1

Arda w tych 2 meczach sparingowych na prawde wyglada strasznie slabo, albo niech go szybko sprzedadzą, albo caly sezon na trybunach innej opcji nie widze

1

Lukaku wyglada jak czołg, ale dzisiaj gra raczej jak pistolet na wode

0

Denis z naszej polowy, a ten Vermalen, pozniej Munir ze skrzydla, a ten ze Turan troche nie ogarnia naszych ziomek

14

Arda Turan to jest magik nawet nie wie kiedy traci pilke xd

1

Drewno nam prezydenta powalilo do tartaku z nim!!!@@

0

Roberto na SPD? Busi,Masche,Rakitic,Gomes nie wystrcza na ta pozycje?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Szkoda że Munir, Vermalen graja kosztem Sampera, Marlona i dziwna decyzja Valverde

1

Romero u nas? Murinho sie podzielil bramkarzem z nami?

14

Alba nie na raz to nie jest B-klasa

3

Kocham Suareza za takie strzaly

1

Dluga pilka do Lukaku i zobaczymy co sie stanie? united slabo z taktyka xs\d

1

Rashford mija nas trochę jak tyczki xd

1

Co to jest za padologia...

1

Zaczynam z 1 odcinkiem :D

0

Gra o tron jest naprawde tak dobrym serialem jak go opisują? To jest cos typu Władca Pierścieni czy jak, bo chcialbym zaczac ogladac

8

Junajted fantastyczna 2 polowa meczu grali jak jakies Levante xd

1

Fellaini co za pokaz techniki

3

Z mojej perspektywy to tez nie jest ciekawy mecz, wczorajszy IMO duzo lepszy

6

Niesamowite Real zrobil 11 zmian w przerwie ciekawe czy Ulatowski sobie to gdzies zapisał, bo to chyba pierwszy raz w historii taka akcja xd

4

Messi nie mial zdjec z Neymarem na insta, bylo to pisane juz nie róbcie gownoburzy

0

Messi co sie wraca niesamowite

0

Ciekawe na TT jeszcze nikt o tym nie napisałe, no to czekamy

0

Tomasz Cwiakala ‏ 15.07

Od tego weekendu w Eleven:

- La Galaxy - Man Utd - juz grali wczoraj
- Salt Lake - Man Utd - graja o 4 w nocy dzis/jutro
- Milan - BVB
- Roma - PSG
- Man Utd - Man City
- PSG - Spurs
Co do Barcy to nie wiem czy coś bedzie, ale mysle ze tak

1

James moze tam grać

0

Z tego co wiem taki jest przepis, ze w druzynie musi byc 3 bramkarzy

16

Nowy Milan nowy kapitan, pasuje :)

0

Żeby Barca sprowadziła pomocnika, najpierw musi sprzedać min. 2, bo nie ma hajsu i Roberto po transferze Samedo wraca do pomocy w tym momecie w srodku pola mamy - (Busi, Masche, Rakitic, Gomes, Rafinha, Suarez, Iniesta, Roberto, Adra, Alena) 10 pomocników xd Arda musi odejsć, Rafinha raczej nie da nam za duzo w pomocy, Gomes wiadomo musi zostac, Suarez? wyporzyczenie i wtedy jest hajs i miejsce w srodku

0

Moze to i lepiej, bo Lech gra tragicznie xd

0

Oficjalnie mecze o SPH z Realem 13.08 dom i 16.08 wyjazd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?