pl/lista/wgpxrq3te, czy nie lepiej dołożyć do https://www.x-kom.pl/p/317373-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-gtx-1080-windforce-iii-oc-8gb-gddr5x.html, jak z podkręceniem podzespołów? I jeszcze pytanie czy kupić teraz czy poczekać do stycznia - marca?

0

Każdy odcinek La Liga Loca jest o Realu czy mi sie wydaje?

0

Ktos mi powie o co chodzi z tym klaskaniem w studiu polsatu?

2

1 miejsce w grupie jest, szkoda że remis, ale lepiej teraz niż w lidze lub w fazie pucharowej

2

A czemu my dwie zmiany tylko, słabą ławke mamy? szkoda

0

Malcom świetnie!!!!!!!!!!!!!!!

0

Raczej strzelam w zawodnika Interu za każdym razem

0

Malcom za Cou i Semedo za Roberto chciałbym

0

Mamy dziś taki typowy mecz Barcy z Interem na wyjeździe ciśniemy, ale wpaść nie chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?