15

Dzisiejsza asysta Zielińskiego- https://vine.co/v/iKbQMD2BLYm
Iniesta czy to ty???

13

Emocje tego pseudo-eksperta w derbach Sevilli mnie powala, rozumiem ze debiut, ale żeby mówić tak ospale, wolno i bez żadnego entuzjazmu dramat... Dajcie mi tu Leszka!!!

1

Niby masz racje, jednak czasami walimy głowa w mur i wtedy jakaś dobra taktyka na rzut rożny i jak wpadnie bramka to od razu lepsza gra, a jak nie to dalej próbujemy, w tamtym sezonie SFG nam pomagały. I jednak zawsze lepiej mieć duży wachlarz zagrań, niż ciągle klepanie jak 11 zawodników na 20 metrze

0

Jakiś komentator debiutuje w eleven w derbach Sevilli, oglądacie?

6

Tak się zastanawiałem dzisiaj, że w tym sezonie brakuje w Barcelonie pomysłu na stałe fragmenty gry, głównie rzuty rożne. Nie dość że nie strzelamy bezpośrednio z główki, to brakuje takiego zaskoczenia tym momencie gry, w tamtym sezonie były takie fajne próby podania wzdłuż, czy jakieś ciekawe kombinacje, a w tym roku tylko wrzutki, które nic nie dają, albo podania na krótko, które tez nic nie dają...

0

Też na to liczę 3 mecze i 3 wygrane Barcelony.

3

Jak dorośniesz przypomnij sobie, jak po kretyńsku się wypowiadałeś na stronie internetowej. Myślę że wtedy zrozumiesz jak dużym dzieckiem byleś ;)

0

Espanyol wygrywa z Las Palmas 1:0 i niestety jak zwykle umacniają się w środku tabeli :/

6

Jedni jeżdżą drudzy nie

0

Jeśli taki genialny piłkarz to czemu nie potrafi nic zrobić w tym sezonie?

6

Z DevilPage- Demo2797: Po meczu z Bournemouth wróciły do mnie emocje z czasów Moyesa, a raczej ich brak.Tydzień temu coś we mnie pękło. Dzisiaj mam już dość...

Jednak trochę szkoda tych kibiców ManU...

1

Na gotowe? City to taki gotowany i poukładany zespół? Porażka z Tottenhamem 4:1, z LFC 4:1, 3 miejsce w lidze, ostatnie 2 lata w LM to wpierdziel od wiadomo kogo. Myślę że City to tylko dobry zespół, na pewno nie gotowy

1

?? Everton ma 65% posiadania, Lisy 35%, masz jakieś złe info

2

Lubie Giggsa widać że mu zależy na tym MU, oby został ich nowym menadżerem, myślę że LVG pożegna się z posadą

1

United!!! Brawo! :D

1

Dzisiaj na spokojnie :)

1

Barca wie ze Turek nie może zagrać w 1 meczu LM z Arsenalem, kartka z zeszłego roku z Realem :D

0

Ja bardzo lubię LFC i Arsenal, liczyłem że Arsenal w końcu zajdzie gdzieś dalej w LM, ale jak trafili na Barce nie mogę im kibicować, Barca musi awansować do 1/4

3

Chelsea, też miała dobry skład, Real ma dobry skład od 10 lat i co?

0

Z nim to nawet z ligi mogą spaść :D

0

Zrobi sobie wolne i po Euro ich weźmie ;)

2

Tak sie strzela karne!

0

Alba to jest kozak

1

Mamy grudzien i koncowke sezonu tak tak panie Sz.

0

Jak dla mnie powinnismy grac Verma-Pique na obronie Masche w waznych meczach sie spina, ald w tych normalnych strasznie duzo bledow

6

Kupic tego Pato czy Nolito nie moge juz patrzec na gre Barcy z Munirem czy Sandro czyli w 10

0

Dopiero w 40 min ktos zajebal z daleka dobrze i od razu gol

3

Mur Chinski w polu karnym i mozna grac...

0

Tu obejrzę mecz, czy raczej wynik sprawdzę?

0

Mam pytanie obejrzę na moim Galaxy s3, jakoś jutrzejszy mecz? Jakaś apka na android czy coś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?