kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
MSN vs. La Liga's top 6: 17 goals
BBC vs. La Liga's top 6: 3 goals
Trochę przykre, ale co kto lubi :)
0
Co za pilka Alvesa, Suarez najlepszy!!!
9
Najlepsze jest to ze przyszły tydzień jest wolny, Barca i Atleti graja co 3 dni, maja mecze w środę dość późno, a później w sobotę debilizm, Real, który nie robi nic w tygodniu gra w niedziele. Coś mi tu śmierdzi serio
0
Komentarz usunięty
0
Cos sie zablokowało w Messim oby na Arsenal juz byl stary dobry Leo
0
Tak jest!!!!
0
Żółtą? Ty glupo psie jaka żółtą???
0
Kazda pilka Bilbao masakra nic nie idzie
0
Barcelona zacznie grac? Co jest najpierw Espaniol, teraz Bilbao nie pozwalaja nam tworzyć akcji
0
Pilka metr od Vermy przeleciala
0
To jest kpina....
1
Ivan Rakitić rozegrał 9 meczów z Málagą, odnosząc tylko jedno zwycięstwo. Łoooo co to za porażająca statystyka.
Gole Vermy pamiętam do dziś, nie obrazę się ja jutro tez coś strzeli :)
0
A ja niem bez przesady fajnie że Roberto może tam grać, ale widać było w meczu z Bilbao że się meczy grając na lewej, mamy 3 LO wiec niech oni grają, a Roberto gra BDB w środku pola i tam powinien byc wystawiany
4
Komentarz usunięty
1
Malaga mogłaby mieć w końcu gorszy mecz z nami, bo ostatnio nie mogę patrzeć na nasze męczarnie z nimi w każdym meczu, czy to u nas, czy u nich. Fajnie jakby wpadło 2-3:0 bardzo optymistycznie wiem, ale kiedyś trzeba ich wypunktować
3
2:0 to genialny wynik, ale 2:1 też dobry, szkoda że Alves nie potrafi wybic pilke na pałe...
0
Zamiast to wyjebać to Alves swoje ehhhh
0
Brawo Munir!!! Rakieta swietna asysta!
1
Ławka Barcy w dzisiejszym meczu, mogłaby nawet Levante nie wystraszyć.... Douglas, Adriano, Sandro i Barta zero jakości, zero ogrania, zero przyszłości....
6
Szkoda że Verma nie gra, nie czaje, ale zagra dobrze i siedzi później 5-6 meczy i gra Masche, który popełnia dużo błędów...
0
Szkoda że Nolito nie ma zagrałby dzis na lewej, Ney na środku, a Vidal lub Arda na prawej i fajne by to wyglądało
4
Neymar ggwałci
0
Jeśli chodzi o grę Munira było tragicznie
0
Ulalala Munir, cóż za przyjęcie szkoda że 2 miesiące temu tak nie grałeś...
0
Lucho zmień Leo, po co ma grać z tym bydłem???
1
Komentarz usunięty
0
Bus 2:2 hahahahahahahahah
0
No tak żółta, jakby inaczej
2
Komentarz usunięty
1
Jeszcze dużo meczy przed nami, a on ostatnio miał 2 kontuzje warto go teraz zmienić, żeby później mógł grać cały czas