kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atletico, ma u siebie Malage, wyjazd Gijon, wyjazd Bilbao i u siebie Celte
0
Leo 21 ;)
0
1:1 Rusek!!!!!!!!!!!!!!!
1
To zależy jak ma wpisane w wypożyczeniu czy Barca pozwala czy nie. Jeśli chodzi o wypożyczenia Barcy zawodnicy wypożyczeni zawsze mogą grac przeciwko swojemu klubowi, np Real Madryt zabrania gry
0
Myśle że dla Neya nie będzie problemu przejąć nr po Leo
1
Bez przesady, Alba zagrał dzisiaj dobry mecz bez jakiś duzych błędów w obronie, a w ataku na prawde pare ładnych akcji
0
Wiem ze ma 4 bramki, jednak pisałem o asystach bo to jednak pomocnik ;)
6
6 Asysta Roberto w tym sezonie ładnie co ciekawe Ivan nie ma zadnej w La Liga xd
0
W koncu Luis!!!!!!!!!!!
0
Niezle mnie Lucho porobił :D
2
Dlaczego Lucho zmian nie robi? Roberto za Rakiticia, Vidal za Alvesa i Verma za Pique
1
Taki spalony to nie spalony
2
Ciekawi brak Vidala w pierwszej 11, dziwny ruch Lucho
14
Mainz wygrywa z Bayernem 2:1
0
Wciąż mogą przegrać, a pisałem to bardzo optymistycznie ;)
5
Ciekawa sprawa, jeśli Bayern dzisiaj przegra, a Dortmund wygra to będą ich dzieli tylko 5 pkt, lepsze jest to że następny mecz w lidze to własnie mecz Bayern-BVB także po 26 kolekcje Bayern możne mieć tylko 2pkt przewagi na BVB, co lepsze mecz jest w Dortmundzie
0
West Ham prowadzi z Totaki 1:0, 10 minuta
3
Tak patrze na skład Aston Villi i nie widze Adamy, sprawdzam sobie co tam u niego, a on w 2016 r. rozegrał jedynie 69 min i to wcale nie z powodu kontuzji....
Liczyłem na niego, ale to wypożyczenie okazuje się kompletna klapą.
http://www.transfermarkt.pl/adama-traore/leistungsdaten/spieler/204103
0
Myślę, że max 40 by strzelił, nie ma szans by było inaczej
15
Świetnie zobrazowana sytuacja, w której real stracił bramkę z Atletico.
Kroos i James klasa sama w sobie.....
http://egolo.net/imprensa-espanhola-mostra-o-comportamento-dos-jogadores-do-real-madrid-no-golo-do-atletico/
7
3 pkt, 12 pkt przewagi nad Realem, 8 nad Atletico, 34 mecze bez porazki, gol Messiego, gol Pique brawo!!!!
32
Busi kochamy Cie!!!
1
Rudy dobra 2 połowa brawo
0
Rakitić skupiony na obronie bardziej, a Iniesta fakt troche strat
1
Leo co poszedł :D
2
Wprowadzić po 3 powtórki na mecz dla drużyny i by nie było problemu, jak w siatkówce choć nie wiem czy tam są akurat 3
2
Problem w tym że jeśli ktoś jest tak dobry jak Barca, czy tak "słaby" jak Real to nawet wykupicie sędziów nic nie daje, sędziowie się mylą na każda korzyść, ale jednak w meczach Realu jest to nagminnie na ich korzysć
0
Zdecydowanie, tez tak sądzie wczoraj myślałem ze z Mirosławskim ktoś inny komentuje, a to własnie Ćwiąkała....
2
Ewidentny karny, brawo jak dla mnie powinni wszystkich Hiszpanskich sedziów wyje***** i dać z niższych lig
2