0

Remis daje awans Realowi

9

Brawo Katalończycy!!!

0

4 chyba jednak Arsenal to nie LFC w obronie xd

0

Arsenal 3:0 w 12 minucie xd jak przyjdzie do nich Miki i Auba może pójdą za ciosem i będzie top 4

5

Asspanyol przegrywa u siebie z Sevilla 0:2 szybko ich sielanka sie skonczła, a zaraz Camp Nou, które nie wybacza

1

Przegrać po takim meczu z takim bydłem Leo i Denis powini strzelić

0

W Lidze 5:0 dostali

0

Wcale nie powinni grać w 10 :)

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

13

Barca 4 kartki Asspanool 2 to pokazuje poziom sędziów

0

Znowu Rakitic te kiwki pod polem...

3

Bydło nic więcej spalić ten klub

1

To są jaja jak można wytrzymać z takim sędzią debilem

2

Ostatnio te pierwsze wyjazdy w LM nie kończyły się za dobrze, oby było inaczej

1

Widziałeś kiedyś zawodnika z pola w dresie? Bramkarz może i tak i tak

1

Ej, ale im wszystko wychodzi to jest normalne?

0

Brawo lecimy!!!

3

Ja nie wiem po co zawsze te kombinację że składem w meczu z RSSS zamiast dać Inieste i Dembele i iść na wymianę ciosów to jakieś taktyki i od 10 lat dupa xd

0

RSSS to najlepsza drużyna w lidze przeciwko Barcelonie

8

Ten stadion to tragedia co roku mecz wygląda tu identyczne

6

No nic czyli jak co roku xd

0

Akurat Rakitić ostanio złapał swieta forme i jego pobyt w 11 to obowiązek

6

Ja nie mam nic xd może kebsa zjem albo chleb w jajku sobie zrobię

0

A czy ja wkleiłem wyniki że wszystkich rozgrywek? Chodził mi o samą LaLige

0

Skopiował z oficjalnego Twittera LaLigi okejki znaczą że RSSS na swoim stadionie wygrał

16

10/11 R.Sociedad 2-1 Barça ✅
11/12 R.Sociedad 2-2 Barça ➖
12/13 R.Sociedad 3-2 Barça ✅
13/14 R.Sociedad 3-1 Barça ✅
14/15 R.Sociedad 1-0 Barça ✅
15/16 R.Sociedad 1-0 Barça ✅
16/17 R.Sociedad 1-1 Barça ➖
Jutro musimy wygrać, bo o już przesada xd

0

Pytam o aktualizacje La Rambli wiem ze strona główna jest aktualizowna

1

Kiedy będzie aktualizacja La Rambli na nowa wersje? Szczególnie na telefonie to przeszkadza ciągle odświeżanie klikając na małe kołeczko lub czas, i ten pasek raz jest ustawiony raz zostaje na górze :/

0

W Pucharze Kórla Barca wciąć nie może tam wyrać w lidze od 2007r.

1

Z Alaves 28 stycznia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?