0

Skąd info? Bo na twitterze nigdzie nie widze takiej informacji?

36

Najbardziej mnie ciekawi co robił Alba na 9 przy 4 golu :D

1

Statystyki to zawsze fajna rzecz, ale po co na siłe jak dla mnie samo MSN może sobie asystowac i strzelać, byle by pomoc walczyła w środku pola i dawała dobre piły do ataku!

0

No i co z tego?

0

Irlandia Płn. za Albanie i się zgadzam

0

Piszą że najlepszy wybór, lepszego nie ma w Hiszpanii. Także zobaczymy oby się nie mylili!

0

Źródło?

0

Krisu znowu smutny: Tytuł z fioletowej- Cristiano: Smutno po porażce, ale nie pozwolę, by zepsuła mi dzień, ale dnia mu nie zepsuli :D

1

Oczywiscie bez zoltej... komentatorzy sami do teatru sie nadaja na smiechu warte jebane zera

0

Zdobędziemy w tym sezonie kiedyś 2 bramki w 1 połowie?

0

Ktoś wie o które walka Pudziana dzisiaj 22-24>?

0

Jak najszybciej pozbyć się go z klubu nie widzę innych mozliwości

0

Rakitić tez lepiej żeby nie grał może mu dobrze zrobi odpoczynek.

1

Nie wierze w tego typa wyjebac go do A klasy niech tam gwiżdże

1

Komentarz usunięty

5

No to Ty to jest maszyna!

0

My też, jeśli Ci to poprawi humor ;)

1

Lucho obudz sie i te pawowy daj na ławke!!!

1

Japierdole co za nieporadność to za dramat to sa pilkarze Barcy?

5

Mamy tragiczna obrone tragiczną, tylko Alba gra reszta powinna siedziec na lawce i sie z niej nie ruszac

0

Stegen na boisku?

0

Kareta Neymar!!!!!!!!!!!!!!

0

Brazylia na Camp Nou, Magia na Camp Nou, Neymar na Camp Nou!!!!

0

Pique razem z nimi

2

Wracaj Verma i grajmy, Verma-Bartra w obronie bo nie moge patrzec na te dwie wieze w obronie...

0

Znowu prawa strona, Piszczek i Maczynski w obronie nie graja nic Piszczka to by nawet Munir objechal jak chcial

0

Maczynski dzsiaj wyzej gra i to widac ostatnio na boisku zobaczylem go dopiero w 60minucie

1

Święte słowa ;)

1

Wyczuwam hejt? Czy ja napisałem że to wina Cesca? Po prostu chodziło mi o to że nie ma potrzeby żeby za nim płakać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?