kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fabregas tez mówił że nie jest na sprzedaż, a teraz o co chodziło z tym Pogbą? poleciał tam Braida zrobił zdjęcie, a Barto mówi że on nie wiem w zasadzie po co tam polecieli, mówiąc wcześniej ze Lucho chce Pogbe.... Ojjj oby ten wybór był słuszny bo możemy skończyć jak Real z 1 LM na 10 lat
3
Czyli ciąg dalszy, oskarżeń Barcelony, afer transferowych, braku szacunku ze strony władz ligi, UEFA i większości klubów, sprzedawanie za grosze piłkarzy, brak perełek w La Masii, Katar jako główny sponsor, Beko bo trochę więcej hajsu i pewnie będziemy mieć Katar Camp Nou coś pominąłem? Bardzo zła decyzja bardzo zła.
2
Maja jeszcze rok kontraktu
0
Hmmm miał iść niby do Realu, ciekawie to wygląda na razie Real tylko Danilo ma, De Gea juz pewnie nie kupią, Vidal w Bayernie to co zostanie Realowi?
0
Akurat był zgarbiony, ale Pui juz nie trenuje tak na siłowni i nie biega wiec kaloryfer mu zanikł
0
Z tego co wiem nie trzeba ich rejestrować na mecze towarzyskie wiec to bez sensu
0
A to Lech nie walczy o grupę LM? Kto wie może to ten rok ;)
0
Chodzi mi o drużynę i lige, w której gra ;)
0
Ten Burić to taki Polski Joe Hart :D
1
Lech 1:0 dobrze gol na wyjeździe
0
A kto na niego najezdza? Nic takiego nie wstawiał ostatnio na Twittera wiec nie widze powodu
0
ManU ciekawe czy oni spełniają FFP bo tyle co oni wydają ostatnio to masakra, nie wierze ze maja takie zyski.
0
Myślę że w Bayernie bardziej na zawodników wpływał i bedzie wpływać Lahm niż Bastian, ale jeśli Bayern w tym roku znowu tylko wygra lige to myśle że kibice zjedzą Guardiole i Pep sam odejdzie.
0
Koby po Olimpiadzie zakończył kariere reprezentacyjna wiec troche stara ta wypowiedź
0
Thiago - Gotze - Martinez tak w środku pola będzie grał pewnie Pep, ławka Rode, Alonso nie ma tu miejsca dla Bastiana
0
Tylko że jednu mowią że Abi byłby dyrektorem technicznym nie sportowym, ale jeśli nawet wole cały rząd Laporty niż Rossela/Bartka
0
Jakub Kręcidło @J_Krecidlo 3 min.3 minuty temu
Laporta w SER: Spotkanie Braidy i Solera z szefami Juventusu było katastrofą. Po prostu się skompromitowali.
0
Transfermarkt podaje 8 mln euro ;) Milan się rozkręca Bacca 30 mln, ten Bertollaci ŚP 20mln chyba znowu zacznę oglądać Seria A, ciekawa opcja jakby Glika kupili, Milan potrzebuje obrońców, a Glik to najlepszy obrońca Seria A wieć czemu nie?
0
Montolivo i Honda to zawsze jakaś podstawa jest, ale taki Kondongbia by im sie przydał
0
Nie ma nigdzie w TV polskim moze gdzies za granica, ale nie wiem
0
Off: Ogląda ktos Wimbledon? Brown-Nadal masakra co gra Jamajczyk, Nadal bez błysku bez siły chyba przegra ten mecz
1
Przepraszam jaki zarząd i jakim prawem? Jak dla mnie nowy prezydent i jego zarząd powinni podejmować takie decyzje... Bartomeu zostawił straszny syf i to co się dzieje teraz w Barcelonie to dziecinada
4
Neymar to nie była gwiazdeczka promowana przez media i youtube? a jak gra? ile już dał Barcelonie? a był jeszcze rok młodszy od Pogby, ja nie wiem wy zapominacie o takich rzeczach czy jak?
1
Dlaczego nie z pierwszej Leo?
0
Sytuacja wymowna, moment wymowny sam jestes kurwa wymowny ja jebie nie moge go sluchac sorry
3
Pastore jest tragiczny, drugi Ronaldo za wszelką cenę strzelić bramke nie da sie go oglądać
0
Jednak mecz jeszcze trwa dobrze Leo moze sie w strzelił w ta branke w końcu
1
Hahah ten sędzia to psychol
1
I Pirlo ;)
1
A 2 lata później urodziłem się ja :D