kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Tak bo w 1 meczu przegrali 2:0
0
To jest piłkarz Juve jest wypożyczony do Bayernu, z tego co widziałem chyba w 2016 lub 2017 Juve może go za 10 mln odkupić.
0
Alen brawoooooooooooooo!
5
Alen Halilovic wszedł w 45 min w meczu PK, i w 46 min strzelił bramkę, ala Messi z 16 metra brawo!!! Gijon do awansu brakuje już tylko lub aż 2 goli
0
Nolito będzie pauzował przez 4 tygodnie, lekarz klubowy podał że piłkarz ma problemy z udem. Poinformowano na stronie internetowej hiszpańskiego. Hiszpan urazu nabawił się podczas sobotniego spotkania z Espanyolem Barcelona. W 87. minucie gry, zmienił go Pape Cheik Diop. Trochę lipa...
0
Nie mam pytań 2:0 niszczą ta Chelsea...
1
Ile doliczył pan Majenko?
1
A ja odnoszę wrażenie, ze Barcelona grała, wczoraj, a teraz gra jej największy rywal i każdy chce by ten rywal stracił pkt
0
Może nie z byle kim, ale na pewno byle jak i bezsensu...
6
Rezerwowej.
1
Masche i Rudy brawo panowie!!!
1
Ja już od 3 sezonów mam w dupie ile on strzela, liczą się trofea klubowe, a dla mnie i tak każdy zawodnik Barcy jest lepszy od tego leszcza z Portugali
3
Zgadza się ;)
11
Jeśli było to sorka. Wiedzieliście ścieżkę zdrowia Munira na dzisiejszym treningu? https://vine.co/v/iW2hmFxuIe2
Neymar na końcu z tym kopniakiem :D
0
Pogba nigdy nie grał w Barcelonie to skąd ma mieć jego zdjęcie?
0
Jaka przeglądarkę używasz? Bo jeśli Chrome zmień na Firefoxa, na chromie są jakies problemy.
1
Prowadzimy 0:0???
2
Ja mam polecam oglądac na Firefox, bo jak ogladasz na Chrome może zacinac nie wiem czemu, na Frefox bardzo rzadko zacina
0
Pewnie Isco odejdzie, myśle że jego rola w drużynie mu nie odpowiad i bedzie chciał zmienic klub latem
1
Gdzie te komentarze o drewnie, bo nic nie widzę? Myśle że każdy kibic Barcy szanuje Rakiete i od drewna obrażac go nie powinen od ostatniego sezonu.
0
O 20:00 na Canal +
0
Messi-Ney-Suarez, Ronaldo prócz goli co zrobił? nie można go wszędzie wciskać niech kibice to zrozumiałą
0
Niby tak, jednak Masche też medialny nie jest, a się znajduje w nominowanych. W tym roku 11 świata wybierają internauci kto na to wpadł? Barcelona jest chyba najbardziej nielubianym klubem przez to że są tacy dobrzy, widać to po % jakim cudem mierny Ramos ma 51% głosów, a Piket ma 41%? śmieszy mnie to wszystko
0
Nie rozumiem jednego, jakim cudem Krycha jest nominowany do 11 roku, a najlepszy DP na świecie Busi nie, co za debil to zrobił?
0
Adriano na sp? Haha w obronie mu nie idzie to moze w pomocy sie odnajdzie
0
Pytanie do redakcji, gdzie się podziało tło strony? same niebieskie nie wygląda tak ładnie jak wnętrze CN ;)
0
barca.com dużo się nie zmieniła, za to fioletowa to rewelka!! :D
1
Pamiętasz przerzut Leo jakoś koło 80 min do Neya, idealna piłka, a to było z 60 m odległości wtedy juz było widac że Leo juz wie co i jak :)
2
Bravo ZM według użytkowników, nie spodziewałbym sie liczyłem bardziej na Iniesta-Ney-Suarez, przydałaby sie statystyka jak sie rozkładały głosy na tych zawodników, a ile dostał Bravo bo mnie to bardzo ciekawi :D
świetne oceny, cztery 10 coś niesamowitego