0

Niech wejdzie Pedro i niech on to zrobi jak w 2009r. i zakonczy ten mecz 5:4!
Visca el Barca! Wygramy to Barcelono!

6

Rakitic gral w 2 polowie?

2

Komentarz usunięty

0

Jakim cudem gdzie ta obrona na wakacjach?

0

Obrona dzisiaj to kpina

0

Masche i Rudy dramat w obronie dzisiaj, Alves tez na prawej dzisiaj malo daje

0

Panowie kurwa obudzic sie do chuja

0

Obrone ewidentnie trzeba poprawic, Masche slabo dzis moze pozniej jednak warto postawic na Verme

0

Zabrac bramke w tak ważnym finale serio to jest na prawde kpina

0

Japerdole jebany kurwa slepiec

0

Czemu nie strzela gdzie on tam chciał podac?

0

Messi!!!!!!! Kocham go!

0

No nie dobrze sie zaczelo

0

Zaraz zaczynami. Visca el Barca ! Po puchar Barcelono!!!

0

Też to czytałem, ciekawe czy znowu sie zaczyna z nim jazda...

0

Live tez spoko tylko troche im zgrania brakowało

0

Ja chciałbym zobaczy mecz obu ekip fajnie jakby zagrali w grupie, albo 1/8 wtedy byśmy się dowiedzieli kto lepszy :)

1

Takim przykładem już dawno są Aguero czy David Silva

0

Kane podpisał nowy kontrakt i sam powiedział że nigdzie sie nie wybiera, musisz wszystko tutaj wklejać nawet bzdury?

1

Już ją odrzucił, powiedział że nie chce jeszcze tam grać, a pieniądze dawali mu bardzo dobre

0

Kurtuła czerwona i karny!

0

Są też jakies granicy, jak dla mnie pisanie o kolarstwie to juz przesada

0

Z tego co wiem ta strona jest poświęcona Piłce Nożnej i głowie Barcelonie kogo interesuje teraz tdp?

7

Że co?

0

Arda nigdy by nie wziął 10 po Leo, nawet jakby Messi nalegał

0

Każdy powinien liczyć na Valencje z tej strony!

11

Pedro miał taka mine, mówiącą ja tu już wiecej nie zagram

0

Bravo już ma 32 lata i lepiej nogami grać nie będzie, a Marc od zawsze gral dobrze nogami

3

Dobrze że mogą sobie pogadać o Salahu przecież to tak ważny temat...

4

Oby nic poważnego ma 6 dni, na wyleczenie sie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?