kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jodłowiec to taki Busi z nadwaga ponad 100kg......
1
Jodłowiec dramat..... Ale nasz rozgrywający Zieliński miał w tym meczu 2 razy pilke?
0
Gomez 1:0 własnie strzelili
1
Japierdole Jodłowiec......
1
Jakieś podania na połowie Ukrainy to my dzisiaj wykonamy czy do tyłu, poźniej długo do przodu i strata xd
0
Kapustka, Zieliński i Jodłowiec oni zaczną grać w tym meczu ?
0
SAT 1 pokazuje
3
Co Wilshere robi w składzie Angli to chyba nikt nie wie cały sezon nie grał... Gdzie jest Drinkwater?
0
Tata jezu nie moge sluchac jak mowia non sto tata co za bez sensowny przydomek
7
To Messi do konca zycia w brodzie bo na Euro to on nigdy nie zagra
1
Hahahahahhaaa co to bylo
1
Dlateo ostatnie MŚ wygrywali Wlosi, Hiszpanie i Niemcy czyli przecietniacy z Europy
0
Co to bylo za padanie szok....
1
Zibi zawsze mądrze prawi. Materiał z dzisiaj ŁNP-
17
Iniesta na trybunach pięknie się tego słucha
2
Rakieta MVP meczu musi byc
2
I Chorwacja Perisic!!! Brawo
1
Szkoda że Cech nie wpuścił :/
1
Albo 4:0 dla Hiszpanów
2
Serio masz 17 lat i takie rzadkie problemy? Zapytaj na jakimś portalu randkowym nie róbmy z La Rambli takiego syfu
0
Ma chłopaka, ale nie chodzi z nim na serio nie rozumiesz? To takie oczywiste
Ja polecam zmienić krąg zainteresowań
1
Anglicy do domu
0
Kane jaki wolny poezja
0
To nie przez tą akcje polecam obejrzec konferencje prasowa po meczu z udzialem lekarza kadry mówił, że to nie przez akcje z Piszczkiem.
0
Ajjjjjj Alba, najwiekszy wlasnie problem Alby wykonczenie sytuacji
0
Thiago moze troche magi wniesie
2
Strzał Iniesty pokazuję, że on sam już nie wie jak rozmontować Czechów
0
Na jakim kanale Argentyna?
0
Ale zajebista akcja i jeszcze obrona
0
Dobra jaki pakiet na necie najlepiej wykupić? GoldVOD, WeebTV czy jeszcze cos innego?