kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawać grać kurde!!! musi być 2:1 do przerwy!!
4
Nie ma nikogo nawet Leo
1
Oho jaka obrona jeszcze brakuje tylko meczu życia bramkarza
0
Dembele ogląda i spokojny jest
1
Po pierwszych 5 min gramy słabo, Leo także
0
Ale nas skontrowali masakra, coś ten nasz pressing nie działa
5
W ogole Alba jest w stanie zagrac wszystkie mecze do konca sezonu po 90 min? Nie wydaje mi sie ..
0
Nie można rotować?
1
Babcia jeszcze młoda dopiero 74 lata ma
4
Semedo to jest dla mnie dramat, że on nie gra w takich meczach i Rakitic zobaczymy jak on bedzie wylądał pod wzgledem fizycznym w lutym- kwietniu
0
Cóż w takim razie 200 lat, mam nadzieje ze moja babcia też tyle dożyje :)
0
Gomes vs Chelsea to będzie widowisko
0
Sprawdź przewody ja bym na początku wypial baterie biosu i tak poczekal 15 min i wsadził na nowo, później ram sprawdzić, poszukaj też na yt polecam Wavepc
0
Skladales komputer dopiero czy tak nagle po miesiącach użytkowania
0
Masakra błąd sędziego i zamiast 1:0 dla Fulham jest 1:0 dla LFC, var to jest wspaniały wynalazek, tylko trzeba z niego skorzystać
3
https://www.flashscore.pl/mecz/AwpzV76a/#szczegoly-meczu
Co się musi dziać u nich w szatni xd
7
Dobrze ze dali oglądać do 95min mecz, bo przeciez reklamy masakra
1
3:2 Atletico ehhhh
6
Dlatego Paco nie gra w Barcelonie, po co on przyjmował?
0
Wole miec lepsza wydajność i uważam że 600zł za monitor to max
0
W takim razie jaki monitor proponujesz do 600zł?
0
Komputerowe świry co sądzicie o tym zestawie https://www.x-kom.pl/lista/wgpxrq3te, czy nie lepiej dołożyć do https://www.x-kom.pl/p/317373-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-gtx-1080-windforce-iii-oc-8gb-gddr5x.html, jak z podkręceniem podzespołów? I jeszcze pytanie czy kupić teraz czy poczekać do stycznia - marca?
0
Każdy odcinek La Liga Loca jest o Realu czy mi sie wydaje?
0
Ktos mi powie o co chodzi z tym klaskaniem w studiu polsatu?
2
1 miejsce w grupie jest, szkoda że remis, ale lepiej teraz niż w lidze lub w fazie pucharowej
2
A czemu my dwie zmiany tylko, słabą ławke mamy? szkoda
0
Malcom świetnie!!!!!!!!!!!!!!!
0
Raczej strzelam w zawodnika Interu za każdym razem
0
Malcom za Cou i Semedo za Roberto chciałbym
0
Mamy dziś taki typowy mecz Barcy z Interem na wyjeździe ciśniemy, ale wpaść nie chce