0

Japierdole , co za wstyd

0

Czemu ma nie zagrać? Bo nigdzie nie ma żadnego info

12

Jak dla mnie to jest dobre, zawsze się gra trudniej na wyjeździe, strzelenia bramki na obcym stadionie to zawsze ciężka sprawa. A po 2 byłoby za dużo remisów, dogrywek i pewnie rzutów karnych

2

Banega, Krychowiak, Andreolli, Beto i Pareja

1

Odwieczne pytanie Leonardo czy tym razem się uda??

4

To jest el debil, nie warto wchodzić i czytać jego wypociny. Koleś prezentuje poziom 12-latka

0

Druga zmiana to, zmiana taktyczna, co do 1 to nie wiem bo nie widziałem, ale chyba też chodziło o słabą gre

2

Komu? Daj screeny komentarzy, że ktoś narzeka na wyniki Barcy, irytują mnie takie wyciąganie bezsensownych wniosków

0

Zdecydowanie Iniesta dzisiaj najlepszy na boisku, za nim Bravo i Masche

0

Co Ty Leo zrobiles teraz????

53

Jakim cudem ta druzyna jest w strefie spadkowej?

12

Straasznie ciezki ten mecz oby byly 3pkt

0

Iniesta mi dzisiaj imponuje, jak dla mnie Zawodnik Meczu

4

Dobra to juz sa jaja,

0

Ja jebie czemu prosto w niego Luis

0

Jest Rakitic dobra reakcja Lucho

11

Rakieta juz od 2 musi wejsc, Turan nie radzi sobie dxisiaj z nikim

5

Suarez bez jaj jest tylko 2:1

1

Turan i Roberto nie radza sobie zbyt dobrze

2

Suarez czemu???

0

Jakk tak beda grac to 30 minuta i juz begac nie beda mogli Ci z Las Palmas

0

Wsiaść? To da sie tak napisac....

0

Co za bramka Leooooo

0

Prawa do F1

1

Mysle ze City jednak da rade, a i Chelsea jeszcze gra ;) Arsenal wiadomo, tylko Barca

4

Jezu jaki ten Mignolet to słaby bramkarz, masakra tyle co on błędów popełnia to dramat...

1

Oby tracili forme przed meczami z nami. Arsenal to nie Roma beda walczyc, a i umiejetnosci maja 2 bramki na wyjezdzie raczej dadza nam bardzo duzo komfort w rewanzu na CN

0

Na fioletowej kolego ;)

1

UNICEF zasmieca koszulke czy sponsoruje Barce? Bo wydaje mi sie ze zadne z wymienionych wiec nie wiem o czym piszesz

0

Ale klepio!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?