0

Komentarz usunięty

0

Tak bo w 1 meczu przegrali 2:0

0

To jest piłkarz Juve jest wypożyczony do Bayernu, z tego co widziałem chyba w 2016 lub 2017 Juve może go za 10 mln odkupić.

0

Alen brawoooooooooooooo!

5

Alen Halilovic wszedł w 45 min w meczu PK, i w 46 min strzelił bramkę, ala Messi z 16 metra brawo!!! Gijon do awansu brakuje już tylko lub aż 2 goli

0

Nolito będzie pauzował przez 4 tygodnie, lekarz klubowy podał że piłkarz ma problemy z udem. Poinformowano na stronie internetowej hiszpańskiego. Hiszpan urazu nabawił się podczas sobotniego spotkania z Espanyolem Barcelona. W 87. minucie gry, zmienił go Pape Cheik Diop. Trochę lipa...

0

Nie mam pytań 2:0 niszczą ta Chelsea...

1

Ile doliczył pan Majenko?

1

A ja odnoszę wrażenie, ze Barcelona grała, wczoraj, a teraz gra jej największy rywal i każdy chce by ten rywal stracił pkt

0

Może nie z byle kim, ale na pewno byle jak i bezsensu...

6

Rezerwowej.

1

Masche i Rudy brawo panowie!!!

1

Ja już od 3 sezonów mam w dupie ile on strzela, liczą się trofea klubowe, a dla mnie i tak każdy zawodnik Barcy jest lepszy od tego leszcza z Portugali

3

Zgadza się ;)

11

Jeśli było to sorka. Wiedzieliście ścieżkę zdrowia Munira na dzisiejszym treningu? https://vine.co/v/iW2hmFxuIe2
Neymar na końcu z tym kopniakiem :D

0

Pogba nigdy nie grał w Barcelonie to skąd ma mieć jego zdjęcie?

0

Jaka przeglądarkę używasz? Bo jeśli Chrome zmień na Firefoxa, na chromie są jakies problemy.

1

Prowadzimy 0:0???

2

Ja mam polecam oglądac na Firefox, bo jak ogladasz na Chrome może zacinac nie wiem czemu, na Frefox bardzo rzadko zacina

0

Pewnie Isco odejdzie, myśle że jego rola w drużynie mu nie odpowiad i bedzie chciał zmienic klub latem

1

Gdzie te komentarze o drewnie, bo nic nie widzę? Myśle że każdy kibic Barcy szanuje Rakiete i od drewna obrażac go nie powinen od ostatniego sezonu.

0

O 20:00 na Canal +

0

Messi-Ney-Suarez, Ronaldo prócz goli co zrobił? nie można go wszędzie wciskać niech kibice to zrozumiałą

0

Niby tak, jednak Masche też medialny nie jest, a się znajduje w nominowanych. W tym roku 11 świata wybierają internauci kto na to wpadł? Barcelona jest chyba najbardziej nielubianym klubem przez to że są tacy dobrzy, widać to po % jakim cudem mierny Ramos ma 51% głosów, a Piket ma 41%? śmieszy mnie to wszystko

0

Nie rozumiem jednego, jakim cudem Krycha jest nominowany do 11 roku, a najlepszy DP na świecie Busi nie, co za debil to zrobił?

0

Adriano na sp? Haha w obronie mu nie idzie to moze w pomocy sie odnajdzie

0

Pytanie do redakcji, gdzie się podziało tło strony? same niebieskie nie wygląda tak ładnie jak wnętrze CN ;)

0

barca.com dużo się nie zmieniła, za to fioletowa to rewelka!! :D

1

Pamiętasz przerzut Leo jakoś koło 80 min do Neya, idealna piłka, a to było z 60 m odległości wtedy juz było widac że Leo juz wie co i jak :)

2

Bravo ZM według użytkowników, nie spodziewałbym sie liczyłem bardziej na Iniesta-Ney-Suarez, przydałaby sie statystyka jak sie rozkładały głosy na tych zawodników, a ile dostał Bravo bo mnie to bardzo ciekawi :D
świetne oceny, cztery 10 coś niesamowitego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?