kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zdobywamy trofea to jasne że płace coraz wieksze
0
Ma bo mogą go do 15 lipca (chyba) lub czerwca sprzedać komu chcą jeśli ten ktoś daje lepsza ofertę od Barcy xd Nie mam pojęcia kto podpisuje te umowy od Barcy, ale sa to mega ograniczeni ludzie, tylko u nas sa problemy z transferami. Takie Manu daje kase i kupuje kogo chce, real tak samo
1
1
Przelozyli i nie wiadomo kiedy bedzie
0
Siemka,
Ktoś dzisiaj pisał o jakiejś stronie premium gdzie za 3zł, 3 dni się dostaje ma ktoś ta stronę, bo chciałbym w HD dzisiaj spokojnie obejrzeć :)
0
Jutro mam ang ustny jakie rady? :D niby umiem, ale stres jest ktoś zdawał, ktoś zdał lub co gorsza ktoś nie zdał ustnego angielskiego?
0
Pewnie koło 21
1
Także LFC, fakt ze Sevilla z Hiszpanii, ale jakoś nie kibicuje tej drużynie, a LFC chciałbym w LM
0
Szkoda że oni walcząc o LM co rok praktycznie dostają sie do LE i tam nic nie robią po prostu graja 6 meczy w grupie i dalej Polska, to po co walka o LM jak oni w LE wyjsc z grupy nie potrafia
0
Gra ktoś w HearthStone i ma ochotę czasami zagrać?
Mój nick z kodem na battellnet- Game4fun#2394
5
Te zmiany Rudego przy 2:0 zle mi sie kojarza
1
Drhtv polecam
0
Ale woli real kiedy tak powiedział
0
n00stres jest krócej ode mnie :D
2
Lucho nie skacze przy lini? Proszę Cie
0
Szkoda ze oni graja jak gowna, ale wyeliminowali Barce i Bayern niech wygraja ta LM
10
Tak jak Pep u nas, ja zawsze bede go kochał!
1
Nie polecam zadnych bezprzewodowych, znajdz jakies z dlugim kablem, ale nigdy bezprzewodowe
0
Szkoda ze brakowale tej skutecznosci i polotu w LM i poprzednich meczach.... ale walczymy o 2 puchary i to sie liczy VeB!
0
Potrzebuje jakiś obszerny skrót meczy LFC-BVB z dzisiaj ktoś posiada?
0
City zaszlo dalej w LM niż my, ehhhhhhhhhh co za LM
0
Różnica tez byla taka, ze rolando gral z druzyna niemieckiej ligi, a Barca z 2 jak dla mnie nejlepsza druzyna na swiecie i w Hiszpani
0
Allves i Rakieta
0
Co Ty robisz kebab???
0
Dlaczego oni sie tak zlizgajaa?
0
Dobrze ze mamy obroncow
0
Dobrze ze Leo wrocil moglo byc goraco
1
Leo w 4 strzelil na 2 zero tez leo 38
11
Ja tam wole szybkie 2:0 dla Niemcow i Real bez nadzieii
0
To ze nie ma wraku i skrzynek to jest smieszne i dziwne, ale gadanie o tym non stop i mowienie ze to nie byl wypadek jest jeszcze bardziej smieszne. Najlepiej jakby przestali juz o tym gadac i zajeli sie tym co jest wazne