0

Atletico, ma u siebie Malage, wyjazd Gijon, wyjazd Bilbao i u siebie Celte

0

Leo 21 ;)

0

1:1 Rusek!!!!!!!!!!!!!!!

1

To zależy jak ma wpisane w wypożyczeniu czy Barca pozwala czy nie. Jeśli chodzi o wypożyczenia Barcy zawodnicy wypożyczeni zawsze mogą grac przeciwko swojemu klubowi, np Real Madryt zabrania gry

0

Myśle że dla Neya nie będzie problemu przejąć nr po Leo

1

Bez przesady, Alba zagrał dzisiaj dobry mecz bez jakiś duzych błędów w obronie, a w ataku na prawde pare ładnych akcji

0

Wiem ze ma 4 bramki, jednak pisałem o asystach bo to jednak pomocnik ;)

6

6 Asysta Roberto w tym sezonie ładnie co ciekawe Ivan nie ma zadnej w La Liga xd

0

W koncu Luis!!!!!!!!!!!

0

Niezle mnie Lucho porobił :D

2

Dlaczego Lucho zmian nie robi? Roberto za Rakiticia, Vidal za Alvesa i Verma za Pique

1

Taki spalony to nie spalony

2

Ciekawi brak Vidala w pierwszej 11, dziwny ruch Lucho

14

Mainz wygrywa z Bayernem 2:1

0

Wciąż mogą przegrać, a pisałem to bardzo optymistycznie ;)

5

Ciekawa sprawa, jeśli Bayern dzisiaj przegra, a Dortmund wygra to będą ich dzieli tylko 5 pkt, lepsze jest to że następny mecz w lidze to własnie mecz Bayern-BVB także po 26 kolekcje Bayern możne mieć tylko 2pkt przewagi na BVB, co lepsze mecz jest w Dortmundzie

0

West Ham prowadzi z Totaki 1:0, 10 minuta

3

Tak patrze na skład Aston Villi i nie widze Adamy, sprawdzam sobie co tam u niego, a on w 2016 r. rozegrał jedynie 69 min i to wcale nie z powodu kontuzji....
Liczyłem na niego, ale to wypożyczenie okazuje się kompletna klapą.

http://www.transfermarkt.pl/adama-traore/leistungsdaten/spieler/204103

0

Myślę, że max 40 by strzelił, nie ma szans by było inaczej

15

Świetnie zobrazowana sytuacja, w której real stracił bramkę z Atletico.
Kroos i James klasa sama w sobie.....

http://egolo.net/imprensa-espanhola-mostra-o-comportamento-dos-jogadores-do-real-madrid-no-golo-do-atletico/

7

3 pkt, 12 pkt przewagi nad Realem, 8 nad Atletico, 34 mecze bez porazki, gol Messiego, gol Pique brawo!!!!

32

Busi kochamy Cie!!!

1

Rudy dobra 2 połowa brawo

0

Rakitić skupiony na obronie bardziej, a Iniesta fakt troche strat

1

Leo co poszedł :D

2

Wprowadzić po 3 powtórki na mecz dla drużyny i by nie było problemu, jak w siatkówce choć nie wiem czy tam są akurat 3

2

Problem w tym że jeśli ktoś jest tak dobry jak Barca, czy tak "słaby" jak Real to nawet wykupicie sędziów nic nie daje, sędziowie się mylą na każda korzyść, ale jednak w meczach Realu jest to nagminnie na ich korzysć

0

Zdecydowanie, tez tak sądzie wczoraj myślałem ze z Mirosławskim ktoś inny komentuje, a to własnie Ćwiąkała....

2

Ewidentny karny, brawo jak dla mnie powinni wszystkich Hiszpanskich sedziów wyje***** i dać z niższych lig

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?