kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może Bale będzie strzelał kto wie
1
Kto asysta na 3:0? mega piła
1
Mam nadzieję że to ogarnia bo jak cały sezon będą machać i nie dadzą dokończyć akcji to pieniądze na var wydane bez sensu
32
I na chuj ten var jak gwieździe i macha ta chroagiewka...
1
Ależ magia Neya w Cou
1
Ten bramkarz jest większy od bramki czy o co tu chodzi?
4
To jest niemożliwe że on tego nie strzelił
9
Jak w tym sezonie nie zagramy dobrych meczy w LM i minimum nie dojdziemy do 1/2 Valverde powinien odejść ja nie widzę taktyki w naszej grze
0
Wydaje mi się że Valverde nie ma żadnej taktyki w głowie, jakby nie Messi to co? każdy mecz 0:0?
0
Szkoda 1:0 powinno być, oby w drugiej połowie wpadło
0
Czemu nie strzelał.....
0
To jest po prostu obrona Częstochowy, nawet grać nie chcą
0
I brakuje strzałów z daleka jak zwykle....
0
My gramy oni się bronią trochę bez sensu, jak piłka ręczna bez tego czasu na strzał
0
Morales do Barcy xd
2
Przekręt nie możliwe żeby tutaj było wszystko lega
11
Żałoba u komentatorów, żałośnie się tego słucha jeszcze Dudka brakuje.....
2
Od 45min Bejla nie ma w tym meczu
1
To Atleticko jednak jest cienkie jak nie wiem, jak zwykle oddają pole Realowi, a oni sobie graja...
0
Messi w klapkach hahahshs
0
Wejdz na inny stream koncówka fcbarcelona.com/videos/live
0
A włączyłeś pelny ekran czy paski po bokach?
0
Wow działa
0
W takim razie po co grał w pomocy w presezonie?
0
Co rok oglądam prezentacje, dzis nie bo ktoś YT nie moze włazyć?
1
Nigdy nie zrozumiem Valverde gra Roberto w pomocy w presezonie, a później prawa obrona jaki w tym sens?
0
Jakiś stream z prezentacją drużyny? już mam YT
0
Już jest nawet zaplanowana transmisja na Yt Barcelony
0
Most z autostradą się zawalił
1
Z mojego miasta :D