kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Pewnie o meczu Realu z Barca, piłkarze Białych zawsze za piłką hasają :D
VeB!
1
Słyszeliście, LvG niby zwolniony, na razie stery przejmie Giggs, ciekawe kiedy Muł przejmie ich. Źródło BBC
0
Jak przegra 2 następne mecze, to myślę że nic mu nie pomoże.
0
Arsenal potrzebuje obrońce i pomocnika, który nie będzie kontuzjowany co 10 dni
0
Tylko że Pep zacząłby dopiero od przyszłego sezonu, a ManU może jesczez ten sezon uratować, bo w lidze wciąż nawet o mistrza bic się mogą
0
Trzeba będzie Ozila od podań odciąć bo widac że jest w formie, chociaz do lutego sporo czasu
0
Wie ktoś jak w tamtym roku wypadły KMŚ? chodzi mi ile wolnego po real miał
0
real miał takie mecze jak z Malmo, Espanyolem, czy dzisiajszy z Rayo. Dzisiaj strzelili 9 bramek, a ogólnie w tych 3 meczach strzelili 20 bramek ;)
0
Arsenal to za słaby klub d;a Pepa, a w ogóle oni Wengera zwolnią dopiero po śmierci.
0
Straszne
5
Ten sędzie to jakis pojeb? nie dość ze spierdolił cały mecz to jeszcze dolicza?
0
benzyna 3 bramki, bejl 4 myśle ze swiat piłki noznej jaki znamy własnie się skonczył
1
Wolałbym przegrac 4:0 po walce niż wygrać 10:0 z rywalem który gra 3 zawodników mniej i jeszcze drukują nam karnego...
0
Statystyki piłkarzy w prześcieradłach były tak słabe, że nawet po strzeleniu 9 bramek, są daleko za nasza dwójka Suarezem i Neymarem.
11
Takie mecze, na takim poziomie nie powinny się zdarzać, według mnie to ośmiesza La Lige, psy z madrytu nawet honoru nie mają. Dobrze że graja 3 wiecej bo Bale sobie postrzelał i wyrobił norme na nastepne 3 lata, przykra sprawa że piłkarze za tyle hajsu musza miec mecze do nabijania statystyk, którymi się chwala nastepne 10 lat, jak wielki klub real, który od 10 lat chwali się najwieksza ilościa LM z czego 5 wygrali od 50-55 roku. Brawo!
1
Ależ sobie podkręcą statystyki piłkarze realu jak i cały klub, tylko dlaczego po takim meczu? I czemu zawsze forma realu musi zaczynać się od sędziego?
1
Nie słuszny, w sumie jak zwykle
2
Myślę ze Wolfsburg już będzie czekać na nich.
1
Znowu grają taktyką 1-4-0-6?
0
Co robi obrana LFC to ja nie mam pytań, nawet najgorsza obrona w najgorszej formie Barcy jest lepsza od Liverpoolu, a ten brakarz Bogdan porażka, myślę ze 5-6 miejsce w tym sezonie dla LFC to będzie dobry wynik, a w lecie Kloop musi zrobić porządne transfery i nauczyć i grać, bo każdy ma piłkę biegnie do przodu i nic z tego nie ma typowe bezsensu granie w Angielskie.
0
Od kiedy TVP chciałoby nabrać prawa do jakiekolwiek ligi ?
0
Jasne masz racje, jednak jak można w 2 okienka wymienić prawie cały skład? Myślę ze gdyby obok Ronniego grał RvP i trenerem był SAF dalej by grał bardzo dobrze
1
Naszła mnie myśl:
2/2-
Kolejni w Angli, którzy bezsensu wydali hajsy to, mój ulubiony klub w Anglii Liverpool na pierwszy klan transfer za 50 baniek Benteke, jaja sobie robią? Piłkarz dobry, ale 50 baniek płaci się za piłkarza, który sam może wygrać mecz, a Belg żyje z dobrych podań, chociaż i to mu w tym sezonie nie wychodzi. Zamiast te 50 mln wpakować w jakich rozsądny transfer nie wiem może Reus, Lukaku, albo dać minuty Origiemu. Drugi transfer Firmino szczerze to wczesniej nawet o nim nie słyszałem jak o Martialu, ale tak samo 30 mln za gracza zagadke jak dla mnie, a mogli pomyślec o jakiś już znanych: Draxler, Schurrle, Gundogan? Myślę że ci piłkarzy byli by lepszymi piłkarzami. City wydaje kasę co sezon, według mnie 70 mln za Sterlinga to lekka przesada, ale kto bogatemu zabroni, ten transfer jakoś można wyjaśnić dlatego się nie czepiam.
0
Naszła mnie myśl:
1/2-
Ostatnio polityka Angielskich klubów, jest pozbawiona jakichkolwiek argumentów. Wydaja od chu* kasy, a grają coraz gorzej i pytanie po co? 1 przykład United po odejściu SAFA, wydali z 300 milionów, a oddali za bezcen graczy, którzy stanowili wcześniej o sile ManU, piłkarze tacy jak Evra, Nani, RvP, Groszek czy nawet Fletcher mieli United w sercu, a Martial, Depay, Blind to piłkarze dobrzy, ale nie żeby ciągnąc zespół. Unitedy to w ogóle ewenement kupili Di Marie i po sezonie go sprzedali, Luj jak nazywają LVG kibice diabłów stwierdził, że Angel jest za słaby dla ManU czy jak? United wydali w lacie nie wiem 150 mln-200? i nie wyszli z grupy LM ze średniakami jaja jak berety... W United brakuje piłkarzy, którzy maja klub w sercu, takich piłkarzy ja Rooney.
0
A Anglicy w przyszły weekend boxing-day brawo! sami sobie szkodzą xd
0
Fajnie że mecz dopiero 30 stycznia, 10 dni to duzo czasu na odpoczynek po Japonii i walkę o następne trofea!
2
Przegrali z Atleti w SPH, wygrali PK, LM, SPE, KMŚ- 4 puchary w 2014, 3 miejsce w Lidze :D
2
Na luty, nie znamy dokładnej daty
0
Powiedz to Chelsea w 2012 ;)
1
Daleko nie trzeba szukać, asysta Iniesty do Suareza z czwartku przy 2 golu. Brawa dla Piotrka oby się rozwijał i na euro jeśli pojedzie własnie tak zagrywał!
@Mistrzu10 ha wyprzedziłeś mnie :D