1

Gdzie faul panie sedzio?

3

Dzięki Adriano i powodzenia. Ale twój czas w Barcelonie się skończył, teraz jeszcze został Douglas

9

Great news keeps pouring, @DiMarzio is reporting that Barcelona are close to signing Luciano Vietto!
Co sie dzieje?

0

Mam nadzieje, że to znaczy że Turan odchodzi bo po co nam kolejny pomocnik?

0

Oby bo nie moge patrzec na niego

4

Digne pewnie zacznie normalnie czyli od 18 lipca, Denis to samo, Umtiti z racji tego ze gral w finale ME dolaczy najpozniej pewnie kolo 10 sierpnia

0

Od kiedy na wypożyczeniu pensje płaci klub wypożyczający? Coś Ci się chyba pomyliło

0

Athletic to całkiem inny klub, także się nie czepiasz

1

Najsłabszy mistrz LM real, najsłabszy mistrz me portugalia, ten rok to gówno dobrze że Barca wciąż najlepsza w Hiszpanii

0

TVP 1 kto to jest ten komął??

5

30 min męki, pewnie karne w których wygra portugalia, to euro to żenada, przecież oni z grupy wyjść nie powinni xd

1

1 połowa sie skończyła czy przerwali mecz bo nic się nie działo?

0

Eder serio? Alexis lub Auba

0

Może trochę mnie poniosło, Lewy to Polak i faszysta być nie może, ale nojer i moj ulubieniec muller i owszem

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

10

Problem w tym, że w Arsenalu on prezentował naprawdę dobry poziom ciekawi mnie dlaczego w Barcelonie nigdy nic nie pokazał...

5

0

Cos ten Umtiti wolny i spozniony sie wydaje, oby to przez presje debiutu

0

Akurat z Evra duzo racji, czesto nie ma go na lewej i Umtiti musi tam pilnować

0

A nie 6? 5 Włosi, a 7 chyba Belgia

0

Jak Islandia nie zacznie atakować to ten mecz bedzie bardzo nudny już do końca

2

Walia sppkojnie ich pokona

2

Wnioski w grze Umtitiego po 35 min madrze rozgrywa ma chlodna glowe i dobrze gra glowa

2

Jakis dobry stream na dzis?

2

Wolałbym siedzieć na ławce Barcelony i walczyć o minuty

0

Po euro ma być, Francja wraz z Umtitim grają dalej na euro

2

Kane nas przyzwyczaił do strzelania bramek z wolnego z takiej odległości hmmm ciekawe panie Hajto. Widać jak mu to wychodzi 15 metrow obok bramek hahahaha

0

Ja oczywiście nie hejtuje Krzyśka bo go lubię jednak jest strzały są beznadziejne

1

Jednak za Rooneya dałbym Lallane czy Hendersona, albo jak juz musi być to zdiałbym słabego na tych mistrzostwach Kane i tam dałbym Ronneya, a obok niego Vardy

0

Myśle że nawet strzał Mączyńskiego by przełamał mu rece xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?