3

Ostatnio 16 lat temu i ten jest piękny, także nie dotykać

0

Ale pieprza komentatorzy, może ostatniego podania brakuje, ale gra wygląda dużo lepiej niż ostatnio

0

Nie z tym trenerem

2

Gramy lepiej nawet dobrze, brakuje bramki, ale wolę taka gre

1

Akurat ta sytuacja Lusia trudna musiał się obrocic i bez patrzenia na bramkarza strzelić, szkoda ale super akcja

1

To Barcelona potrafi tak szybko na jeden kontakt? Szkoda że z takim Leganes w ogóle czegoś takiego nie było

0

Rakitic i Pique będą grać, aż nie strzela sobie 3 bramek lub dopóki Rakieta nie stanie i z wymiotuję ze zmęczenia

0

Słaby trener i tyle

2

Valverde z niczym sobie nie radzi, jedynie z Messi bo nie ma konfliktu

0

Czemu Barca nie odda piłki da im pograć i kontruje, w ogóle takiego pomysłu nie ma, zero zaskoczenia co mecz to samo trenerzy innych ekip nie muszą oglądać wielu męczy Barcy, bo my co mecz gramy kurde to samo

11

Bo ile można oglądać jak ten trener przegrywa taktycznie z takimi tuzami światowej piłki jak Pellegrino czy Di Francesco, jeszcze chociaż żeby było widać rękę Valverde, a jedyne co widać to 11 piłkarzy grające ospale czekajacych6na Messiego czy Cou

0

Nie ma co się cieszyć, Barca gra tragedię i jak wygramy z Bilbao to będzie niespodzianka, a dziś powinniśmy mieć już 5,a min 3 pkt przewagi nad Real. Real remisowal z Bilbao i przegrał z Sevilla, a Barca?? o właśnie

0

Lucho zaradzil cofnie się Barcy pod własne pole karne, słynne Barca potrafi cierpieć i kontry dzięki temu zdobyliśmy Tryplet

3

Czas się pakować Valverde im szybciej tym lepiej dla każdego

0

Tak bo piket powinien siedzieć na ławce

0

To nie wymiana roszad że Pique ostatnio jest najgorszym obrońca na świcie i mamy trenera jakiego mamy, bez pomysłu

1

Dramat 2 obronie na prawde cała obrona to tragedia

4

Langlet zremisował mecz debilne zachowanie

0

Alba ostatnie minuty to tragedia

0

Czemu Alba nie po ziemi?

0

A co na varze siedzą i co?

6

Przecież to jest druga żółta

0

Cała wina leży po stornie Langleta tragedia gramy 2 10

8

obrona to tragedia w tym sezonie, ale Langlet niesamowicie debilna kartę dostał

0

Czemu Cou znów ławka nie rozumiem trochę tego

3

Jeden cios i koleś na Hawajach, ale boks to ciekawy sport hahah

1

AJ mógłby już zacząć walczyć, bo nuda

0

Będzie tak robił i efekty będą na wiosnę

0

8 min dla Artura niech się cieszy, bo w nstapnym meczu może zagrać mniej

1

Myślisz że gorzej zagrają? ja myślę że nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?