kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Arda w tych 2 meczach sparingowych na prawde wyglada strasznie slabo, albo niech go szybko sprzedadzą, albo caly sezon na trybunach innej opcji nie widze
1
Lukaku wyglada jak czołg, ale dzisiaj gra raczej jak pistolet na wode
0
Denis z naszej polowy, a ten Vermalen, pozniej Munir ze skrzydla, a ten ze Turan troche nie ogarnia naszych ziomek
14
Arda Turan to jest magik nawet nie wie kiedy traci pilke xd
1
Drewno nam prezydenta powalilo do tartaku z nim!!!@@
0
Roberto na SPD? Busi,Masche,Rakitic,Gomes nie wystrcza na ta pozycje?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Szkoda że Munir, Vermalen graja kosztem Sampera, Marlona i dziwna decyzja Valverde
1
Romero u nas? Murinho sie podzielil bramkarzem z nami?
14
Alba nie na raz to nie jest B-klasa
3
Kocham Suareza za takie strzaly
1
Dluga pilka do Lukaku i zobaczymy co sie stanie? united slabo z taktyka xs\d
1
Rashford mija nas trochę jak tyczki xd
1
Co to jest za padologia...
1
Zaczynam z 1 odcinkiem :D
0
Gra o tron jest naprawde tak dobrym serialem jak go opisują? To jest cos typu Władca Pierścieni czy jak, bo chcialbym zaczac ogladac
8
Junajted fantastyczna 2 polowa meczu grali jak jakies Levante xd
1
Fellaini co za pokaz techniki
3
Z mojej perspektywy to tez nie jest ciekawy mecz, wczorajszy IMO duzo lepszy
6
Niesamowite Real zrobil 11 zmian w przerwie ciekawe czy Ulatowski sobie to gdzies zapisał, bo to chyba pierwszy raz w historii taka akcja xd
4
Messi nie mial zdjec z Neymarem na insta, bylo to pisane juz nie róbcie gownoburzy
0
Messi co sie wraca niesamowite
0
Ciekawe na TT jeszcze nikt o tym nie napisałe, no to czekamy
0
Tomasz Cwiakala 15.07
Od tego weekendu w Eleven:
- La Galaxy - Man Utd - juz grali wczoraj
- Salt Lake - Man Utd - graja o 4 w nocy dzis/jutro
- Milan - BVB
- Roma - PSG
- Man Utd - Man City
- PSG - Spurs
Co do Barcy to nie wiem czy coś bedzie, ale mysle ze tak
1
James moze tam grać
0
Z tego co wiem taki jest przepis, ze w druzynie musi byc 3 bramkarzy
16
Nowy Milan nowy kapitan, pasuje :)
0
Żeby Barca sprowadziła pomocnika, najpierw musi sprzedać min. 2, bo nie ma hajsu i Roberto po transferze Samedo wraca do pomocy w tym momecie w srodku pola mamy - (Busi, Masche, Rakitic, Gomes, Rafinha, Suarez, Iniesta, Roberto, Adra, Alena) 10 pomocników xd Arda musi odejsć, Rafinha raczej nie da nam za duzo w pomocy, Gomes wiadomo musi zostac, Suarez? wyporzyczenie i wtedy jest hajs i miejsce w srodku
0
Moze to i lepiej, bo Lech gra tragicznie xd
0
Oficjalnie mecze o SPH z Realem 13.08 dom i 16.08 wyjazd