kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Madrycie w sumie tez
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Nie ma miejsca na podanie, nie ma miejsca na strzał, masakra te mecze na tym Anoeta jak tu grac?
0
Dlaczego u nas pomocnikami sa napastnicy Ney-Leo, a napastnikami pomocnicy i Munir?
2
No i chuj nie dosc ze mecz trudny to jeszcze sedzia z Hiszpanii....
0
Od paru lat gramy ciagle to samo na tym stadionie czemu nigdy nie zagramy z nimi na kontry?
0
Mocniej Messi xd
0
Leprzy??????? Ja wybaczam wiele, ale to? Leprzy??? Rz????
0
Też myślę że gol ustawi mecz bo Atleti 2 bramek raczej nam nie strzeli, ale wydaje mi się ze może być ciężkie 0:0
0
No i gdzie tu jest faul gdzie???
0
3:1 musi byc nawet 4 dobic ich poki mozna
0
Pauzowal za kartki zolte ;)
0
Możemy 2 razy przegrać bo Atleti musi miec 1 pkt przewagi, myśle ze stracimy tylko raz pkt jeszcze jakis remis i tyle
11
Mats dzisiaj w pierwszym składnie Niemców na Włochy w końcu!
0
Niemcy-Włochy na TVP Sport
0
Miejsce urodzenia: Niemcy Hamburg
Narodowość: Niemcy
0
Chyba gorszej godziny meczu Brazylia-Urugwaj nie mogli wybrać 1.45 maaaaaaaasakraaaaa!
2
Tu bardziej chodzi o to, że Vidal gra mało, a jak Alves musi odpocząć to gra Roberto, który tak mało wcale nie gra
2
Dobra rudemu podziękujemy, już w Barcelonie
0
Sędzie to jest dramat, serio
0
Neymar strzel!
0
Czas zmienić sędziego bo to paranoja
0
Będziemy mieć gwiazdę w tym meczu w kolorze zółtym
0
To nie powinien byc faul?
0
Sparta Praga wygrywa 3:0 (1:1) na stadionie w Rzymie (Lazio) i awansuje do 1/4 masakra rozjechali ich
0
Skuteczność Villareal, źle im nie życzę, ale z nami niech strzelają tak samo słabo :)
0
Z tego co czytam na twitterze, to na początku mają być sprzedawane koszulki bez sponsora, ale sponsor na sezon 15/16 na 100% będzie
0
Na Transfermarkt nic nie pisze ze ma jakaś kontuzje, także sam nie wiem
0
Dzisiaj za Villarealem i LFC! na pierwszy bój idą żółte wodzie podwodne,a później Old Trafford