0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

hahahahahahahahaahahah

0

2 Liga Hiszpańska Girona, lub cos słabszego

13

Zolta kartka???? hahahhaahhaha to jest czerwo z miejsca!!!!

0

Neymar imponuje powrotami i ogólnie gra w defensywie

0

Tyle czekania na mecz, a po usłyszeniu tego pana od razu sobie wyobraziłem jak o to będzie komentowac

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

3

Tylko nie Laboga nieeeeeeeeeeee

0

Kto by nie sędziował i tak to bedzie patalach niestety....

50

2016 - Cheryshev fantastyczne wejscie w mecz
2017 - Danilo fantastyczne wykończenie w meczu

Dziękujemy

2

Ogladałem mega fajny meczyk, ale te pestki Screama to jest jakis zart kocham typa :D

3

Jak odebral nie widzieli, bo nie chcieli ;)

1

Po beznadziejnym podaniu do tylu Davida Villi, do dzis mam ta sytuacje w glowie..

0

Messi hahahahahahhahaha

0

Jak tak dalej bedzie to bez Leo mecz skonczymy

2

Jak on te karne strzela, to mi sie cieplo robi :D

1

Po co zawsze te porównania? Barca gra dobry mecz Andre i Rafa tez

0

Za faul na Suarezie nie bylo kartki? hahahaha

0

3 faule, 3 zolte kartki to normalne?

0

Jak tu sie nie wkurwiać ile można

11

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Podając do tylu bramki sie nie da strzelc...

5

Jest słabszy bo nie strzela bramek w 90+?

2

Nie City gra dobrze dlatego Lisy wygrywają 3:0

1

101 ligowe zwyciestwo z rzedu pilkarzy recznych? To tak sie da? Niezla sprawa tam nie ma konkurencji?

0

Sevilla 4:0 wygrala

6

A dla mnie Dr.House :D

1

I tak graja bardzo dobrze, ale szkoda porażki i to u siebie

0

Krychowiak cały mecz na ławce znowu, co za zenada ehhh szkoda Grzesia, ale sam wiedzial w co sie pakuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?