kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Dzisiejsza asysta Zielińskiego- https://vine.co/v/iKbQMD2BLYm
Iniesta czy to ty???
13
Emocje tego pseudo-eksperta w derbach Sevilli mnie powala, rozumiem ze debiut, ale żeby mówić tak ospale, wolno i bez żadnego entuzjazmu dramat... Dajcie mi tu Leszka!!!
1
Niby masz racje, jednak czasami walimy głowa w mur i wtedy jakaś dobra taktyka na rzut rożny i jak wpadnie bramka to od razu lepsza gra, a jak nie to dalej próbujemy, w tamtym sezonie SFG nam pomagały. I jednak zawsze lepiej mieć duży wachlarz zagrań, niż ciągle klepanie jak 11 zawodników na 20 metrze
0
Jakiś komentator debiutuje w eleven w derbach Sevilli, oglądacie?
6
Tak się zastanawiałem dzisiaj, że w tym sezonie brakuje w Barcelonie pomysłu na stałe fragmenty gry, głównie rzuty rożne. Nie dość że nie strzelamy bezpośrednio z główki, to brakuje takiego zaskoczenia tym momencie gry, w tamtym sezonie były takie fajne próby podania wzdłuż, czy jakieś ciekawe kombinacje, a w tym roku tylko wrzutki, które nic nie dają, albo podania na krótko, które tez nic nie dają...
0
Też na to liczę 3 mecze i 3 wygrane Barcelony.
3
Jak dorośniesz przypomnij sobie, jak po kretyńsku się wypowiadałeś na stronie internetowej. Myślę że wtedy zrozumiesz jak dużym dzieckiem byleś ;)
0
Espanyol wygrywa z Las Palmas 1:0 i niestety jak zwykle umacniają się w środku tabeli :/
6
Jedni jeżdżą drudzy nie
0
Jeśli taki genialny piłkarz to czemu nie potrafi nic zrobić w tym sezonie?
6
Z DevilPage- Demo2797: Po meczu z Bournemouth wróciły do mnie emocje z czasów Moyesa, a raczej ich brak.Tydzień temu coś we mnie pękło. Dzisiaj mam już dość...
Jednak trochę szkoda tych kibiców ManU...
1
Na gotowe? City to taki gotowany i poukładany zespół? Porażka z Tottenhamem 4:1, z LFC 4:1, 3 miejsce w lidze, ostatnie 2 lata w LM to wpierdziel od wiadomo kogo. Myślę że City to tylko dobry zespół, na pewno nie gotowy
1
?? Everton ma 65% posiadania, Lisy 35%, masz jakieś złe info
2
Lubie Giggsa widać że mu zależy na tym MU, oby został ich nowym menadżerem, myślę że LVG pożegna się z posadą
1
United!!! Brawo! :D
1
Dzisiaj na spokojnie :)
1
Barca wie ze Turek nie może zagrać w 1 meczu LM z Arsenalem, kartka z zeszłego roku z Realem :D
0
Ja bardzo lubię LFC i Arsenal, liczyłem że Arsenal w końcu zajdzie gdzieś dalej w LM, ale jak trafili na Barce nie mogę im kibicować, Barca musi awansować do 1/4
3
Chelsea, też miała dobry skład, Real ma dobry skład od 10 lat i co?
0
Z nim to nawet z ligi mogą spaść :D
0
Zrobi sobie wolne i po Euro ich weźmie ;)
2
Tak sie strzela karne!
0
Alba to jest kozak
1
Mamy grudzien i koncowke sezonu tak tak panie Sz.
0
Jak dla mnie powinnismy grac Verma-Pique na obronie Masche w waznych meczach sie spina, ald w tych normalnych strasznie duzo bledow
6
Kupic tego Pato czy Nolito nie moge juz patrzec na gre Barcy z Munirem czy Sandro czyli w 10
0
Dopiero w 40 min ktos zajebal z daleka dobrze i od razu gol
3
Mur Chinski w polu karnym i mozna grac...
0
Tu obejrzę mecz, czy raczej wynik sprawdzę?
0
Mam pytanie obejrzę na moim Galaxy s3, jakoś jutrzejszy mecz? Jakaś apka na android czy coś?