kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Co ten Roberto gra to ja nie mam pytań jak to się stało, dlaczego? Mega postęp!!!
15
Rodriguez (Kolumbia): 1. Ronaldo, 2. Benzema, 3. Bale
Arcykretyn.
0
Kolejny obiektywny piłkarz na świecie-
Captain Colombia Rodriguez Rubio James David Ancelotti Carlo Mourinho José Guardiola Pep
0
Wybory Kompanego żart czy głupota?
Captain Belgium Company Vincent Mourinho José Ancelotti Carlo Guardiola Pep
0
Brawo Lucho!!!!
0
Silva, Ramos, Modric i Marcelo to straszne nieporozumienie....
0
Co tu się dzieje????
4
Marcelo i Ramos za co sie pytam za co??????
2
Marcelo? hahahahahahahahhaha
0
Nojer ciekawi mnie za co? Buffon-Bravo niczym nie ustawali Nojerowi, a i wiecej zdobyli...
0
Niestety 0:1 :/.............
0
Oby przegrali, dobrze by było zostać mistrzem jesieni, a później mistrzem kraju.
0
Sedzia z madrytu widzi tylko karne dla madrytu...
0
Adriano na pomoc, znowu?
1
Turan geniusz, Ney klasa, Leo wraca!
0
Powtorke wodelo prosze, ehhhh kiedy to sie skonczy?
0
Neymar klasa!!!
0
Nie ma i nie bedzie juz meczy o 22 w niedziele z tego co mi wiadomo, zastapiono je meczami o 12
0
To Ciekawe daleko szukać nie trzeba Thiago pamiętasz?
0
4 min hahah dobra wezcie tych sedziow zmiencie
1
Hahajajaj brawo niech zaczna grac normalnie
0
Dobra jeszcze 2 w drugiej połowie i 4:1 mi wystarczy
0
Ciekawi mnie dlaczego zawsze w meczach Realu 5 min doliczone to standard a w meczach Barcy jak 3 dolicza do jest duzo?
1
Ile znowu z 10 min nie gralismy 2 min doliczone z czego 2 min sie kłocili i konczy w 47....
0
Czekam, aż Barca przejdzie do Ligi Francuskiej może tam będa gwizdać karne
0
Komentarz usunięty
0
Dla Argentyny zagrał aż 6 spotkań, dla Hiszpanii 31, Kolumbia 4 nic dziwnego że nie ma go w tym składzie.
0
Jeśli wygrają mistrza i np 1/2 LM to mogą zostawić Pellegriniego i wtedy Manu lub Chelsea
0
Kupie Bale, Neymara i drugi najlepszy atak na świecie wiadomo Messi-Suarez nr 1 :D Manu wie co robi to wydatek około 300 mln tylko
0
Z Socieded dwa karne w prezencie dla Realu. Dzis sedzia polknal karny na Bale'u. Daja i zabieraja. Nic nowego